EDYCJA VII - NOWY NABÓR

Zaproszenie do Klubu ASBiRO Masters

✎   CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO MASTERSÓW

JEŚLI JESTEŚ ABSOLWENTEM NASZYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I KURSÓW ZAAWANSOWANYCH MBA LUB WYKŁADOWCĄ ASBiRO, TO TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE :-)

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO MASTERSÓW

Czym jest Klub ASBiRO Masters?

Jesteśmy grupą około 40-50 przedsiębiorców związanych z ASBiRO od wielu lat. Jesteśmy absolwentami studiów MBA oraz wykładowcami ASBiRO. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnych biznesów i tym doświadczeniem chcemy się dzielić. W zjazdach organizowanych przez ASBiRO zdecydowanie bardziej niż wykłady, cenimy sobie zdobywanie wiedzy w kuluarowych dyskusjach i na integracjach. Mamy ogromną potrzebę nieustannego rozwijania siebie i swoich biznesów w asbirowej atmosferze.

Pod okiem ASBiRO stworzyliśmy zamkniętą, kameralną grupę, w której szczerze i otwarcie rozmawiamy o tematach, które trudno poruszać w gronie rodziny czy znajomych. Dyskutujemy o biznesach, inspirujemy się wzajemnie, podpowiadamy sobie różne ciekawe rozwiązania, analizujemy własne pomysły, robimy burze mózgów, wytykamy sobie wzajemnie błędy zanim zaczną nas one słono kosztować. Czasem też się posprzeczamy (bo w końcu tam gdzie kilkudziesięciu przedsiębiorców- tam milion sposobów działania), ale przede wszystkim regularnie możemy spędzać czas w przedsiębiorczym gronie ludzi z ASBiRO!

Dlaczego stworzyliśmy Klub Masters?

 • żeby móc regularnie spotykać się z przedsiębiorcami w ASBiRO i ciągle szukać inspiracji do rozwoju naszych firm
 • żeby w niewielkiej ale zróżnicowanej branżowo grupie móc regularnie szukać szerszej perspektywy dla naszych działań i móc obserwować jak działają inni przedsiębiorcy
 • żeby poddawać nasze firmy regularnym audytom w gronie Mastersów, uzyskać szczerą pomoc i wsparcie, w momentach, w których nie wiemy jak rozwiązać problem, który nie pozwala nam spać spokojnie
 • żeby móc się dzielić swoimi sukcesami i wyzwaniami w grupie osób, które doskonale wiedzą z czym się zmagamy na codzień oraz podpowiadać różne rozwiązania sprawdzone „na własnej skórze”
 • żeby nabrać pokory i dystansu do naszych genialnych pomysłów, które jak się okazuje podczas mastersowych audytów- zawsze mogą zostać zaplanowane lepiej i oszczędzić wiele nieprzewidzianych kosztów. Co 50 głów to nie jedna :-)
 • żeby po każdym weekendzie Mastersów wrócić do firm ze „świeżą głową”, nowymi pomysłami i energią do dalszego rozwijania naszych biznesów

Czego powinieneś się spodziewać chcąc do nas dołączyć?

