Biznes Camp 2016

Kiedy i gdzie?

29 lipca – 7 sierpnia 2016 w Korbielowie k. Żywca

„Można zdobyć świetne wskazówki od drugiego człowieka, który już to przeszedł. W żadnej książce tego nie przeczytasz.”

Jeśli podchodzisz poważnie do biznesu, to pewnie wiele rzeczy planujesz z dużym wyprzedzeniem. Spotkania w najbliższym tygodni, cele na kolejny miesiąc i wyniki kwartalne do osiągnięcia. W tym wszystkim nie możesz zapomnieć również o odpoczynku. Z drugiej strony możesz sobie myśleć, że firma się rozwija i trzeba działać. Jednak miarą Twojego sukcesu nie jest to jak dużo pracujesz, ale jak mądrze, to robisz.

Biznes Camp, który ASBIRO organizuje już od kilku lat, jest idealnym miejscem nie tylko do odpoczynku, ale również aby nauczyć się, jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek, żeby z każdym kolejnym rokiem wyniki były coraz lepsze, a Twoja ciągła obecność w firmie nie była niezbędna do dynamicznego rozwoju!

Przyjemne z pożytecznym

Miałeś kiedyś wrażenie, że kolejny tydzień wakacji polegający na bezczynnym leżeniu na plaży, a najlepszym wypadku, czytaniu książek, żeby uspokoić sumienie nie jest tym, jak chcesz spędzać wolny czas. W takich sytuacjach choć fizycznie nie ma nas w firmie, to jednak często zastanawiamy się, co się dzieje i jak zespół sobie beze mnie radzi. 

Może też jesteś osobą, która po powrocie z wyjazdu wraca do pracy na etacie i każdy kolejny dzień nieobecności w firmie jest dla Ciebie najpiękniejszym dniem życia. Chcesz się z tego wyrwać, ale nie wiesz, jak. Twoi znajomi opowiadają o tym, jakich biznesów by nie chcieli prowadzić, ale nie masz nikogo, kto rzeczywiście byłby gotowy się wyłamać i naprawdę coś zrobić, pojechać na szkolenie, spotkać się z doświadczonym przedsiębiorcą, dowiedzieć się, jak on zaczynał przygodę w biznesie. 

Biznes Camp powstał dla takich ludzi, jak Ty. Ludzi, którzy nie są zadowoleni z tego, co już mają i są gotowi podjąć działanie, żeby coś zmienić w swoim życiu! Często przedsiębiorcy czują się w osamotnieni w swojej aktywności zawodowej, bo niewiele osób ich rozumie. Jeśli już też znajdą osoby, które podzielają ich pasje to problemem jest dostęp do doświadczonych przedsiębiorców, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać, w jaki sposób można zacząć. Rozwiązania tych problemów znajdziesz właśnie na Biznes Campie.

Jeżeli ktoś chce posłuchać doświadczenia innych ludzi i na tej podstawie zbudować własną wiedzą to na pewno warto, bo to jest przede wszystkim doświadczenie. Ludzie mówią przede wszystkim o sobie, o swoich firmach, o swoich porażkach, o swoich sukcesach i myślę, że to jest największy plus ASBIRO.
Agnieszka Stasicka Właścicielka szkoły językowej

Poznaj ludzi, którzy pragną sukcesu tak jak Ty

Biznes Camp jest trwającym 9 dni obozem dla ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą od życia czegoś więcej. Każdego roku spotykamy się z grupą około 50 osób, aby razem się uczyć i rozmawiać o naszych biznesach. Nie chcemy zadowalać się tym, że idzie nam dobrze, ale zależy nam na tym, żeby osiągnąć maksymalny potencjał, który jest w nas i w naszych firmach. Podczas tego obozu będziesz mógł słuchać wartościowych wykładów doświadczonych przedsiębiorców i inwestorów oraz poznać inne osoby, które są na różnych etapach swojego biznesowego rozwoju. Od jednych będziesz mógł nauczyć się czegoś nowego, a dla innych sam możesz być osobą, która pomoże im dostrzec nowe możliwości.

