Pakiet nagrań Luty 2019

 

Pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów 
Luty 2019 jest już dostępny!

Zobacz jakie nagrania tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy ;) 

Pakiet grudzienPrzypominamy,  że zamykamy zimową rekrutację na nasze kursy! Dziś jest ostatni moment, żeby dołączyć do grona Studentów ASBiRO i rozwijać razem z nami swoją firmę! 
Doświadczeni wykładowcy, praktyczna wiedza, a po wszystkim… nasza słynna #IntegracjaASBiRO ;)  

▸Kurs Podstawowy jest idealny jeżeli rozpoczynasz działalność biznesową i potrzebujesz wiedzy oraz porad od praktyków. 

▸Warsztaty Biznesowe to kameralne zajęcia z przedsiębiorcami, które umożliwą Ci przepracowanie swoich problemów w grupie. 

I NOWOŚĆ! ▸Kurs Zaawansowany w formule MBA tylko dla praktyków! Prowadzimy 3 specjalizacje: NieruchomościZarządzanie oraz Marketing!

Jakie wykłady udostępniliśmy dla Aktywnych Użytkowników? 

Michał jest twórcą polskiej firmy specjalizującej się w imporcie urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio -Kruger&Matz. Tematem jego wystąpienia jest budowanie i skalowanie biznesu. Według niego na model biznesowy składa się: produkcji, sprzedaży, marketingu, działań operacyjnych, logistyki i finansów. Podczas wykładu odpowiada na pytania: czy warto znać wyniki finansowe innych firm, czy warto wiedzieć jak dana firma funkcjonuje i o tym jak się skupić na budowaniu biznesu. (Kurs podstawowy 2019) 

 

Patryk to przedsiębiorca, inwestor, pasjonat rynków kapitałowych i ekonomii. Jego misją jest uświadamianie i przybliżanie tematu inflacyjnego kosztu kapitału. Podczas swojego wykładu opowiada o tym, dlaczego prowadzi biznes w branży prawno-finansowej, jak dobrać odpowiednich wspólników i skąd wziąć kapitał na biznes? Wspomina również o ryzykach kredytowych, inflacji oraz egzekucji długów. (Kurs Podstawowy 2017)

Remigiusz to przedsiębiorca, specjalista w dziedzinie finansów oraz funduszy inwestycyjnych, właściciel firmy doradczej Opiekun Inwestora. Podczas wykładów uczy naszych studentów świadomie korzystać z funduszy inwestycyjnych i produktów inwestycyjnych. Skupia się na funduszach niskiego ryzyka – odpowiada między innymi na pytania: gdzie szukać informacji i od czego zależą wyniki?
(Kurs MBA specjalizacja Zarządzanie)

Maciej jest prezesem i współzałożycielem spółki Profit Plus. Podczas wykładu dzieli się swoimi doświadczeniami jako doradca dla przedsiębiorców przy planowaniu optymalizacji podatkowych. Opowiada, które rozwiązania działają, a których warto unikać oraz wskazuje dla kogo optymalizacja podatkowa jest rozsądnym rozwiązaniem, a komu się ona nie opłaca. (Seminarium Czerwiec 2017)

  

CO DAJE AKTYWACJA KONTA?

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

 

Dowiedz się więcej o klubie