Ludzie ASBIRO

Ireneusz Barczyk

O sobie...

Przedsiębiorca, pracoholik, wizjoner, społecznik. W swojej karierze współtworzył i prowadził kilkanaście firm usługowych i handlowych. Obecnie jest współzałożycielem i prezesem między innymi takich marek jak Dezynfeusz®, Pahomas czy Instytut Mande. Szuka dużych wyzwań.

Aktywny w biznesie od 2005 roku. Jest absolwentem 4 edycji GPW Growth, MBA w ASBIRO z roku 2015 oraz wyjątkowego kursu Zarządzania Wartością Firmy z 2022 roku. Przez rok uczestniczył w owianym niegdyś tajemnicą ASBIRO MASTERS. Obecnie słuchacz ASBIROwego Audytu Wewnętrznego Przedsiębiorstw. W swojej karierze wziął udział w niezliczonych szkoleniach i kongresach biznesowych, zdobywając cenne doświadczenie.
Rekrutując najlepszych ludzi, tworzy z nimi ogólnopolskie marki, mając na celu ekspansję na rynki międzynarodowe. Bliżej mu jednak do wprowadzania firm międzynarodowych na rynek Polski. Kilkukrotnie dzięki uporowi i determinacji uratował swoje organizacje od widma ich nadchodzącego upadku. Najlepiej czuje się w sytuacjach kryzysowych. Od kilku lat zajmuje się doradztwem oraz działaniem w firmach zewnętrznych zatrudniających co najmniej kilkudziesięciu pracowników. Wraz z zespołem jest otwarty na współpracę wymagające od niego automatyzacji i skalowania przedsiębiorstw, restrukturyzacji, tworzenia procesów i procedur, budowania struktur menadżerskich i przekazywania odpowiedzialności na kadry kierownicze.

Nie rozdziela życia na prywatne i biznesowe. Pracę traktuje jako hobby i realizacje celów życiowych. Hobbystycznie wspiera początkujących przedsiębiorców. Od 2017 regularnie angażuje się w rolę jurora w biznesowym konkursie Plan na Start. Najlepiej regeneruje się aktywnie spędzając czas w górach i na macie.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.