Biznes Camp 2015

bc2015 

„Idealne miejsce jeżeli chcesz coś zrobić z własnym życiem”

 

Drogi Przedsiębiorczy Przyjacielu

Czy również należysz do osób, które nie lubią marnować czasu? Przedsiębiorcze osoby chyba po prostu tak już mają. Najgorzej jest w wakacje, kiedy jedziemy/lecimy gdzieś i okazuje się, że nie mamy tam co robić. Czy Tobie również zdarzało się myśleć, że wyjazd na wakacyjny odpoczynek był kompletną stratą czasu?

Ja tak miałem. Szukałem rozwiązania i znalazłem. Udało mi się stworzyć warunki, gdzie wakacyjny odpoczynek łączy się wysoką produktywnością. I to wszystko w otoczeniu cudownych krajobrazów i w gronie wspaniałych ludzi.

 

Po prostu tego nie znosiłem…

Czułem, że standardowe wakacje to strata mojego cennego czasu. Wiesz, mam na myśli takie wakacje, kiedy jedziesz gdzieś, gdzie nie ma praktycznie nic do roboty poza leżeniem przez tydzień lub dwa na plaży. Dla mnie, jako osoby przedsiębiorczej, czyli osoby, która stara się wykorzystać każdy dzień jak najlepiej i jak najefektywniej taka forma wypoczynku, jaką jest „nic nie robienie” całymi dniami oznacza coś strasznego, po prostu szkoda mi było na to czasu. Wpadłem na pewien pomysł. Tak właśnie powstał Biznes Camp.

 

Na czym polega Biznes Camp ASBIRO?

Organizowany przez nas Biznes Camp ma formę wakacyjnego obozu nakierowanego na rozwój osobisty i zdobywanie wiedzy biznesowej. Codziennie (aż przez 9 dni) odbywają się tam wykłady prowadzone przez przedsiębiorców, którzy dzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami. Nie zawsze jednak spotkania te odbywają się na sali wykładowej. Czasem salę wykładową zamieniamy na ognisko czy też wyprawę górską. Z roku na rok coraz więcej osób przyjeżdża całymi rodzinami. Biznes Camp to przede wszystkim ludzie. Przedsiębiorczy ludzie, z którymi można porozmawiać na wartościowe tematy i wyciągnąć z tych rozmów wiele cennych wniosków.

people

 

Transformacja w 9 dni

Nasz Biznes Camp można potraktować jako wakacyjną wyprawę, przygodę, ale można też uznać, że jest to transformacja. Transformacja całego sposobu myślenia na bardziej przedsiębiorczy. I to wszystko zaledwie w 9 dni. Udział w naszym obozie pomoże Ci również podjąć decyzję czy chcesz w życiu zostać przedsiębiorcą i prowadzić własną firmę. Wiele uczestników Biznes Campu podejmowało później decyzję o założeniu własnej firmy. Część z nich wykorzystywała w praktyce wiedzę, którą zdobyli od bardziej doświadczonych kolegów podczas Biznes Campu, co bardzo ułatwiało i skracało ich drogę do sukcesu.

 

Piękne miejsce z czystym powietrzem

Miejsce, w którym się spotykamy jest po prostu piękne. Spotykamy się w górach, dosyć wysoko, w schronisku na Hali Miziowej w Korbielowie. Dookoła wspaniała przyroda, piękne krajobrazy i niesamowicie czyste górskie powietrze. Dzięki temu, że jest dosyć wysoko widać panoramę wszystkich okolic. Widoki są naprawdę piękne. Góry mają w sobie coś magnetycznego. Jeżeli uznasz, że chcesz więcej, to możesz wyjść na najwyższy szczyt górski w tej okolicy, Pilsko. Ze schroniska to zaledwie 20 min. drogi. Część uczestników wychodziła tam, aby obejrzeć wschód słońca twierdząc, że było to niesamowite doświadczenie.

miejsce2

 

Bardzo cenne kontakty (Networking)

