Kurs Podstawowy – Zjazd #42

Przed nami w weekend 24-25 listopada drugi tegoroczny zjazd Kursu Podstawowego.

Zapowiada się bardzo ciekawie, bo będzie trochę o efektywności i zarządzaniu czasem (a właściwie to sobą w czasie), trochę o prowadzeniu uczelni prywatnej, będzie też okazja do poznania założyciela i właściciela znanej firmy Malma oraz do poznania damskiego punktu widzenia na prowadzenie biznesu produkcyjnego. No a przede wszystkim na skonfrontowanie swoich doświadczeń życiowych i biznesowych z osobami bardziej doświadczonymi.

Dokładny plan weekendu wygląda następująco:

SOBOTA (24.11.2012)

10:00 – 13:30 Grzegorz Frątczak – przedsiębiorca, właściciel serwisu uczącego szybkiego pisania na klawiaturze (www.bezwzrokowo.pl),specjalista od zarządzania czasem (www.grefektywnie.pl).

14:30 – 18:00 Michel Marbot – przedsiębiorca, inwestor, twórca i prezes firmy spożywczej MALMA, lidera na rynku polskich makaronów oraz pierogów i mrożonej pizzy ( www.malma.pl ), zachęcam do zapoznania się z historią skandalu wokół firmy na blogu Kamila (http://www.kamilcebulski.pl/kategoria/artykuly/).

 

NIEDZIELA (25.11.2012)

10:00 – 13:30 Marek Przepiórski – przedsiębiorca, informatyk, wykładowca, prowadził firmę informatyczną obecnie kieruje Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem (www.wszp.edu.pl).

14:30 – 18:00 Urszula Czwartkowska – przedsiębiorca, projektantka mody. Specjalizująca się w odzieży damskiej. Jej wyroby można kupić pod marką Yulla (www.artizo.pl).
Zapraszamy studentów i absolwentów z Klubu ASBIRO :)