Biznes to relacje – Mamy kilka wejściówek

Nasz  przyjaciel, wykładowca oraz prezes BNI Polska organizuje w piątek 18 listopada konferencje Biznes to Relacje. Będzie kilku ciekawych wykładowców i myślę ciekawa impreza. Dla naszych wykładowców oraz Klubowiczów mamy darmowe zaproszenia.

Więcej na jej temat tutaj:
www.biznestorelacje.pl

Impreza kosztuje 500 zł. Mamy jednak 15 darmowych wejściówek, kto pierwszy ten lepszy. Wejściówki są przeznaczone tylko dla Wykładowców oraz członków Klubu ASBIRO, czyli tych, którzy mają opłaconą składkę członkowską.

Jeżeli macie ochotę skorzystać z zaproszenia to skontaktujcie się z Dominiką, która wpisze was na listę.

Osoba kontaktowa

Dominika Wach

d.wach@asbiro.pl

tel. 794 234 644

Więcej o konfernecji

W dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej rozwój biznesu, sprzedaż i obsługa klientów zależą w ogromnym stopniu od umiejętności budowania i utrzymywania relacji. Nie uczy się ich na uczelniach, czy w szkołach, ale zdobywamy je najczęściej poprzez własne doświadczenia.

Badania międzynarodowe pokazują, że Polacy wykazują się niskim kapitałem społecznym, że nawiązywanie relacji jest naszą ułomnością. Dziwi więc fakt, że w takich warunkach nasza gospodarka radzi sobie całkiem nieźle. Jakie są przyczyny? Czy o czymś nie wiadomo?

Podczas konferencji „Biznes to Relacje” będziemy mieli możliwość zobaczyć i posłuchać, jak radzą sobie przedsiębiorcy, którzy korzystają z różnorodnych narzędzi i rozwiązań. Będziemy mogli poznać wartości, które pomimo trudnych czasów pozwalają nam funkcjonować w biznesie. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się jakie jest rzeczywiste znaczenie relacji w biznesie i jak możemy je poprawiać.

Strona konferencji:
www.biznestorelacje.pl