Już od pierwszego dnia Naszego obozu możesz liczyć na pełną integrację: mnóstwo ludzi, wesołe rozmowy na pełnym luzie. Można po prostu usiąść „przy piwku” i porozmawiać ze znacznie bardziej doświadczonymi przedsiębiorcami, taka „luźna” atmosfera. Nasi wykładowcy nie robią absolutnie żadnych sztucznych barier w komunikacji, możesz ich zapytać o cokolwiek chcesz. Można zawrzeć wiele bardzo cennych znajomości. Być może na naszym Biznes Campie poznasz osobę, z którą wspólnie zrobicie w przyszłości jakiś biznes.

piwo

 

Współpraca/Nowe możliwości biznesowe

W wyniku takich luźnych rozmów często pojawiają się nowe możliwości na podjęcie współpracy, nowe możliwości biznesowe. Na naszym Biznes Campie wykładowcy to ludzie sukcesu, prowadzący swoje firmy już od dłuższego czasu. To świetna okazja, aby zawrzeć z nimi znajomość. Z takich znajomości w przyszłości tworzą się ciekawe możliwości. Może się okazać, że akurat podejmiecie współpracę w pewnym zakresie lub zrobicie wspólnie jakiś biznes. Również znajomości zawarte z pozostałymi uczestnikami Biznes Campu mogą stworzyć ciekawe możliwości.

Untitled-4

 

Codziennie kilka godzin wartościowych wykładów

Nasi wykładowcy dzielą się z uczestnikami Biznes Campu najlepszą wiedzą. Jest to najlepsza wiedza, jaka może być przekazana przez 9 dni. Ktoś może pomyśleć, że codzienne kilka godzin wykładów jest męczące – według uczestników poprzednich edycji absolutnie nie. To nie są klasyczne teoretyczne wykłady, na których po prostu usypiasz. W poprzednich edycjach nieraz zdarzało się, że uczestnicy „wymuszali” na wykładowcy, aby ten mówił dalej i spotkania przedłużały się nawet do 1-2 w nocy. Ludzie wciąż słuchali, ponieważ było to ciekawe, praktyczne, ponieważ było to coś, co rzeczywiście może się w życiu przydać.

wyklady

 

Dlaczego organizujemy ten obóz?

Pierwszym powodem jest chęć stworzenia „przedsiębiorczych wakacji”, na których oprócz odpoczynku będzie można spędzić czas produktywnie. Drugim powodem jest problem, który zgłaszało wiele osób zainteresowanych udziałem w naszym Kursie Podstawowym. Podczas rekrutacji na Kurs Podstawowy ASBIRO dostawaliśmy wiele maili z pytaniami. W mailach tych, jeden problem pojawiał się nagminnie. Problemem tym była odległość. Warszawa, gdzie odbywają się nasze zajęcia jest komunikacyjnym centrum Polski. Są jednak rejony w kraju, gdzie trudno dostać się nawet do dworca. Dojazd 12 godzin w jedną stronę jest dużą przeszkodą. Dlatego postanowiliśmy zorganizować wakacyjny, dziewięciodniowy obóz, aby dojazdy straciły na znaczeniu.

 

Opinie uczestników Biznes Campu

„Idea Biznes Campu, czyli „przedsiębiorcze wakacje” bardzo mi się spodobała stąd zdecydowałem się na uczestnictwo. Jak zapamiętałem Biznes Camp? Na pewno świetni ludzie z otwartymi umysłami, z którymi można było porozmawiać na ciekawe tematy. Miejsce to coś pięknego, czyste powietrze i niesamowite krajobrazy. Co do wykładów to najlepsza wiedza, jaka mogła być przez te 9 dni. Uważam, że Biznes Camp to świetnie spędzony czas. Mimo że codziennie było kilka godzin wykładów, wróciłem naładowany, napędzony do działania. I to jest właśnie ta produktywność, której szukałem w wakacje.”

 
 

Bartosz Kula, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Przyjazd na Biznes Camp w 2013 roku okazał się strzałem w dziesiątkę. 9 dni intensywnego szkolenia zmieniło naprawdę wiele w moim życiu. Zdobyłem sporo praktycznej wiedzy i poznałem wielu fantastycznych ludzi, którzy mają podobne cele i marzenia. Niesamowite jest to, że z każdym przedsiębiorcą można swobodnie porozmawiać w wolnym czasie. Dla mnie najbardziej inspirujące okazały się wykłady z e-biznesu, inwestowania w nieruchomości oraz zarządzania firmą. Dodatkowe zajęcia nieraz prowadzone były do późnych godzin wieczornych. Wykłady bardzo ciekawe i wartościowe, niezwykle sympatyczna atmosfera oraz górski klimat sprawiły, że kurs stał się wyjątkowym przeżyciem. Dlatego śmiało mogę polecić go każdemu z zamiłowaniem do przedsiębiorczości.”

 
 

Tomasz Mendecki, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Byłem uczestnikiem BiznesCampu, który niedawno się zakończył. Z wykładów wyciągnąłem wiele ciekawych wniosków i zobaczyłem te aspekty, w których dotychczas się myliłem. Czas w Korbielowie to wspomnienia i znajomości na długie lata, teraz oczekuje wyjazdu na narty. Za tak wspaniałą imprezę dziękuję wszystkim osobom, które koordynowały cały projekt.”

 
 

Tadeusz Siekierzyński, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

Dlaczego warto uczestniczyć w Biznes Campie 2015?

Powodów jest wiele, a oto kilka z nich:

 • Przedsiębiorcze, produktywne wakacje (dla osób, które nie lubią marnować czasu leżąc przez 2 tygodnie na plaży i nic przez ten czas nie robić. Na naszym Biznes Campie łączymy odpoczynek z produktywnością)
 • Piękne miejsce z czystym powietrzem (schronisko jest na pewnej wysokości ,dzięki czemu rano, kiedy wychodzisz się przewietrzyć, bierzesz głęboki wdech świeżego powietrza, a dookoła widzisz piękny widok z góry na wszystkie okolice i tak przez 9 dni)
 • Wykłady (najlepsza wiedza, jaka może być przekazana przez 9 dni. Według uczestników poprzednich edycji wykłady były ciekawe, praktyczne i jest to wiedza, która może się przydać w życiu. Na Naszym biznes Campie wykładowcy dzielą się najlepszymi wskazówkami. Wykłady prowadzone są w luźnej, wakacyjnej atmosferze)
 • Networking – nowe kontakty (poznasz tam wielu ludzi, być może kogoś z Twojego miasta, kto również nastawiony jest na rozwój. Dzięki zawartej znajomości będziecie wspólnie działać i wymieniać się doświadczeniami skracając drogę do sukcesu)
 • Współpraca (może się okazać, że z którymś z uczestników (lub z którymś z wykładowców) podejmiesz współpracę/zrobisz biznes)
 • Integracja (luźne rozmowy z doświadczonymi przedsiębiorcami przy piwie, bez tworzenia sztucznego dystansu)
 • Praktyczna wiedza (wskazówki, jakie dostaniesz od wykładowców, jeśli tylko wdrożysz je w życie, mogą niesamowicie przyśpieszyć Twój sukces)
 • Transformacja (jeżeli wciąż zastanawiasz się czy pracować na etacie, czy może jednak założyć własną firmę to po tej 9 dniowej „transformacji” będzie Ci łatwiej podjąć decyzję)
 • Motywacja (te 9 dni spędzonych na naszym Biznes Campie, wszystkie historie, które tam usłyszysz, wszystkie rozmowy, dadzą Ci solidnego kopa do działania)
 • Dodatkowe atrakcje (zawsze organizowane jest wspólne ognisko, robimy też wypad do fabryki piwa grupy Żywiec, gdzie dowiesz się, jak produkowane jest piwo i będziesz mógł też go spróbować, świeżego piwa, które smakuje dwa razy lepiej niż takie ze sklepu)
atrakcje

 

Dla kogo NIE JEST ten obóz?