Chodzi o to, żeby nie tkwić w czymś dlatego, że jako tako idzie i jako tako masz z czego żyć i coś tam zbudowałeś, tylko umiesz to zmienić na coś, co jest naprawdę Twoją pasją, co jest Twoim powołaniem, co jest czymś do czego Bóg Cię zesłał, żebyś to robił.
Marcin Matuszewski Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości

Jak wygląda Biznes Camp

Obóz jest już od lat organizowany w okolicach Żywca. Okolica jest urzekająca! Całość odbywa się w schronisku na Hali Miziowej w Korbielowie, gdzie możesz poczuć niesamowity górski klimat. W przerwach odpoczywać ciesząc się naturą i najczystszym górskim powietrzem, a mając dłuższą chwilę wybrać się na lokalny szczyt, Pilsko, do którego dojście zajmuje około 30 minut.

Od samego początku do końca obozu tematem przewodnim jest przedsiębiorczość i wszystko, co jest z nią związane. Każdego dnia na uczestników czeka około 6 godzin wykładów oraz jeszcze więcej czasu na rozmowy z innymi uczestnikami i wykładowcami. Wszystko to dzieje się w luźnej, wakacyjnej atmosferze. Chcemy, żeby ten obóz nie był w żaden sposób kojarzony z nudnym szkoleniem, podczas którego po pierwszym wykładzie nie masz już siły dłużej siedzieć. Dlatego poza samymi wykładami jest dużo czasu na zwiedzanie okolicy, chodzenie po górach, wycieczkę do Żywca, ogniska i inne rzeczy, które sprawiają, że nauka i rozwój nie kojarzą się z nudą.

Bezcenne kontakty

Każdego roku na Biznes Camp przyjeżdża około 40 osób, zarówno takich, które już prowadzą swoje firmy, ale i  tych, którzy dopiero się do tego przymierzają. Wielu uczestników posiada już unikalne doświadczenie i pomysły na kolejne projekty biznesowe. Są osoby będące właścicielami małych i średnich firm z różnych branż oraz inwestorzy. Do tego spotkamy wiele osób, które są pełne pasji do tego, żeby wystartować ze swoim startupem. Każda osoba, którą spotkasz na Biznes Campie to kopalnia biznesowej wiedzy, ale to dopiero początek.

Podczas wszystkich dni wykładowych zajęcia są prowadzone przez osoby, które na biznesie znają się jak mało kto. Biorąc udział w Biznes Campie będziesz mógł posłuchać zarówno właścicieli rozwijających się firm, którzy opowiadają nie tylko o sukcesach, które udało im się osiągnąć, ale również o porażkach, które są wyjątkową okazją do tego, żeby dowiedzieć się, jak biznesu nie prowadzić. Poza przedsiębiorcami będziesz mógł również posłuchać osób, które inwestują na giełdzie lub rynku nieruchomości. Często zaczynali od prowadzenia firm, a pozyskany w ten sposób kapitał zaczęli lokować w inne aktywa, które przynoszą jeszcze większe zyski. Ich droga nie jest jednak zawsze łatwa, bo dzisiejsze sukcesy okupili wieloma lekcjami, które musieli wynieść z porażek oraz wiedzą sprawdzaną w praktyce i testowaną przez rynek.

Te kontakty, które wynosimy stąd, najczęściej owocują parę dni, tydzień, półtora tygodnia po samej imprezie. Wtedy zaczynają się sypać maile, wtedy dzwonią telefony.
Maciej Dutko Przedsiębiorca, wykładowca ASBIRO

Nowe możliwości rozwoju

Sam fakt wymiany doświadczeń jest świetną okazją do rozwoju, którą stwarza Biznes Camp, ale to nie wszystko. Bogactwo branż i osobowości, które spotkasz na obozie sprawia, że możesz liczyć na to, że właśnie tutaj poznasz swojego biznesowego partnera. Wiele osób, które poznały się na ASBIRO dziś ściśle współpracuje uzupełniając nawzajem swoje oferty. Są też tacy, którzy wystartowali z całkowicie nowymi projektami korzystając z wiedzy, którą zdobyli właśnie na Biznes Campie.

Nie zawsze jest tak, że od razu w trakcie trwania wydarzenia coś spektakularnego wydarzy się w Twoim życiu, ale bardzo często jedno zdanie usłyszane w czasie wykładu albo poznana osoba, rozmowa przy piwie czy ognisku będą czymś, co we właściwym momencie pozwoli Ci iść jeszcze dalej w swoim biznesowym rozwoju!

