Drugi Festiwal Inspiracji

Dostaliśmy kilka dni temu zaproszenie od naszego wykładowcy Grzegorza Turniaka na organizowany przez niego po raz drugi Festiwal Inspiracji. Poniżej przedstawiam treść zaproszenia. Grzegorz obiecał, że dla naszych absolwentów postara się o sporą zniżkę, więc gdybyście się wybierali szepnijcie o tym.

ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce ma zaszczyt zaprosić na:

II Festiwal Inspiracji – czyli szwedzki stół dobrych idei

Konferencja odbędzie się 28 września 2012 w godzinach 8.30 -18.00 w auli Biblioteki Narodowej w Warszawie, al. Niepodległości 213.

Idea – Każdego roku organizowane są tysiące konferencji, imprez firmowych, eventów. Uczestniczą w nich menedżerowie, handlowcy, partnerzy i klienci. Osoby odpowiedzialne za takie wydarzeni e mają niełatwe zadanie, aby zaspokoić coraz wyższe oczekiwania zleceniodawców. Coraz częściej zarządzający firmami chcą wykorzystać okazję, aby zainspirować swoją kadrę, klientów, czy partnerów biznesowych. Oczekują naprawdę najlepszych pomysłów i nie godzą się na kompromisy.

Rynek profesjonalnych mówców jest w Polsce stosunkowo słabo rozwinięty, jednakże nabiera coraz większej dynamiki. Dlatego też w Stowarzyszeniu Profesjonalnych Mówców w Polsce w 2011 r narodził się pomysł, aby zorganizować konferencję, na której osoby przygotowujące programy imprez i eventów mogłyby osobiście poznać najlepszych mówców biznesowych w Polsce.

Uczestnicy – Festiwal Inspiracji organizowany jest dla profesjonalistów i menadżerów odpowiedzialnych za komunikację, marketing, PR, sprzedaż, zasoby ludzkie, organizacje eventów, szefów i właścicieli firm.

Cel – Celem konferencji jest zaprezentowanie krótkich wystąpień najlepszych mówców w Polsce środowisku organizatorów konferencji, eventów firmowych dla kadry menadżerskiej, handlowców, partnerów czy klientów.

Prelegenci – Próbki swoich najlepszych wystąpień zaprezentują pasjonaci nowych idei biznesowych, którzy swoimi przemówieniami inspirują słuchaczy zarówno prywatnie, jak i zawodowo, m.in.:

Dariusz Milczarek – „Zamknij sprzedaż albo zamknij sprawę”;

Robert Krool – „Be heard”;

Robert Noworolski; ” Mechanika zysku i szczęścia – praktyczne wskazówki”;

Jacek Walkiewicz – „O ważności uważności”;

Grzegorz Turniak – „Talent we mgle”;

Robert Jasiński – „Mistrzostwo Osobiste, czyli słów kilka o ciągłej drodze”;

Romeo Grzębowski – „Budowanie zwycięskich zespołów w sporcie i biznesie”;

Jerzy Zientkowski – „Matematyka przemówień”;

Hadrian Lutogniewski – rozpoczęcie, moderowanie konferencji. i panelu

Dyrektor Organizacyjny Festiwalu:

speaekerslair Jerzy Zientkowski +48 601 534 576 fi2012@speakerslair.pl

Dyrektor Programowy Festiwalu: Grzegorz Turniak 501 15 22 20 grzegorz@turniak.pl

Informacje nt. Festiwalu Insp iracji: http://festiwalinspiracji.pl/

Rejestracja: http://festiwalinspiracji.pl/rejestracja/