 • oczekuj możliwości konsultowania trudnych, problematycznych kejsów z Twojej firmy. Na Mastersach nie ma problemów, których wspólnie nie bylibyśmy w stanie rozwiązać! Po zjeździe wrócisz do firmy z rozwiązaniami gotowymi do wdrożenia.
 • oczekuj wymiany wiedzy oraz doświadczeń. Na spotkaniach ciągle rozmawiamy o firmach, zmianach prawnych, rozwoju, problemach i życiu… więc przepływ informacji z różnych rynków i dziedzin jest gwarantowany!
 • przygotuj się, że na zjeździe opowiesz grupie co się wydarzyło w Twojej firmie przez ostatni miesiąc, jakie cele, plany udało Ci się zrealizować – weźmiesz udział w naszej ,,Mastersowej sobotniej rozgrzewce”
 • oczekuj na spotkaniach regularnego audytu Twojej firmy. Każdy Masters przechodzi „chrzest bojowy”, którym jest wytrwanie 60-90 minut na tzw. Gorącym Krześle. Twoja firma znajdzie się w ogniu pytań, a Twoje rozwiązania i pomysły zostaną poddane dyskusji. Nie jest to łatwe, ale po takim audycie efekty są niesamowite- przetestowaliśmy na własnych firmach i na Gorące Krzesła siadamy regularnie.
 • Ty również jesteś ekspertem i jeśli chcesz dołączyć do Klubu ASBiRO Masters powinieneś przygotować się na aktywne uczestnictwo w dyskusjach. Im więcej perspektyw tym lepsze efekty!
 • przygotuj się na to, że grupa chce poznać Twoje doświadczenie w prowadzeniu firmy. Będziesz miał możliwość dzielić się swoją wiedzą prowadząc własny wykład/warsztat lub dyskusję
 • oczekuj wspólnego poszerzania horyzontów biznesowych, inspirowania się i wzajemnego motywowania do rozwoju
 • a przede wszystkim żądaj dyskrecji ze strony grupy. To nasza zasada nr 1: ,,Co dzieje się na Mastersach, zostaje na Mastersach.” Podczas spotkań mówimy o sprawach newralgicznych dla naszych biznesów. Aby przezwyciężyć problemy czy błędy, najpierw musimy się do nich otwarcie przyznać. Do tego potrzebna jest atmosfera zaufania i poufności w ramach grupy, której pilnowanie jest w naszym wspólnym interesie.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego Klubu bądź gotowy:

 • na rozmowy o biznesach szczerze aż do bólu, bo wszystkie tematy poddane dyskusji „rozbieramy do ostatniej śrubki” aby jak najlepiej je zrozumieć i najefektywniej pomóc
 • na krytykę pomysłów, które na nią zasługują. Sporo zaoszczędziliśmy na samej analizie naszych działań i znalezieniu błędów, zanim zaczęły nas one kosztować. Próbujemy się wzajemnie przed tymi kosztami chronić.
 • musisz być gotowy aby otwarcie się dzielić, przyznawać do błędów, musisz mieć dystans do siebie, jak i do swojej firmy. Po roku w Klubie ASBiRO Masters na pewno na wiele spraw spojrzysz z nowej perspektywy.
 • na to, że pieniądze, które zainwestujesz w dołączenie do Klubu ASBiRO Masters zwrócą Ci się wielokrotnie. Sprawdziliśmy na sobie i gwarantujemy efekty.

Jaki jest plan naszych spotkań?

SPOTKANIA PODCZAS ZJAZDÓW ORAZ NA GRUPIE FACEBOOKOWEJ

Przede wszystkim… przygotuj się na osiem weekendowych zjazdów typowo „mastersowych”, w grupie około 40-50 osób oraz uczestnictwo w trzech ASBiROwych seminariach. Razem 11 weekendów. Dodatkowo pomiędzy zjazdami nasze dyskusje przenosimy na tajną grupę Masters na Facebooku lub okazjonalne wideokonferencje, bo niektóre sprawy nie pozwalają czekać do kolejnego spotkania i trzeba się skonsultować, podzielić wątpliwościami, ale też sukcesami „tu i teraz”.

INAUGURACJA SEZONU MASTERS & MASTERSOWA MAJÓWKA

To 2 zjazdy, na których spotykamy się w innym miejscu niż stolica! Nasz pierwszy zjazd to Inauguracja Sezonu Masters w październiku. Jest to czas na poznanie wszystkich uczestników a także zaplanowanie programu na cały rok. Każdy Masters mówi o swoich celach, potrzebach oraz kierunku, w jakim chce się rozwijać biznesowo. Rok mastersowy kończymy wyjazdowo w maju. To czas na podsumowania, zarówno swoje biznesowe jak i zjazdowe-mastersowe.

ZAJĘCIA NA DWÓCH SALACH RÓWNOCZEŚNIE

Wszystkie spotkania odbywają się w Warszawie, poza zjazdem inauguracyjnym i majowym, które robimy ,,w terenie”, w dwóch salach równocześnie a każdy Masters dowolnie wybiera sobie do której sali w danym momencie chce iść. Dzięki temu swobodnie dzielimy się na mniejsze grupy i wybieramy uczestnictwo w tych zajęciach, które są dla nas bardziej interesujące i potrzebne, a równocześnie ta swoboda wyboru sprawia, że skład grupy na każdej sali się zmienia kilka razy w ciągu jednego dnia i możemy się wszyscy dobrze poznać i wspierać równocześnie wyciągając najwięcej korzyści dla siebie.

