Pakiet Nagrań

Wszystkie Seminaria

Kup teraz
  • Video
  • Audio
  • Pliki do pobrania

Czym są Alternatywne Seminaria?

Jako Uczelnia typowo biznesowa organizujemy kilka tysięcy godzin zajęć, wykładów i warsztatów każdego roku dla dziesiątek różnych grup. Trzy razy do roku zbieramy studentów z wszystkich naszych kierunków do jednej ogromnej sali wykładowej na specjalne zajęcia, które nazywamy właśnie Seminariami Alternatywnymi. Za każdym razem seminarium poświęcone jest innemu tematowi, a udział w nich biorą światowej sławy przedsiębiorcy, inwestorzy i ekonomiści, którzy podzielają wyznawane przez nas wartości. Na każde takie seminarium zapraszamy również ludzi z zewnątrz, którzy zainteresowani są studiowaniem u nas jak również tacy, których najzwyczajniej zainteresował poruszany temat. Wszystkie seminaria są nagrywane i udostępniane uczestnikom, a jeżeli ktoś nie mógł się na seminarium pojawić zawsze ma możliwość kupić nagrania na naszej stronie.

Kupując hurtowo oszczędzasz pieniądze

Po każdym zorganizowanym przez nas seminarium dajemy wszystkim możliwość kupna nagrań. Jako, że seminariów zorganizowaliśmy dużo, tak i nagrań do sprzedaży jest dużo. Jeżeli skorzystasz z tej oferty to hurtowo kupisz dostęp do nagrań ze wszystkich zorganizowanych przez nas seminariów. Pozwala to oszczędzić sporo pieniędzy.

Gdybyś kupił oddzielnie: 1900 zł

Kupując wszystkie razem: 350 zł

Oszczędzasz więc: 1550 zł

Oszczędź 40 zł płacąc Bitcoinem!

Płacąc Bitcoinem otrzymasz specjalną zniżkę w wysokości 40 zł!

Co dokładnie wchodzi w skład tej oferty?

Poniżej zamieszczamy listę seminariów, których dotyczy ta oferta. Jeżeli klikniesz po szczegóły to zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie oferujemy zakup nagrań poszczególnego seminarium. Tam też dokładnie możesz się zapoznać, jakie konkretnie tematy były poruszane na danym seminarium.

 

Jak oni sprzedają

Jest tak naprawdę tylko jedna rzecz, która decyduje o tym, jak skończy Twoja firma. Możesz się szkolić w różnych dziedzinach związanych z tworzeniem modeli biznesowych, rekrutacją i zarządzaniem zespołem, przywództwem i tak dalej. Ostatecznie jest jeden czynnik, który zdecyduje o tym, czy Twój biznes okaże się sukcesem, czy też będziesz musiał szukać sobie nowego zajęcia. Bez sprzedaży nie ma biznesu! Nie ma znaczenia na jakim etapie jest Twoja firma, jeśli nie masz opanowanej sprzedaży i skutecznego docierania do nowych klientów, nie masz co liczyć na rozwój. W najlepszym wypadku możesz skupić się obsłudze obecnych klientów… póki oni są. Zacznij skutecznie rozwijać swój biznes, rozwijając swoje kompetencje sprzedażowe.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Inwestowanie w czasach kryzysu

Podczas naszego ostatniego seminarium pt. „Czas na startup” pojawiały się pytania od naszych studentów, w jaki sposób w startupy mogą inwestować. W gronie osób biorących udział w naszych kursach jest bardzo dużo doświadczonych przedsiębiorców. Udało im się przez lata zbudować dobrze prosperujące firmy, które wciąż usprawniają, w czym pomaga im właśnie ASBIRO i oferowane przez nas kursy. Wcześniej, czy później pojawiają się też pytania o to, co zrobić z dodatkowymi środkami finansowymi. Sporo osób inwestuje w nieruchomości, część interesuje się rynkami finansowymi, niektórzy też inwestują w nowe, startupowe projekty. Co jednak zrobić, żeby do tych inwestycji nie dokładać a wręcz przeciwnie – żeby maksymalnie zyskać. Na te i inne pytania poznasz odpowiedzi biorąc udział w czerwcowym seminarium ASBIRO „Inwestowanie w czasach kryzysu”.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Czas na start-up