Networking to jest podstawa. Nigdy nie wiemy, kiedy spotkana osoba, poznany świeży człowiek, kiedyś w życiu jego kontakty, jego możliwości, mogą nam się przydać. Zwykła prosta rozmowa teraz, może za dwa, trzy lata zostać przekuta w niesamowity projekt.
Adam Pioch Przedsiębiorca, wykładowca ASBIRO

Czego się dowiesz podczas wykładów

Najprostszym podsumowaniem tego, czego dowiesz się podczas wykładów jest to, jak osiągnąć sukces w biznesie i zarabiać więcej! Zaproszeni przez nas wykładowcy często opowiadają o swoich początkach. Historia tego, jak to się stało, że dziś są osobami prowadzącymi odnoszące sukcesy firmy jest idealną okazją do tego, żeby porównać to ze swoimi działaniami i zobaczyć, co może być kolejnym przełomowym krokiem w naszej działalności. To właśnie prawdziwe historie budowania firm są niesamowicie inspirującym i motywującym do działania elementem wykładów.

Dodatkowo, osoby prowadzące wykłady są specjalistami w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem firmy i kolejnym etapem ich prezentacji są praktyczne wskazówki związane ze sprzedażą, marketingiem, reklamą, obsługą klienta, rekrutacją i wieloma innymi rzeczami, z którymi musisz, lub będziesz musiał się zmierzyć prowadząc własny biznes. Najważniejsze jest to, że na Biznes Campie otrzymasz wiedzę popartą życiowym doświadczeniem wykładowców, a nie książkową teorię.

Rozwój nieograniczony czasowo

Jeśli same wykłady to dla Ciebie za mało, możesz dodatkowo do późnych godzin nocnych rozmawiać z wykładowcami i innymi uczestnikami. Często jest tak, że rozmowy poprzedzone wykładami kończą się po północy. Możesz być pewien tego, że jeśli masz jakieś pytania związane z rozpoczynaniem i budowaniem firmy to na Biznes Campie znajdziesz na nie odpowiedzi! 

Opinie uczestników Biznes Campu

Idea Biznes Campu, czyli „przedsiębiorcze wakacje” bardzo mi się spodobała stąd zdecydowałem się na uczestnictwo. Jak zapamiętałem Biznes Camp? Na pewno świetni ludzie z otwartymi umysłami, z którymi można było porozmawiać na ciekawe tematy. Miejsce to coś pięknego, czyste powietrze i niesamowite krajobrazy. Co do wykładów to najlepsza wiedza, jaka mogła być przez te 9 dni. Uważam, że Biznes Camp to świetnie spędzony czas. Mimo że codziennie było kilka godzin wykładów, wróciłem naładowany, napędzony do działania. I to jest właśnie ta produktywność, której szukałem w wakacje.
Bartosz Kula Uczestnik Biznes Campu

Przyjazd na Biznes Camp w 2013 roku okazał się strzałem w dziesiątkę. 9 dni intensywnego szkolenia zmieniło naprawdę wiele w moim życiu. Zdobyłem sporo praktycznej wiedzy i poznałem wielu fantastycznych ludzi, którzy mają podobne cele i marzenia. Niesamowite jest to, że z każdym przedsiębiorcą można swobodnie porozmawiać w wolnym czasie. Dla mnie najbardziej inspirujące okazały się wykłady z e-biznesu, inwestowania w nieruchomości oraz zarządzania firmą. Dodatkowe zajęcia nieraz prowadzone były do późnych godzin wieczornych. Wykłady bardzo ciekawe i wartościowe, niezwykle sympatyczna atmosfera oraz górski klimat sprawiły, że kurs stał się wyjątkowym przeżyciem. Dlatego śmiało mogę polecić go każdemu z zamiłowaniem do przedsiębiorczości.
Tomasz Mendecki Uczestnik Biznes Campu

Byłem uczestnikiem BiznesCampu, który niedawno się zakończył. Z wykładów wyciągnąłem wiele ciekawych wniosków i zobaczyłem te aspekty, w których dotychczas się myliłem. Czas w Korbielowie to wspomnienia i znajomości na długie lata, teraz oczekuje wyjazdu na narty. Za tak wspaniałą imprezę dziękuję wszystkim osobom, które koordynowały cały projekt.
Tadeusz Siekierzyński Uczestnik Biznes Campu

Dlaczego warto uczestniczyć w Biznes Campie 2016?

