Możliwe wady prawne nieruchomości

Nieruchomości posiadają wady a nieświadomość ich może narazić nas na utratę dużego majątku. Problemy sądowe, brak dostępu do drogi, czy lokator, który nie chce się wyprowadzić to tylko wierzchołek góry lodowej. Przypadków jakie możesz spotkać na swojej drodze może być wiele. Warto znać na nie rozwiązania.

Możesz też znaleźć się po tej drugiej stronie, która przekuwa wady prawne w okazję inwestycyjne.

  • Czy kupowanie zadłużonych mieszkań jest opłacalne?
  • Czy można zajmować się tym w sposób etyczny?
  • Jak pozyskiwać zadłużone nieruchomości?
  • Trudne przypadki prawne w nieruchomościach.
  • Prawdziwe historie na przykładach.

Na wszystkie pytania odpowie Jerzy Sempowicz podczas wykładu na żywo, pt. „Możliwe WADY PRAWNE NIERUCHOMOŚCI.

ŚRODA 17 lutego 2021 godz. 19:00
Platforma webinarowa ASBiRO

⬇ Załóż bezpłatne konto i bąhttp://ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO!<dź z nami! ⬇

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO!

Kim jest prowadzący?

Jerzy Sempowicz – przedsiębiorca od 1992 roku. Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz, przede wszystkim, inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości.

Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy event’ów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku, WIWN Wojciecha Orzechowskiego czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.


Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy specjalizują się inwestowaniem w nieruchomości. Coś dla siebie znajdą również osoby, które dopiero startują w tym biznesie . Otrzymasz wiele porad i wskazówek opartych na wieloletnim doświadczeniu Jerzego, a nie wiedzę z książek!

Będziesz mieć również okazję zadać każde pytanie, które wpadnie Ci do głowy ;) Do zobaczenia w środę o 19:00 💚