Pamiętasz pierwsze tygodnie i miesiące prowadzenia firmy? Marzenia o staniu się kolejnym rewolucyjnym przedsiębiorcą na miarę Richarda Bransona? Zmagania z myślami o niepewnej przyszłości i jednocześnie marzenia o wielkim biznesie? Wielu studentów ASBIRO jest właśnie na tym etapie – chcą wystartować, uczą się i zmagają z ogromną niepewnością. Jeszcze innym już się udało. Jednym za pierwszym razem, innym za dziesiątym, jeszcze inni się poddali i wrócili na etat. Spora grupa prowadzi już kilkudziesięcioosobowe firmy i wciąż chce się rozwijać, ale niekoniecznie wie, jak.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Biznes w Afryce

Jeśli dobrze prowadzimy nasz biznes wcześniej czy później dochodzimy do miejsca, w którym nasz lokalny i krajowy rynek to za mało. Wtedy zaczynamy się zastanawiać, jak dotrzeć do klientów zagranicznych. W takim momencie większość przedsiębiorców próbuje poszerzyć działalność o rynki zachodnie, które są nam lepiej znane. Jednocześnie ta popularność sprawia, że próbujemy swoich sił w bardzo konkurencyjnym środowisku. A co gdyby spróbować czegoś innego i zacząć działać tam, gdzie są duże pieniądze i mniejsza konkurencja?

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Jak znaleźć i zatrzymać wartościowych pracowników

Prowadząc firmę często frustruje nas to, że to my, jako ich właściciele, jesteśmy osobami, które muszą wykonywać najwięcej pracy. Często jest tak, że poświęcamy ponad 60 godzin tygodniowo, żeby nasza firma mogła się rozwijać. Pytanie, czy tak musi być i jaki jest sposób na to, żeby firma nie pochłaniała nam tak dużej części życia.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Biznes i rodzina

W dniach 28 lutego – 1 marca 2015 w Warszawie miało miejsce seminarium inne niż wszystkie. Tym razem skupiliśmy się na jakże ważnej kwestii rodziny. To ona pomaga nam stawiać pierwsze kroki w biznesie, wspiera w kryzysowych sytuacjach i jej dobrobyt w dużej mierze zależy od tego jak pracujemy. Posłuchaj wartościowych wykładów rodzinnych przedsiębiorców.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

David Stockman – Jak Państwo wprowadza w błąd przedsiębiorców i obywateli

Jest to seminarium zorganizowane z okazji wizyty w ASBIRO Davida Stockmana, światowej sławy ekonomisty, inwestora jak również byłego ministra gospodarki w rządzie Ronalda Reagana i twórcy wszystkich jego reform. Razem z Davidem głos w debacie zabrało kilku innych wybitnych ekonomistów i ludzi, którzy na co dzień obserwują zachowania aroganckiej władzy.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Od małego do wielkiego

Zaprosiliśmy przedsiębiorców związanych z szeroko rozumianym rynkiem Start-Up. Gośćmi specjalnymi byli Alek Szlam, który z sukcesem stworzył i rozwinął kilka firm w dolinie krzemowej oraz Józef Dziubasik, który stworzył od zera ośrodek turystyczny w Białce Tatrzańskiej. Podczas seminarium staraliśmy zebrać się zarówno doświadczenia ludzi, którzy wzięli pieniądze od inwestorów na start, jak i tych, którzy w takie przedsięwzięcia inwestują.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Jak przetrwać bankructwo i długi

W wielu szkołach uczy się jak otworzyć swój pierwszy biznes. Internet jest pełny doradców od sukcesu. Mało kto powie Ci, w jaki sposób zabezpieczyć swój majątek i zamknąć biznes tak, by stracić na nim możliwie jak najmniej. My postanowiliśmy podzielić się tą unikalną wiedzą i zorganizowaliśmy seminarium przeznaczone dla ludzi w długach oraz tych, którzy czują, że lada chwila będą musieli zamknąć firmę.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Jak zacząć inwestować w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości dla osób, które nie miały z tym wcześniej do czynienia może wydawać się bardzo skomplikowane. Poza tym mogą mieć oni przeświadczenie, ze do tego by zacząć kupować swoje pierwsze nieruchomości wymagane jest posiadanie dużej ilości wolnej gotówki. Nie jest to prawdą. O czym wielokrotnie przekonali się wykładowcy prowadzący seminarium, będący praktykami tego biznesu. Jeśli nie miałeś okazji uczestniczyć w seminarium, to ten pakiet jest stworzony specjalnie z myślą o Tobie. Zawiera on nagrania ze wszystkich wykładów seminarium.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Własność w czasach demokracji

W maju 2013 zaprosiliśmy do Polski dwóch światowej sławy przedstawicieli Austriackiej Szkoły Ekonomii. Chodzi o Hansa Hermana Hoppego oraz Franka Karstena. Obaj są znanymi krytykami systemów demokratycznych, dlatego też nasze seminarium postanowiliśmy poświęcić omawianiu demokracji i zagrożeń jakie za sobą niesie ten system sprawowania rządów dla własności prywatnej.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Mark Skousen – Amerykańskie Strategie Inwestycyjne

Mark Skousen nie jest zwykłym inwestorem giełdowym. Mark Skousen to praktyk biznesu, który opierając się na zasadach austriackiej szkoły ekonomi zbudował milionowy biznes. Poza tym był on ekonomicznym doradcą CIA. Pomagał, również takim firmom jak IBM, Hutchinson Technology oraz wielu innym z listy Fortune 500. Na seminarium opowiadał o swojej strategii inwestycyjnej opartej na austriackiej szkole ekonomii.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Tad Witkowicz – Jak stworzyć firmę, znaleźć inwestora i sprzedać ją za dobre pieniądze.

Tad Witkowicz to self-made man, którego majątek przekracza 1 miliard 100 milionów zł. Jako pierwszy Polak, wprowadził swoją firmę na NASDAQ. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem Otago Capital. Jest to założony przez Tada fundusz typu Venture Capital. Z takim doświadczeniem świetnie sprawdził się w roli nauczyciela, który tłumaczy jak przygotować biznesplan, aby skutecznie przedstawić go funduszom Venture Capital.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

 

Podatki i Startupy od najlepszych

Krzystof Habich i Tad Witkowicz to biznesowi „wyjadacze” i specjaliści w swoim fachu. Krzysztof w swoim wykładzie skupia się na podatkach. Na nich zna się jak nikt inny. Swego czasu w Polsce nazywany był “Larrym Flintem polskiego biznesu”. Poza tym uratował dla swoich klientów miliardy złotych, które bez jego pomocy zabrane byłyby przez fiskusa. Natomiast Tad swój wykład poświęcił start-upom. W swoim życiu zbudował on od zera kilka firm, które następnie sprzedał. Warto wspomnieć, że ostatnia sprzedana przez niego firma została wyceniona na 351 mln USD.

Zobacz pełny opis nagrań z tego seminarium

Ile to dokładnie materiału

Ilość wykładów:

122 wykłady

Godzin oglądania:

168 godzin

Liczba seminariów:

14 seminariów

Zobacz relacje

Od jakiegoś czasu z każdego seminarium oprócz nagrań wykładów robimy również krótki film zdający relację z przebiegu seminarium. Poniżej zapraszamy do obejrzenia tych relacji, aby samodzielnie wyrobić sobie zdanie, czy są one warte zainteresowania.

 

A tutaj zobaczysz darmowe próbki

Czasami zdarza się nam publikować w Internecie niektóre nasze wykłady. Poniżej zamieszczamy te wykłady, które opublikowaliśmy w serwisie YouTube, a które nagrywane były podczas naszych seminariów. Traktujemy to jako darmowe próbki, które możesz obejrzeć i ocenić czy oferowane przez nas nagrania spełnią Twoje oczekiwania.

A co gdy dojdą nowe seminaria?

Po każdym seminarium dodajemy nagrania z niego do sprzedaży, jak również aktualizujemy tę ofertę podwyższając nieco cenę. Kupując pakiet otrzymujesz tylko te nagrania, które były w pakiecie w dniu zamówienia. Aby być jednak na bieżąco i móc kupować kolejne seminaria po równie trakcyjnej cenie polecamy, abyś zaprenumerował nasz newsletter lub śledził naszą Uczelnię na Facebooku. Chodzi o to, że za każdym razem gdy dodajemy do sprzedaży nowe seminarium to przez pierwszy tydzień sprzedaży można je kupić z naprawdę dużym rabatem.

Kup teraz
  • Video
  • Audio
  • Pliki do pobrania