Powodów jest wiele, a oto kilka z nich:

 • Rozwojowe wakacje – jeśli masz dość kolejnych wyjazdów, podczas których nic nie robisz i masz poczucie zmarnowanego czasu, Biznes Camp pozwoli Ci połączyć przyjemne z pożytecznym
 • Piękna lokalizacja – nie łatwo o praktyczne szkolenie biznesowe, które odbywa się w górach, tuż pod najwyższym okolicznym szczytem, gdzie możesz podziwiać piękne widoki i korzystać z uroków górskiej natury
 • Praktyczna wiedza – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć sukces. Każdego dnia około 6 godzin praktycznych wykładów, z których skorzysta każdy uczestnik bez względu na swój biznesowy staż
 • Networking  – poznaj innych przedsiębiorczych ludzi, którzy nie tylko mogą być dla Ciebie źródłem wiedzy i mądrości, ale może również będziecie mieli okazję wspólnie wymyślić płaszczyznę współpracy, która jeszcze bardziej pozwoli Wam rozwijać swoje biznesy
 • Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!
 • Motywacja – nic bardziej nie motywuje niż historie sukcesu (i czasami porażek) ludzi, którzy są przecież tak bardzo podobni do nas! Skoro innym się udało, to dlaczego miałoby nie udać się mnie?
 • Atrakcje w wolnym czasie – w czasie obozu będziemy mieli ogniska, będzie okazja do tego, żeby wybrać się na niejeden górski spacer a do tego (co dla wielu jest niebywałą atrakcją), wybierzemy się do Żywca, gdzie będziesz mógł napić się świeżego piwa

Dla kogo NIE JEST ten obóz?

Jeśli Twoją ulubioną formą spędzania urlopu jest bezczynne leżenie na plaży albo przy hotelowym basenie, to zdecydowanie nie powinieneś wybierać się na Biznes Camp. Nie odnajdą się tutaj też osoby, które przeczytały setki biznesowych książek i myślą, że już wiedzą wszystko o prowadzeniu firmy (ale takowej jeszcze nie prowadziły).

Do kogo JEST skierowany ten obóz?

Jeśli chcesz coś zrobić ze swoim życiem i swoim biznesem, to jest to idealne miejsce dla Ciebie! Wielu uczestników po powrocie z Biznes Campu startuje z nowymi projektami oraz usprawnia swoje biznesy przez co zaczynają zarabiać jeszcze więcej. Średnia wieku uczestników mieści się w granicach 20-30 lat, ale zdarzają się osoby zarówno starsze jak i młodsze. Jeśli jesteś jeszcze w szkole średniej, nie ma problemu! Jeśli myślisz, że po Biznes Campie będziesz musiał jeszcze wybrać się gdzieś z rodziną, zabierz ich ze sobą! Jeśli jesteś gotowy do tego, żeby zacząć aktywne działać na swoją lepszą biznesową przyszłość, nie masz się nad czym zastanawiać.

Opinie uczestników Biznes Campu 2014

Biznes Camp jest dla każdego. Osoby które już zjadły chleb prowadząc swoje firmy, jak i te które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem wyjadą z obozu zadowolone. Sporo praktycznej wiedzy i dostęp 24h na dobę od środowiska osób przedsiębiorczych, które już osiągnęły sukces wyróżnia Biznes Camp na rynku szkoleniowo/urlopowym. Dodatkowo wykłady prowadzone w przyjemnej atmosferze, która sprawia, że każdy uczestnik czuję się komfortowo podczas nauki nowych kompetencji. Polecam z całego serca!
Bartłomiej Barczak Uczestnik Biznes Campu

Dlaczego Biznes Camp? W moim przypadku przeżycia z Kursu Podstawowego i miesięcznego wolontariatu w Zambii nie wyczerpały mojego głodu doświadczania ludzi z ASBiRO. Wprawdzie byłem na BiznesCampie’14 zaledwie (lub aż) 3 dni, to wiem, że w przyszłym roku pojadę po więcej. Widzę po sobie: ASBiRO przedsiębiorczeje ludzi! :D
Krzysztof S. Matejak Uczestnik Biznes Campu

