BITCOIN dotarł do ASBIRO

Miło nam poinformować, że jesteśmy pierwszą Uczelnią w Polsce, która przyjmuje płatności za pomocą BITCOINÓW.  Pierwszą płatność odnotowaliśmy kilkanaście dni temu. Tymczasowo płacić będzie można tylko na miejscu podczas zjazdów Uczelni ASBIRO lub wszędzie tam gdzie fizycznie spotkacie kogoś z naszego zespołu. Podczas spotkań, konferencji, klubów czy podczas asbeeringu. 

Właśnie w tej chwili Adam, nasz programista tak modyfikuje nasze oprogramowanie, aby Bitcoinami można było płacić również on-line. Potrwa to 2-4 tygodnie, jednak bez problemu zapisując się na nowy rok akademicki będziecie mogli używać BITCOINÓW do płacenia za studia.

Zaprzyjaźnianie się z tą formą płatności ma również inny cel. Niebawem przygotujemy produkt edukacyjno/wdrożeniowy, skierowany do każdego przedsiębiorcy, który będzie chciał wprowadzić tę formę płatności u siebie. Aby jednak uczyć co to jest i jak używać, najpierw sami musimy zebrać doświadczenie. Tak więc śmiało, w najbliższy weekend w Warszawie nie bójcie się zgłosić, że chcielibyście zapłacić za seminarium używając BITCOIN.

1