Pakiet nagrań MAJ 2019!

Pakiet maj

 Cześć ;)  Pakiet Nagrań dla aktywnych klubowiczów Maj 2019 jest już dostępny! Koniecznie obejrzyj nasze wykłady i wprowadź kilka nowości do swojej firmy :)

Już niedługo widzimy się na Seminarium!
Jeżeli nie masz jeszcze biletów to tylko do końca miesiąca możesz je dostać w niższej cenie! Daj znać też swoim znajomym, którzy potrzebują wiedzy z prowadzenia firmy. 
SEMINARIUM ►www.asbiro.pl/seminarium/

Koniecznie muszę Ci też przypomnieć, że został miesiąc do skorzystania z oferty First Minute na nasze wszystkie Kursy. Żaden przedsiębiorca nie lubi przepłacać, więc zachęcamy do rezerwacji miejsca już teraz :) 

Doświadczeni wykładowcy, praktyczna wiedza, a po wszystkim… nasza słynna #IntegracjaASBiRO ;)  To wszystko w niższej cenie do końca Czerwca!

▸Kurs Podstawowy jest idealny jeżeli rozpoczynasz działalność biznesową i potrzebujesz wiedzy oraz porad od praktyków. Więcej —> TUTAJ 

▸Warsztaty Biznesowe to kameralne zajęcia z przedsiębiorcami, które umożliwą Ci przepracowanie swoich problemów w grupie. Zobacz  —> TUTAJ 

Kurs Zaawansowany w formule MBA tylko dla praktyków! Prowadzimy 3 specjalizacje:  NieruchomościZarządzanie oraz Marketing! Sprawdź —-> TUTAJ 

▸Kurs Rozszerzony dla początkujących przedsiębiorców, którzy potrzebują wykształcenia wyższego, ale cenią sobie praktyczne studia biznesoweWięcej —> TUTAJ 

Jakie wykłady udostępniliśmy dla Aktywnych Użytkowników? 

Jak zawsze wysyłamy Ci krótką notatkę o wykładach, które udostępniamy. Miłego oglądania! ;) 
Pamiętaj, że nasze nagrania zawsze możesz pobrać i przesłuchać w dowolnym miejscu i czasie! 

Michał Bogdanowicz to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Wraz z żoną prowadzi sklep internetowy w branży ogrodniczej. Podczas swojego wykładu opowiada o tworzeniu własnego sklepu internetowego, m. in: o tym jak zacząć, z jakich narzędzi koszystać oraz jak prowadzić statystyki sklepu. (Seminarium Marzec 2019)

Mikołaj jest właścicielem firmy Mera Automatic – wraz z zespołem instalują i obsługują systemy wentylacyjne w galeriach handlowych oraz restauracjach sieciowych. Mikołaj podczas wykładu dzieli się swoim doświadczeniem w biznesie. Zwraca uwagę jak każdy z nas powinien przygotować się na rozpoczęcie działalności. Porusza również temat m. in. nieuczciwych płatników czy Urzędu Skarbowego. (Kurs Podstawowy 2017)

Adam to mówca publiczny, ekspert marketingu internetowego i storytellingu. Podczas wykładu dzieli się tym, jak tworzyć skuteczny storytelling. Odpowiada również na pytania czym jest storytelling i dlaczego jest tak skuteczny? Tłumaczy jak złapać i utrzymać uwagę odbiorcy oraz jak napisać dobrą mowę? (Kurs MBA Marketing 2017)

Elżbieta Marciak to przedsiębiorca, doktor nauk ekonomicznych, współzałożycielka, a obecnie przewodnicząca rady nadzorczej firmy Bakalland. Podczas wykładu mówi o tym, na co powinien zwrócić uwagę każdy przedsiębiorca rozpoczybający działalność biznesową. Zwraca szczególną uwagę na kompetencje przyszłych właścicieli firm. Porusza kwestie budowania strategii przedsiębiorstwa. (Dni Otwarte 2017)

CO DAJE AKTYWACJA KONTA?

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej o klubie

PS. Organizujemy też pod koniec lipca wakacyjny wyjazd w Bieszczady – BIZNES CAMP 2019, czyli połączenie wykładów, wypoczynku i biznesowej atmosfery 💚 Musisz być wtedy razem z nami! Zobacz co się będzie działo
www.biznes-camp.pl