Biznes Camp ASBIRO był moim pierwszym spotkaniem z ASBIRO. Biznes Camp łączy networking i wiedzę w jednym miejscu. Tym, za co cenię to kilkudniowe szkolenia jest to, że atmosfera, która tam panuje jest atmosferą kreatywności, które przekłada się na nowe pomysły biznesowe i prywatne. Najbardziej wartościowe jest doświadczenie, które przekazali nam wykładowcy. Łatwiej się uczyć na błędach innych niż na swoich i to jest już najwyższa szkoła jazdy. Polecam jak najbardziej.
Martin Migacz Uczestnik Biznes Campu

Zdjęcia z Biznes Campu
Orientacyjny plan obozu

 • Z samego rana wiele osób robi sobie rozgrzewkę i wchodzą na Pilsku, które jest najbliższym szczytem. Wejście zajmuje około 30 minut, a widoki są oszałamiające. Jeśli wolisz jednak pospać dłużej, nie ma problemu.
 • Każdy dzień obozu zaczynamy wspólnym śniadaniem
 • Po śniadaniu jest pierwsza część wykładów, które prowadzi jeden z zaproszonych przez nas przedsiębiorców. Ta część zazwyczaj trwa około 2-3 godzin z przerwami.
 • W połowie dnia wykładowego mamy obiad i chwilę wolnego. Znów, można się wybrać na górski spacer lub porozmawiać z wykładowcami i innymi uczestnikami.
 • Po obiedzie jest dalsza część zajęć prowadzonych przez kolejnego przedsiębiorcę lub inwestora.
 • Po drugiej turze wykładów jest czas na kolację.
 • Ostatnim punktem dnia jest integracja, która może być zarówno poświęcona na mniej lub bardziej poważne rozmowy oraz granie w Cashflow.
 • Jeśli pogoda dopisuje staramy się jeden dzień obozu poświęcić na górskie wędrówki.
 • Mniej więcej w połowie wyjazdu wybierzemy się na wcześniej wspomnianą wycieczkę do Żywca.

Kto będzie wykładał na Biznes Campie 2016?

Kiedy odbędzie się Biznes Camp 2016?

Biznes Camp ASBIRO odbędzie się w dniach 29 lipca – 7 sierpnia 2016 roku.

Miejsce, gdzie odbędzie się Biznes Camp 2016

Nasz obóz odbędzie się w Korbielowie (okolice Żywca). Dokładnie w Schronisku PTTK na Hali Miziowej. Dojechać trzeba na własny koszt. Służymy wszelką informacją odnośnie dojazdu. Poinformujemy Cię też, jeśli wybiera się ktoś z Twojej okolicy. Jest tam parking, na którym można zostawić samochód. Do samego schroniska można dotrzeć na piechotę lub zabrać się z nami samochodem terenowym.

Biznes Camp 2016

29 lipca – 7 sierpnia 2016

Schronisko PTTK, Hala Miziowa

Korbielów, okolice Żywca


Wyświetl większą mapę

Kilka zdjęć z miejsca obozu
Więcej zdjęć: www.halamiziowa.pl

Wykłady z Biznes Campu

Podczas Biznes Campu codziennie odbywają się wykłady. Poniżej zamieszczamy nagrania z dwóch wykładów z Biznes Campu 2014, abyś mógł sprawdzić, czego można się spodziewać:


Bonusy, które dostaniesz jako uczestnik Biznes Campu 2016

Bonusy dla wszystkich uczestników naszego Biznes Campu:

 1. Nagrania z Biznes Campów z wszystkich poprzednich lat, łącznie 90 godzin nagrań, Bonus o wartości 227 zł
 2. Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy ze wszystkich poprzednich lat, łącznie 155 h nagrań, Bonus o wartości 392 zł
 3. Nagrania z Kursu Podstawowego ze wszystkich poprzednich lat, łącznie ok. 490h nagrań, Bonus o wartości 1239 zł
 4. Aktywne konto w Klubie ASBIRO ważne przez rok, Bonus o wartości 150 zł
 5. Możesz wpadać na Kurs Podstawowy w dowolnym momencie, Bezcenne :-)

