ASBIROwy dom startupowy szuka lokatorów

Teraz klimat ASBIRO dostępny 24h/dobę 7 dni w tygodniu i to na żywo, pod jednym dachem, albowiem ruszamy z realizacją pomysłu o stworzeniu przedsiębiorczego domu  ASBIRO :)

Plan jest prosty: zbieramy zgraję przedsiębiorców, wynajmujemy wspólnie dom (na początek w Warszawie), mieszkamy tam, pracujemy i wedle zasady: z kim przystajesz, takim się stajesz, wspólnie idziemy do przodu i rozwijamy swoje biznesy, a i wspieramy w ciężkich czasach korzystając z wzajemnych doświadczeń.

Oprócz przestrzeni prywatnej dla każdego, w planach jest wielkie biuro coworkingowe do pracy oraz pokój gościnny, gdzie czy to studenci, czy wykładowcy ASBIRO, czyli po prostu Wy :) będziecie mogli się przenocować w przedsiębiorczym klimacie zamiast w zwykłym, szarym, warszawskim hotelu.

Wieczorami zapewne mastermindy, spotkania z gośćmi, kto wie? może nawet wewnątrzmieszkaniowy Toastmasters ;)

Wśród lokatorów na pewno będę ja – Dominika, reszta ekipy właśnie się kompletuje, są jeszcze 3 wolne pokoje.

Mamy już konkretne nieruchomości na oku, więc jak ktoś z Was jest zainteresowany szczegółami – zapraszam czym prędzej do kontaktu, bo czas nagli, a i miejsc w domu już niewiele. Decyzję o konkretach podejmiemy na dniach, a do nowego lokum wprowadzamy się od września. Więcej informacji u mnie: 531 661 343/d.wach@asbiro.pl

Póki co w grę wchodzi wynajem, by przetestować pomysł, a jak się sprawdzi, pomyślimy nad poważniejszymi inwestycjami i własną nieruchomością, potem kolejnymi miastami, kolejnymi budynkami itd,itp, w marzeniach mając sieć prywatnych „akademików” tylko i wyłącznie dla przedsiębiorców i osób chcących założyć firmę :)

W międzyczasie z tych właśnie naszych planów i marzeń wykluł się pomysł na SEMINARIUM O NIERUCHOMOŚCIACH, na które przy okazji gorąco zapraszam, motyw przewodni: jak i od czego zacząć. Zaprosiliśmy kilkunastu prelegentów – inwestorów, którzy końcem października podzielą się z nami historią o swoich początkach i przekażą kilka złotych rad. Więcej szczegółów oraz zapisy tutaj:

https://www.asbiro.pl/seminarium/jak-zaczac-inwestowac-w-nieruchomosci/

A jeszcze wcześniej zapraszam na kultową już konferencję Myśleć Jak Milionerzy (http://www.myslecjakmilionerzy.pl/) i kończąc pozdrawiam gorrrąco prosto ze schroniska na Hali Miziowej, gdzie właśnie wczoraj ruszyliśmy z tegorocznym Biznes Campem (https://www.asbiro.pl/biznes-camp/). Zapewne w tej chwili trwa jeden z naszych wykładów, albo toczą się zażarte dyskusje w kuluarach – innej opcji nie ma ;)