Nasz wakacyjny obóz nie jest dla każdego. Ktoś, kto po prostu woli „nic nie robić” przez dłuższy okres czasu, na przykład leżeć bezczynnie na plaży może uznać, że to nie jest dla niego, ponieważ na każdym Biznes Campie sporo się dzieje.

 

Do kogo JEST skierowany ten obóz?

Nasz wakacyjny obóz przeznaczony jest dla ludzi, którzy planują założyć w przyszłości swoją własną firmę oraz dla tych, którzy już ją prowadzą. Często przychodzą do nas zapytania o dopuszczalny wiek. Nie mamy takich ograniczeń. W poprzednim obozie dominowały osoby w wieku 17-24 lata, jednak było też kilku licealistów, a także osób po 30 roku życia.

Jeżeli ktoś lubi, kiedy coś się dzieje, lubi aktywnie spędzać czas, lubi się rozwijać to nasz Biznes Camp jest idealnym miejscem na wakacje. Tym bardziej, że miejsce jest naprawdę piękne.

 

Opinie uczestników Biznes Campu 2014

„Biznes Camp jest dla każdego. Osoby które już zjadły chleb prowadząc swoje firmy, jak i te które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem wyjadą z obozu zadowolone. Sporo praktycznej wiedzy i dostęp 24h na dobę od środowiska osób przedsiębiorczych, które już osiągnęły sukces wyróżnia Biznes Camp na rynku szkoleniowo/urlopowym. Dodatkowo wykłady prowadzone w przyjemnej atmosferze, która sprawia, że każdy uczestnik czuję się komfortowo podczas nauki nowych kompetencji. Polecam z całego serca!”

 
 

Bartłomiej Barczak, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Dlaczego Biznes Camp? W moim przypadku przeżycia z Kursu Podstawowego i miesięcznego wolontariatu w Zambii nie wyczerpały mojego głodu doświadczania ludzi z ASBiRO. Wprawdzie byłem na BiznesCampie’14 zaledwie (lub aż) 3 dni, to wiem, że w przyszłym roku pojadę po więcej. Widzę po sobie: ASBiRO przedsiębiorczeje ludzi! :D”

 
 

Krzysztof S. Matejak, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Biznes Camp ASBIRO był moim pierwszym spotkaniem z ASBIRO. Biznes Camp łączy networking i wiedzę w jednym miejscu. Tym, za co cenię kilku dniowe szkolenia jest to, że atmosfera, która tam panuje jest atmosferą kreatywności, które przekłada się na nowe pomysły biznesowe i prywatne. Najbardziej wartościowe jest doświadczenie, które przekazali nam wykładowcy. Łatwiej się uczyć na błędach innych niż na swoich i to jest już najwyższa szkoła jazdy. Polecam jak najbardziej.”

 
 

Martin Migacz, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

Zdjęcia z Biznes Campu 2014


 

Orientacyjny plan obozu

 • Rano rozgrzewka, można wyjść na Pilsko (20 min ze schroniska)
 • Zaczynamy śniadaniem
 • Potem czekają nas 2-3 godziny wykładów prowadzonych przez jednego z przedsiębiorców
 • Zajęcia mają miejsce do obiadu
 • Po obiedzie znowu wykłady prowadzone przez kolejnego gościa
 • Kolacja
 • Integracja, możemy pograć w Cashflow, zrobić ognisko
 • Jak pogoda pozwoli to jeden dzień przeznaczymy na chodzenie po górach
 • Jednego dnia wyjeżdżamy do Żywca

 

Kto wykładał na Biznes Campie 2015?

Poniżej zamieszczamy osoby, które już zgodziły się poprowadzić zajęcia podczas Biznes Campu w 2015 roku.

zobacz

 

Kiedy odbędzie się Biznes Camp 2015?

Biznes Camp ASBIRO odbędzie się w dniach 31 lipca – 9 sierpnia 2015 roku.