Spójrzmy, ile warte są łącznie Bonusy, które otrzymasz całkowicie za darmo w ramach uczestnictwa w Biznes Campie w 2015 roku: 227 zł + 392 zł + 1239 zł + 150 zł = 2008 zł

Wartość samych bonusów wynosi: 2008 zł

Konto w Klubie ASBIRO aktywujemy Ci na rok zaraz po zapisie i opłaceniu przedpłaty/zaliczki. W Klubie będziesz mógł obejrzeć wiele nagrań, które udostępniamy każdemu aktywnemu członkowi. Natomiast wszystkie nagrania z poprzednich Biznes Campów i Kursu Podstawowego otrzymasz dopiero po ukończeniu Biznes Campu, w ostatnim dniu naszego urzędowania na obozie.

Zniżka, jeżeli będziesz chciał studiować dalej

Jeżeli po Biznes Campie będziesz chciał kontynuować studiowanie na naszej uczelni, to dostaniesz sporą zniżkę. Niezależnie czy będziesz chciał zapisać się na Kurs Podstawowy, Kurs Rozszerzony czy też Kurs Zaawansowany MBA, będziesz mógł liczyć na najlepsze warunki.

Dodatkowe atrakcje

Oprócz wykładów i wieczornych integracji były dodatkowe atrakcje. Ciekawą atrakcją (chociaż nie dla każdego) był wyjazd samochodem terenowym na górę (nie będziesz jednak siedzieć w środku, ale trzymać się specjalnych relingów na zewnątrz auta). W jeden cały dzień wybraliśmy się do fabryki piwa grupy Żywiec, gdzie zobaczyliśmy produkcję piwa na żywo (mogliśmy tam skosztować świeżego piwa, prosto z browaru).

MOTYWACJA + Praktyczna WIEDZA

Udział w naszym obozie dał coś jeszcze: naładowanie się motywacją do działania na cały, kolejny rok. Przez 9 dni usłyszeliśmy wiele historii, opowiedzianych oficjalnie i nieoficjalnie w rozmowach przy piwie. Historie (doświadczenia innych ludzi) dały nam pozytywnego kopa do działania. Praktyczna wiedza, wyciągnięta z tych historii oraz wykładów, które odbyły się na Biznes Campie mamy nadzieję, że niesamowicie popchnęły Cię do przodu w Twojej drodze do sukcesu.

Inspiracja

„Nie dostaniesz takiej wiedzy nigdzie indziej, tylko w tej szkole.”
Karol uczestnik Biznes Camp 2015

Co roku organizujemy trzy krajowe wyjazdy biznesowe. Sam zobacz, jak wyglądały poprzednie wydarzenia i co na ich temat mają do powiedzenia uczestnicy.
Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

bitcoin-225080_640

ASBIRO promuje płatności walutą Bitcoin, dlatego jeśli zdecydujesz się uczestnictwo w wyjeździe na wiosenną integrację, skorzystaj ze zniżki za płatność BTC w wysokości 40 złotych!

Ile to wszystko kosztuje

Decydując się na udział w Biznes Campie 2016 możesz liczyć na 9 dni praktycznej edukacji biznesowej, która będzie się dla Ciebie prawdopodobnie wiązała ze zwiększeniem rentowności prowadzonego biznesu lub właśnie teraz będziesz gotowy do tego, żeby otworzyć firmę. Ten czas spędzisz w rewelacyjnym górskim schronisku, gdzie masz zapewnione noclegi i wyżywienie. Otrzymasz narzędzia niezbędne do tego, żeby osiągnąć sukces. Dodatkowo będziesz mógł nawiązać bezcenne kontakty z wykładowcami oraz innymi uczestnikami a także staniesz się pełnoprawnym członkiem społeczności ASBIRO. Ponadto otrzymasz dostęp do kilkuset godzin archiwalnych wykładów z pozostałych Biznes Campów, konferencji Myśleć Jak Milionerzy oraz Kursu Podstawowego.

Za to wszystko zapłacisz 1850 złotych (500 złotych w momencie rejestracji oraz 1350 złotych gotówką na miejscu).