PROGRAM ZJAZDÓW*

Tematy wybieramy sami, w zależności od naszych aktualnych potrzeb i często sami decydujemy jakiego gościa- specjalistę- konsultanta chcemy aby ASBiRO zaprosiło na nasze spotkania. Sami ustalamy tematy dyskusji i zgłaszamy się jako moderatorzy. Większość zajęć na Mastersach prowadzą sami Mastersi- taka jest idea tego Klubu. Dzięki temu mamy realny wpływ na to jak wyglądają nasze spotkania, a ASBiRO dba o to, aby były one zorganizowane na najwyższym poziomie.

*NOWOŚĆ W PROGRAMIE EDYCJI #7

Podczas 3 z 8 zjazdów program zajęć na jednej z sal zostanie poświęcony tematyce zarządzania wartością firmy. Będą to wykłady i warsztaty prowadzone przez przedsiębiorców i specjalistów zaproszonych przez Rektor Uczelni Elżbietę Marciniak. Zajęcia będą poświęcone m.in. tematyce:

 • wyceny firm
 • poszukiwania inwestora
 • współpracy z funduszami
 • wprowadzeniu firmy na GPW i New Connect 

ZAJĘCIA MASTERS NIE SĄ NAGRYWANE

Co jest oczywiste biorąc pod uwagę to, o jak ważnych i trudnych tematach biznesowych rozmawiamy. Dzielenie się własnymi trudnościami i przyznawanie się do błędów nie tylko wymaga odwagi, ale przede wszystkim atmosfery poufności i zaufania.

ZWIEDZAMY WŁASNE FIRMY 

Na każdym spotkaniu bardzo dużo dyskutujemy o naszych firmach. Swego czasu pojawił się pomysł, abyśmy raz na jakiś czas zorganizowali wyjazd do naszych firm, aby nie tylko słuchać opowieści o firmie, ale rzeczywiście na własne oczy przekonać się jak ona działa. Niektórzy Mastersi siedziby swoich firm mają w Warszawie więc łączymy taką wizytację z naszym standardowym zjazdem i poświęcamy na zwiedzanie jedno popołudnie. A czasem organizujemy zjazd poza Warszawą poznając mastersowe biznesy od środka, uczestnicząc w lokalnych atrakcjach sprzyjających biznesowym rozmowom poza salą konferencyjną.

Więcej informacji o Klubie Masters

FAQ

Opinie Mastersów

Zobacz jak wyglądała aplikacja w poprzednim roku:

Krok pierwszy:

Kliknij u dołu strony „Zapisz się”

Krok drugi [VIDEO]:

>> NAGRAJ VIDEO, w którym odpowiedz na poniższe pytania:

Krok trzeci [FORMULARZ]:

>> WYPEŁNIJ FORMULARZ ODPOWIADAJĄC NA 8 PYTAŃ

Co dalej z twoją aplikacją?

 • po zamknięciu zapisów Twoje video i formularz wraz z wszystkimi innymi aplikacjami zostanie udostępniony aktualnym Mastersom, których zadaniem jest ocenić wszystkie nadesłane filmiki
 • przez około 5 dni Mastersi się naradzają i dyskutują o nadesłanych aplikacjach, a następnie każdy głosuje na najlepszych (swoim zdaniem) kandydatów
 • 50 kandydatów z największą liczbą głosów stworzy kolejną grupę Masters
 • po podliczeniu wyników skontaktuje się z Tobą Kasia Wojdyła i przekaże decyzję Mastersów. Jeśli znajdziesz się w pierwszej 50-tce, poprosi Cię o wpłatę czesnego, która zarezerwuje Twoje miejsce w grupie
 • po opłaceniu zaprosimy Cię do naszej tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziemy już wspólnie planować szczegóły naszych spotkań w nowym sezonie
 • pierwszy zjazd Masters w nowym roku odbędzie się w pierwszy weekend października i będzie to prawdopodobnie wyjazd integracyjny poza Warszawą

Zapisz się

Jeżeli chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z Kasią

Katarzyna Wojdyła

570571372 k.wojdyla@asbiro.pl
✎   Dołącz