 

Miejsce, gdzie odbędzie się Biznes Camp 2015

Nasz obóz odbędzie się w Korbielowie (okolice Żywca). Dokładnie w Schronisku PTTK na Hali Miziowej. Dojechać trzeba na własny koszt. Służymy wszelką informacją odnośnie dojazdu. Poinformujemy Cię też, jeśli wybiera się ktoś z Twojej okolicy. Jest tam parking, na którym można zostawić samochód. Do samego schroniska można dotrzeć na piechotę lub zabrać się z nami samochodem terenowym.

 

Biznes Camp 2015

31 lipca – 9 sierpnia 2015

Schronisko PTTK, Hala Miziowa

Korbielów, okolice Żywca


Wyświetl większą mapę

 

Kilka zdjęć z miejsca obozu

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć: www.halamiziowa.pl

 

Wykłady z Biznes Campu 2014

Podczas Biznes Campu codziennie odbywają się wykłady. Poniżej zamieszczamy nagrania z dwóch wykładów z Biznes Campu 2014, abyś mógł sprawdzić, czego można się spodziewać:

 

 

Bonusy, które dostaniesz jako uczestnik Biznes Campu 2015

Bonusy dla wszystkich uczestników naszego Biznes Campu:

 1. Nagrania z Biznes Campów z wszystkich poprzednich lat, łącznie 90 godzin nagrań, Bonus o wartości 227 zł
 2. Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy ze wszystkich poprzednich lat, łącznie 155 h nagrań, Bonus o wartości 392 zł
 3. Nagrania z Kursu Podstawowego ze wszystkich poprzednich lat, łącznie ok. 490h nagrań, Bonus o wartości 1239 zł
 4. Aktywne konto w Klubie ASBIRO ważne przez rok, Bonus o wartości 150 zł
 5. Możesz wpadać na Kurs Podstawowy w dowolnym momencie, Bezcenne :-)

 

Spójrzmy, ile warte są łącznie Bonusy, które otrzymasz całkowicie za darmo w ramach uczestnictwa w Biznes Campie w 2015 roku: 227 zł + 392 zł + 1239 zł + 150 zł = 2008 zł

Wartość samych bonusów wynosi: 2008 zł

Konto w Klubie ASBIRO aktywujemy ci na rok zaraz po zapisie i opłaceniu przedpłaty/zaliczki. W Klubie będziesz mógł obejrzeć wiele nagrań, które udostępniamy każdemu aktywnemu członkowi. Natomiast wszystkie nagrania z poprzednich Biznes Campów i Kursu Podstawowego otrzymasz dopiero po ukończeniu Biznes Campu, w ostatnim dniu naszego urzędowania na obozie.

 

Zniżka jeżeli będziesz chciał studiować dalej

Jeżeli po Biznes Campie będziesz chciał kontynuować studiowanie na naszej uczelni, to dostaniesz sporą zniżkę. Niezależnie czy będziesz chciał zapisać się na Kurs Podstawowy, Kurs Rozszerzony czy też Kurs Zaawansowany MBA będziesz mógł liczyć na najlepsze warunki.

 

Dodatkowe atrakcje

Oprócz wykładów i wieczornych integracji były dodatkowe atrakcje. Ciekawą atrakcją (chociaż nie dla każdego) był wyjazd samochodem terenowym na górę (nie będziesz jednak siedzieć w środku, ale trzymać się specjalnych relingów na zewnątrz auta). W jeden cały dzień wybraliśmy się do fabryki piwa grupy Żywiec, gdzie zobaczyliśmy produkcję piwa na żywo (mogliśmy tam skosztować świeżego piwa, prosto z browaru).

 

MOTYWACJA + Praktyczna WIEDZA

Udział w naszym obozie dał coś jeszcze: naładowanie się motywacją do działania na cały, kolejny rok. Przez 9 dni usłyszeliśmy wiele historii, opowiedzianych oficjalnie i nieoficjalnie w rozmowach przy piwie. Historie (doświadczenia innych ludzi) dały nam pozytywnego kopa do działania. Praktyczna wiedza, wyciągnięta z tych historii oraz wykładów, które odbyły się na Biznes Campie mamy nadzieję, że niesamowicie popchnęły Cię do przodu w Twojej drodze do sukcesu.

 Inspiracja