Otwieramy zapisy na Kurs Podstawowy grupy #19!

Kurs Podstawowy jest właśnie tym, jak wyobrażamy sobie, że powinny wyglądać najlepsze studia biznesowe, wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy, którzy żyją tym, o czym mówią.

Marzysz o tym aby w końcu przejść na swój rachunek i otworzyć własną działalność, bez osoby nad Tobą która mówi Ci co masz robić?

Jeżeli jesteś osobą, która cały czas się rozwija oraz potrafisz podejmować ryzyko, to oznacza, że to idealny moment abyś zawitał na ASBIRO. Jest to jeden z najpraktyczniejszych kursów biznesu na rynku.

Poznasz tu doświadczonych przedsiębiorców, wizjonerów, miliarderów i początkujących przedsiębiorców. Wysłuchasz niesamowitych historii sukcesu i dowiesz się jakich błędów nie popełniać.

Kurs Podstawowy to nasza sztandarowa oferta dla początkujących przedsiębiorców oraz ludzi, którzy dopiero pragną założyć swoją działalność gospodarczą.

Wychodzimy z założenia, że wykładać o biznesie powinni Ci, którzy sami zbudowali własne przedsiębiorstwa, dlatego też wszyscy nasi wykładowcy są praktykami.

Wśród naszych wykładowców znajdują się milionerzy, którzy zbudowali swoje majątki od zera tzw. self-made meni. Jest nawet kilka osób, które notowane były na liście 100 najbogatszych Polaków. Wśród wykładowców są także bankruci i ludzie z milionowymi długami, którzy nie poradzili sobie z zarządzaniem 40 czy 80 osobowej firmy. Pierwsi uczą nas w oparciu o to, co im się udało, od drugich natomiast uczymy się w kontekście tego, jakie błędy popełnili i jak tych błędów można uniknąć.

Zainteresowany? Dowiedz się więcej na naszej stronie :)
www.asbiro.pl/kurs-podstawowy