Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.
Zobacz poprzednie wyjazdy

Majowa integracja ASBIRO

Kiedy i gdzie?

26-29 maja 2016 w Tomaszowie Mazowieckim, Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań”

 

Prowadzenie biznesu to nie wszystko! Osoby, które biorą za siebie odpowiedzialność i decydują się na otwarcie firmy, potrzebują czasu, żeby odpocząć, spotkać się z ludźmi, którzy myślą podobnie i dzielą wspólne wartości, po prostu spojrzeć na swoją działalność z dystansu. Właśnie dlatego organizujemy każdego roku wiosenne integracje. Wiemy, że czasami trudno jest oderwać się od swoich obowiązków w środku tygodnia, wykorzystujemy więc możliwości dni wolnych i w okolicach święta Bożego Ciała organizujemy naszą coroczną integrację! Tak było i w tym roku.

 

 

Dlaczego organizujemy integracje?

Chcemy, żeby każdy przedsiębiorca mógł skutecznie rozwijać swój biznes i osiągać jeszcze większe sukcesy. Integracje, które organizujemy to nie tylko wykłady, pokazujące różne sposoby podejścia do zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z innymi przedsiębiorcami i inwestorami, którzy osiągnęli sukces i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Kilka wspólnie spędzonych dni z pewnością zaowocowało nowymi pomysłami na rozwój firmy, sposobami usprawnienia obecnych mechanizmów biznesowych, rozwojem w dziedzinie inwestycji i przedsiębiorczości oraz bezcennymi kontaktami.

„Można zdobyć świetne wskazówki od drugiego człowieka, który już to przeszedł. W żadnej książce tego nie przeczytasz.”
Damianuczestnik Biznes Camp 2015

wyjazdy-2

 

Kto skorzystał na uczestnictwie w wyjeździe?

Jeśli zależy Ci na tym, żeby skutecznie rozwijać swoją firmą, albo po prostu z nią wystartować, to integracja ASBIRO jest dla Ciebie idealnym miejscem. Biorąc udział w tym kilkudniowym wyjeździe mogłeś nawiązać nowe kontakty, zdobyć know-how od ludzi, którzy osiągnęli sukces oraz wrócisz do domu z nowymi pomysłami na rozwijanie i ulepszanie firmy lub z modelem biznesowym na swoją działalność, o którym wcześniej w ogóle nie myślałeś.

„Kiedy doświadczony inwestor czy przedsiębiorca mówi o błędach, które popełnij, to od razu wiesz, czego unikać.”
Karoluczestnik Biznes Camp 2015

Jakie były tematy wykładów?

Na wiosenną integrację ASBIRO zaprosiliśmy wykładowców, którzy mają unikalne doświadczenie w rozwoju osobistym, budowaniu osobistego majątku, przychodu pasywnego, inwestycji na giełdzie oraz prowadzeniu małych i średnich firm. Każda z osób prowadzących zajęcia dzieliła się wiedzą, która wiąże się z jej doświadczeniem.

„Dzięki wiedzy i informacjom, które uzyskałem na ASBIRO, nie tylko na wykładach, ale również na spotkaniach biznesowych, Biznes Campach, wyjazdach na żagle i narty, moja firma się niesamowicie rozrosła.”
Bartek LangaUczestnik wyjazdów ASBIRO

Jaki był program wiosennej integracji

„Nie dostaniesz takiej wiedzy nigdzie indziej, tylko w tej szkole.”
Karoluczestnik Biznes Camp 2015

Dlaczego warto było uczestniczyć w integracji ASBIRO?

Opinie naszych uczestników, którzy co roku biorą udział w wyjazdach organizowanych przez ASBIRO pokazują, że jest kilka wyjątkowych powodów, dla których warto wybrać się na wiosenną integrację.

  • Rozwojowy wypoczynek  – nie tylko odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój, dzięki czemu po długim weekendzie będziesz mógł wrócić do swojej firmy pełen pasji do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji marzeń.
  • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców – nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością i dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym, którzy nie mają za sobą wielu lat doświadczeń.
  • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z ludźmi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
  • Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!

wyjazdy-1

 

Kilka godzin wartościowych materiałów

Zawsze dbamy o to, żeby uczestnicy zajęć organizowanych przez ASBIRO czy to w formie wykładów w Warszawie, czy wyjazdów w różne zakątki Polski, mogli wrócić do wykładów, w których brali udział dlatego wszystkie zajęcia były nagrywana a uczestnicy otrzymali do nich dostęp w swoim panelu użytkownika na stronie internetowej ASBIRO. 

Tak wyglądały ostatnie wyjazdy

Co roku organizujemy trzy krajowe wyjazdy biznesowe. Sam zobacz, jak wyglądały poprzednie wydarzenia i co na ich temat mają do powiedzenia uczestnicy.

 


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »