Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Wszystkie Seminaria

Trzy razy do roku organizujemy imprezę zwaną Seminarium Alternatywne. Jest to wielkie wydarzenie, w którym udział biorą wszyscy nasi studenci, ich osoby towarzyszące oraz ludzie z zewnątrz, którzy chcą zobaczyć na czym polega nauka w ASBIRO. W tej ofercie proponujemy wam zakup nagrań z wszystkich naszych konferencji po bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Ilość wykładów:

74 wykłady

Godzin oglądania:

96 godzin

Liczba seminariów:

8 seminariów

350 zł Kup pakiet » 310 zł płacąc w Bitcoinach
Break

Czym są Alternatywne Seminaria?

Jako Uczelnia typowo biznesowa organizujemy kilka tysięcy godzin zajęć, wykładów i warsztatów każdego roku dla dziesiątek różnych grup. Trzy razy do roku zbieramy studentów z wszystkich naszych kierunków do jednej ogromnej sali wykładowej na specjalne zajęcia, które nazywamy właśnie Seminariami Alternatywnymi. Za każdym razem seminarium poświęcone jest innemu tematowi, a udział w nich biorą światowej sławy przedsiębiorcy, inwestory i ekonomiści, którzy podzielają wyznawane przez nas wartości. Na każde takie seminarium zapraszamy również ludzi z zewnątrz, którzy zainteresowani są studiowaniem u nas jak również tacy, których najzwyczajniej zainteresował poruszany temat. Wszystkie seminaria są nagrywane i udostępniane uczestnikom, a jeżeli ktoś nie mógł się na seminarium pojawić zawsze ma możliwość kupić nagrania na naszej stronie.

semobraz

Kupując hurtowo oszczędzasz pieniądze

Po każdym zorganizowanym przez nas seminarium dajemy wszystkim możliwość kupna nagrań. Jako, że seminariów zorganizowaliśmy dużo, tak i nagrań do sprzedaży jest dużo. Jeżeli skorzystasz z tej oferty to hurtowo kupisz dostęp do nagrań ze wszystkich zorganizowanych przez nas seminariów. Pozwala to oszczędzić sporo pieniędzy.

 

Gdybyś kupił oddzielnie:

961 zł

Kupując wszystkie razem:

350 zł

Oszczędzasz więc:

641 zł

btcsem

Co dokładnie wchodzi w skład tej oferty?

Poniżej zamieszczamy listę seminariów, których dotyczy ta oferta. Jeżeli klikniesz po szczegóły to zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie oferujemy zakup nagrań poszczególnego seminarium. Tam też dokładnie możesz się zapoznać, jakie konkretnie tematy były poruszane na danym seminarium.

Biznes i rodzina

W dniach 28 lutego – 1 marca 2015 w Warszawie miało miejsce seminarium inne niż wszystkie. Tym razem skupiliśmy się na jakże ważnej kwestii rodziny. To ona pomaga nam stawiać pierwsze kroki w biznesie, wspiera w kryzysowych sytuacjach i jej dobrobyt w dużej mierze zależy od tego jak pracujemy. Posłuchaj wartościowych wykładów rodzinnych przedsiębiorców.

sem-more

David Stockman – Jak Państwo wprowadza w błąd przedsiębiorców i obywateli

Jest to seminarium zorganizowane z okazji wizyty w ASBIRO Davida Stockmana, światowej sławy ekonomisty, inwestora jak również byłego ministra gospodarki w rządzie Ronalda Reagana i twórcy wszystkich jego reform. Razem z Davidem głos w debacie zabrało kilku innych wybitnych ekonomistów i ludzi, którzy na co dzień obserwują zachowania aroganckiej władzy.

sem-more

Od małego do wielkiego

Zaprosiliśmy przedsiębiorców związanych z szeroko rozumianym rynkiem Start-Up. Gośćmi specjalnymi byli Alek Szlam, który z sukcesem stworzył i rozwinął kilka firm w dolinie krzemowej oraz Józef Dziubasik, który stworzył od zera ośrodek turystyczny w Białce Tatrzańskiej. Podczas seminarium staraliśmy zebrać się zarówno doświadczenia ludzi, którzy wzięli pieniądze od inwestorów na start, jak i tych, którzy w takie przedsięwzięcia inwestują.

sem-more

Jak przetrwać bankructwo i długi

W wielu szkołach uczy się jak otworzyć swój pierwszy biznes. Internet jest pełny doradców od sukcesu. Mało kto powie Ci, w jaki sposób zabezpieczyć swój majątek i zamknąć biznes tak, by stracić na nim możliwie jak najmniej. My postanowiliśmy podzielić się tą unikalną wiedzą i zorganizowaliśmy seminarium przeznaczone dla ludzi w długach oraz tych, którzy czują, że lada chwila będą musieli zamknąć firmę.

sem-more

Jak zacząć inwestować w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości dla osób, które nie miały z tym wcześniej do czynienia może wydawać się bardzo skomplikowane. Poza tym mogą mieć oni przeświadczenie, ze do tego by zacząć kupować swoje pierwsze nieruchomości wymagane jest posiadanie dużej ilości wolnej gotówki. Nie jest to prawdą. O czym wielokrotnie przekonali się wykładowcy prowadzący seminarium, będący praktykami tego biznesu. Jeśli nie miałeś okazji uczestniczyć w seminarium, to ten pakiet jest stworzony specjalnie z myślą o Tobie. Zawiera on nagrania ze wszystkich wykładów seminarium.

sem-more

Własność w czasach demokracji

W maju 2013 zaprosiliśmy do Polski dwóch światowej sławy przedstawicieli Austriackiej Szkoły Ekonomii. Chodzi o Hansa Hermana Hoppego oraz Franka Karstena. Obaj są znanymi krytykami systemów demokratycznych, dlatego też nasze seminarium postanowiliśmy poświęcić omawianiu demokracji i zagrożeń jakie za sobą niesie ten system sprawowania rządów dla własności prywatnej.

sem-more

Mark Skousen – Amerykańskie Strategie Inwestycyjne

Mark Skousen nie jest zwykłym inwestorem giełdowym. Mark Skousen to praktyk biznesu, który opierając się na zasadach austriackiej szkoły ekonomi zbudował milionowy biznes. Poza tym był on ekonomicznym doradcą CIA. Pomagał, również takim firmom jak IBM, Hutchinson Technology oraz wielu innym z listy Fortune 500. Na seminarium opowiadał o swojej strategii inwestycyjnej opartej na austriackiej szkole ekonomii.

sem-more

Tad Witkowicz – Jak stworzyć firmę, znaleźć inwestora i sprzedać ją za dobre pieniądze.

Tad Witkowicz to self-made man, którego majątek przekracza 1 miliard 100 milionów zł. Jako pierwszy Polak, wprowadził swoją firmę na NASDAQ. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem Otago Capital. Jest to założony przez Tada fundusz typu Venture Capital. Z takim doświadczeniem świetnie sprawdził się w roli nauczyciela, który tłumaczy jak przygotować biznesplan, aby skutecznie przedstawić go funduszom Venture Capital.

sem-more

Podatki i Startupy od najlepszych.

Krzystof Habich i Tad Witkowicz to biznesowi „wyjadacze” i specjaliści w swoim fachu. Krzysztof w swoim wykładzie skupia się na podatkach. Na nich zna się jak nikt inny. Swego czasu w Polsce nazywany był “Larrym Flintem polskiego biznesu”. Poza tym uratował dla swoich klientów miliardy złotych, które bez jego pomocy zabrane byłyby przez fiskusa. Natomiast Tad swój wykład poświęcił start-upom. W swoim życiu zbudował on od zera kilka firm, które następnie sprzedał. Warto wspomnieć, że ostatnia sprzedana przez niego firma została wyceniona na 351 mln USD.

sem-more

Ile to dokładnie materiału

Ilość wykładów:

74 wykłady

 

 

Godzin oglądania:

96 godzin

 

 

Liczba seminariów:

8 seminariów

 

 

Zobacz relacje

Od jakiegoś czasu z każdego seminarium oprócz nagrań wykładów robimy również krótki film zdający relację z przebiegu seminarium. Poniżej zapraszamy do obejrzenia tych relacji, aby samodzielnie wyrobić sobie zdanie, czy są one warte zainteresowania.

 

semda

semodmalego

semdlugi
semreal

A tutaj zobaczysz darmowe próbki

Czasami zdarza się nam publikować w Internecie niektóre nasze wykłady. Poniżej zamieszczamy te wykłady, które opublikowaliśmy w serwisie YouTube, a które nagrywane były podczas naszych seminariów. Traktujemy to jako darmowe próbki, które możesz obejrzeć i ocenić czy oferowane przez nas nagrania spełnią Twoje oczekiwania.

p1

p2

p3

 

A co gdy dojdą nowe seminaria?

Po każdym seminarium dodajemy nagrania z niego do sprzedaży, jak również aktualizujemy tę ofertę podwyższając nieco cenę. Kupując pakiet otrzymujesz tylko te nagrania, które były w pakiecie w dniu zamówienia. Aby być jednak na bieżąco i móc kupować kolejne seminaria po równie trakcyjnej cenie polecamy, abyś zaprenumerował nasz newsletter lub śledził naszą Uczelnię na Facebooku. Chodzi o to, że za każdym razem gdy dodajemy do sprzedaży nowe seminarium to przez pierwszy tydzień sprzedaży można je kupić z naprawdę dużym rabatem.

 

Kup pakiet za jedyne 350 zł (bądź 310 zł płacąc Bitcoinami) »

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »