Nagrania dla aktywnych klubowiczów Kwiecień 2019!

Pakiet kwiecieć

 
Cześć ;) Udało Ci się wypocząć podczas świąt? Liczę, że tak, bo przesyłam Ci nowy pakiet Nagrań dla aktywnych klubowiczów Kwiecień 2019! Koniecznie obejrzyj nasze wykłady i wprowadź kilka nowości do swojej firmy :) 

Piszę też, żeby Ci przypomnieć, że wystartowała też już nasza Letnia Rekrutacja! Tylko teraz możesz skorzystać z ceny First Minute, a wiadomo, żaden przedsiębiorca nie lubi przepłacać :) 

Doświadczeni wykładowcy, praktyczna wiedza, a po wszystkim… nasza słynna #IntegracjaASBiRO ;)  

▸Kurs Podstawowy jest idealny jeżeli rozpoczynasz działalność biznesową i potrzebujesz wiedzy oraz porad od praktyków. Więcej —> TUTAJ 

▸Warsztaty Biznesowe to kameralne zajęcia z przedsiębiorcami, które umożliwą Ci przepracowanie swoich problemów w grupie. Zobacz  —> TUTAJ 

Kurs Zaawansowany w formule MBA tylko dla praktyków! Prowadzimy 3 specjalizacje:  NieruchomościZarządzanie oraz Marketing! Sprawdź —-> TUTAJ 

▸Kurs Rozszerzony dla początkujących przedsiębiorców, którzy potrzebują wykształcenia wyższego, ale cenią sobie praktyczne studia biznesoweWięcej —> TUTAJ 

Jakie wykłady udostępniliśmy dla Aktywnych Użytkowników? 

Jak zawsze wysyłamy Ci krótką notatkę o doświadczeniu biznesowym każdego z wykładowców. Miłego oglądania! ;)
Pamiętaj, że nasze nagrania zawsze możesz pobrać i przesłuchać w dowolnym miejscu i czasie! 

Wojtek to właściciel firmy WBIZNES, copywriter, bloger i magik e-marketingu. Jest dyrektorem marketingu w 22 firmach MSP. Podczas wykładu przedstawił sprzedażową strategię marketingowa na 1 stronie A4. Omówił szczegółowo 9 etapów rozwoju firmy przez sprzedaż.  Odpowiedział na pytania: kto jest idealnym klientem, co musi obiecać firma,  jak podgrzać relację, o co pytają klienci oraz jak sfinalizować transakcję? (Seminarium Marzec 2019)

Przedsiębiorca, współpracuje z siecią sklepów Zielone ZOO, współwłaściciel Fotografistica – usługi foto. Autor poradników (Jasna Strona mocy, Praktyczny poradnik dla rekrutujących, Jak sprzedawać w sklepie zoologicznym) oraz video-poradników. Podczas wykładu opowiada o tym jak zrealizować kampanię marketingową swojego produktu? Przedstawia również narzędzia i sposoby komunikacji online, oparte o facebook i email marketing. (Kurs Podstawowy 2018)

Marek to prezes zarządu MANDARINE Project Partners, partner w wydawnictwie MINT Books, specjalizującym się w książkach w zakresie teorii ograniczeń Goldratta. Pomógł zrealizować w terminie największy projekcie IPO w Europie: 2000 osób w zespole, 250 spółek w grupie kapitałowej, wartość 2 miliardy dolarów. Temat jego wykładu to komunikacja w firmie i jej zakłócenia. Podczas zajęć tłumaczył naszym studentom jak ważne jest delegowanie zadań oraz dobry feedback. (Kurs MBA Przedsiębiorczość 2018)

Emil to właściciel firmy Kaizendo, która pomaga wdrażać firmom kulturę Kaizen. Pokazują w jaki sposób stworzyć dynamiczną, odporną na kryzysy firmę. Zmieniają kulturę organizacji, tak by stała się katalizatorem dobrych zmian i wyzwalała ukryty potencjał każdej organizacji. Podczas wykładu odpowiada na pytania: czym jest kaizen, co to lean management, jakie role pełnią przedsiębiorcy, w których rolach warto się doskonalić oraz od czego zacząć? (Kurs Rozszerzony 2016)

CO DAJE AKTYWACJA KONTA?

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej o klubie

 

PS.  Cieszę się, że doczytałeś do końca! ;) 
Dla wytrwałych mam jeszcze jedną informację. Jak pewnie wiesz, prawie od początku istatnia wspieramy edukację dzieci w Afryce. Naszym hasłem jest \\\”Dajemy wędkę, a nie rybę\\\”. Tym razem grupa wolontariuszy Fundacji Asbiro chce wybudować świetlicę edukacyjną w zambijskich slumsach w Lusace, a dokładniej w Lindzie. Żeby zrealizować ten cel do końca maja potrzebują aż 40 000 złotych. Jeżeli chcesz razem z nami dać szansę na rozwój, naukę oraz zdobycie umiejętności przydatnych w pracy wesprzyj działania naszych wolontariuszy. Więcej informacji na www.PolakPotrafi.pl Dziękujemy!