Wnieś swoją firmę na kolejny poziom

Nowe Studia Podyplomowe w formule MBA

✎   Sprawdź dostępność miejsc

Jeżeli masz doświadczenie biznesowe, to na pewno wiesz, że prowadzenie firmy nie zawsze usłane jest różami. Wymaga nie tylko bardzo dużo zaangażowania, ale również wiedzy z kilkunastu obszarów. Niestety nie każdej z nich jesteś w stanie nauczyć się z książek.

Studia Podyplomowe w formule MBA to propozycja dla zaawansowanych i wymagających przedsiębiorców. Jest to dwuletni program realizowany w kilku specjalizacjach, a jego modułowa struktura pozwala każdemu studentowi na dopasowanie tematyki zajęć do własnych potrzeb.

 • Dla zaawansowanych przedsiębiorców
 • 3 specjalizacje do wyboru
 • 2 lata (13 zjazdów w roku)
 • Nagrania z zajęć
 • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
 • Dla absolwentów ponad 700 wykładów

Co zyskasz dołączając do uczestników Studiów Podyplomowych?

 • Zdobędziesz zaawansowaną wiedzę biznesową od osób, które od lat sukcesywnie rozwijają swoje firmy i podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem (nie tylko wiedzą z książek). 
 • Otrzymasz sprawdzone sposoby na zwiększenie zysków, budowanie zaangażowania pracowników, lepsze liczenie budżetu czy tworzenia silnej marki, która nie boi się konkurencji. 
 • Poznasz wielu przedsiębiorców, którzy tak jak Ty mają już doświadczenia biznesowe i wiedzą z jakimi wyzwaniami musi zmierzyć się osoba, która prowadzi firmę.
 • Uzyskasz szczere porady biznesowe od wykładowców i studentów, które będą dla Ciebie inspiracją lub dostarczą gotowe rozwiązania w trudnych sytuacjach.
 • Usłyszysz prawdziwe historie, które rozszerzą Twoje spojrzenie na wartości oraz doświadczenia związane z prowadzeniem biznesu.
 • Otrzymasz dożywotni dostęp do nagrań z wykładów – w każdym momencie będziesz mógł wrócić do wiedzy, którą przekazali Ci nasi wykładowcy.   
 • Dołączysz do największego środowiska przedsiębiorców w Polsce – uzyskasz kontakty biznesowe w każdym mieście.
 • Poczujesz, że Twoja firma działa skutecznie, a Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie i rodziny (lub na nowe działalności).

Jeżeli cenisz swój czas i nie przekonują Cię studia podyplomowe, które w Polsce są skierowane głównie dla pracowników korporacji to jesteś w odpowiednim miejscu. Prowadząc firmę, musisz mieć inne umiejętności niż pracując u kogoś.

W tworzenie Studiów Podyplomowych MBA włożyliśmy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami. Setki absolwentów, 8-letnie doświadczenie przy organizacji studiów podyplomowych MBA wraz z Uczelnią Łazarskiego, tysiące wspólnie przepracowanych godzin i cenny feedback, który zbieraliśmy przez lata. Wszystkie te doświadczenia pozwoliły nam zaprojektować program dla przedsiębiorców, o którego efekty jesteśmy spokojni.

Sprawdź co mówią uczestnicy

 • 9LAT
 • 492UCZESTNIKÓW
 • 171WYKŁADOWCÓW
 • 1872GODZIN WYKŁADOWYCH

WYKŁADOWCY

Program studiów organizowany jest w formule MBA, oznacza to, że podczas zajęć kładziemy bardzo duży nacisk na praktyczną wiedzę. Naszymi wykładowcami są wyłącznie właściciele firm – nie są to osoby, które wykładami zarabiają na życie. Na zajęciach opowiadają o tym, jak w swoich działalnościach próbowali z różnym skutkiem rozwiązać problemy, przed którymi stoją obecni na sali studenci. Wśród wykładowców znajdziesz między innymi:

Pełna lista wykładowców

WYKŁADOWCY ASBIRO

Nie sposób wymienić wszystkich wykładowców, którzy będą prowadzić zajęcia w przeciągu 2 lat trwania Studiów Podyplomowych. Obecnie zaangażowaliśmy ponad 553 przedsiębiorców do prowadzenia wykładów w Uczelni ASBiRO. Otrzymasz od nas również dane kontaktowe do wszystkich, dzięki czemu będziesz mógł konsultować z nimi wszystkie bieżące decyzje. Zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, gdzie doświadczenie przedsiębiorcy gra bardzo istotną rolę.

Sprawdź dostępność miejsc

Kto nie powinien zapisywać się na te studia?

Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej firmy lub jesteś na początku swojej przygody z biznesem, zdecydowanie bardziej przyda Ci się Kurs Przedsiębiorczości: Skuteczny rozwój firmy. Tematy które będziemy poruszać na zajęciach Studiów Podyplomowych mogą być dla Ciebie zbyt zaawansowane.

Tych studiów nie polecamy również osobom, które wiążą swoją przyszłość z pracą w korporacji. Wprawdzie takie osoby na pewno wyciągnęłyby wiele ciekawych informacji i praktycznych porad jak rozwinąć skrzydła w swojej pracy, to jednak na rynku jest wiele kursów zaprojektowanych pod rozwój kariery w korporacji. Wyjątkiem jest, gdy pracujesz w korporacji na stanowisku kierowniczym, masz duże doświadczenie w zarządzaniu, ale chciałbyś pożegnać się z pracą i pójść własną niezależną drogą, tworząc swoją firmę – wtedy spokojnie się tu odnajdziesz.

Każdy moduł jest przypisany do jednej z trzech
specjalizacji tematycznych. Są to:

ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM 🡨 kliknij, żeby dowiedzieć się więcej

Aktualne moduły:

ZARZĄDZANIE OPERACYJNE I PROCESOWE
KOMUNIKACJA I ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM
RAWO, PODATKI I FINANSE W BIZNESIE
METODY I ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW

SPRZEDAŻ I MARKETING 🡨 kliknij, żeby dowiedzieć się więcej

SKUTECZNA KOMUNIKACJA BIZNESOWA
BUDOWANIE STRATEGII MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWYCH
BUDOWANIE MARKI I PROMOCJI
BUDOWANIE PROCESÓW MARKEGINGOWO- SPRZEDAŻOWYCH

Oczywiście studenci mają zawsze wolny wybór, w zajęciach którego modułu – z której specjalizacji w danym semestrze uczestniczą. Jedni będą chcieli zgłębić tylko zagadnienia związane z Zarządzaniem Przedsiębiorstwem. Dla innych największym problemem jest zwiększenie sprzedaży, więc będą odwiedzać raczej moduły związane ze Sprzedażą i Marketingiem, a jeszcze inni będą woleli wziąć udział w różnych modułach z różnych specjalizacji.

WIĘCEJ INFORMACJI O STUDIACH

FAQ

CHCESZ NAS SPRAWDZIĆ ZANIM SIĘ ZAPISZESZ?

Zdajemy sobie sprawę, że dołączenie do 2 letniego programu edukacyjnego jest dość poważną decyzją. Dlatego zachęcamy, abyś bliżej zapoznał się z naszą Uczelnią. Oto kilka dobrych sposobów aby to zrobić.

Zobacz nagrania z naszych zajęć

Zakładając konto na naszej stronie dostaniesz dostęp do kilkunastu naszych wykładów. Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem czy przesłuchaniem większej ilości nagrań to zapisz się do naszego Klubu ASBiRO. Oprócz zniżek na wydarzenia, każdemu Aktywnemu Członkowi Klubu udostępniamy co miesiąc kilka nagrań z naszych zajęć. Całkiem sporo zajęć publikujemy też na naszym kanale YouTube. Są tam wykłady skierowane do szerszej publiczności i raczej popularno – edukacyjne, niż „samo mięso” z jakim mamy do czynienia na zajęciach. Niemniej jednak są na wysokim poziomie i przyjemnie się ich słucha. Poniżej kilka nagrań z naszych zajęć.

Kliknij w grafikę aby zobaczyć film.


Zobacz sam jak wyglądają zajęcia na MBA

Jeżeli chcesz poczuć atmosferę naszych zajęć, poznać uczestników i zobaczyć jak wyglądają wykłady możesz dołączyć do naszych Studentów podczas jednego zjazdu. Taką jednorazową możliwość za drobną opłatą mają osoby, które jeszcze nigdy nie były na naszych zajęciach MBA. Zadzwoń lub napisz do nas na tydzień przed zjazdem – otrzymasz szczegóły organizacyjne. Przygotuj się też na wieczorną integrację. Nasi Studenci na pewno miło Cię przywitają ;)

Przyjedź na jeden zjazd bez obowiązku zapisu

REKRUTACJA TRWA- SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ MIEJSC


DODATKOWA WARTOŚĆ! Od razu po zapisie otrzymujesz od nas Aktywne Konto w Klubie ASBiRO. Dzięki temu będziesz mógł od razu (jeszcze przed rozpoczęciem nauki) obejrzeć ponad 300 dodatkowych wykładów Uczelni ASBiRO. Nie zwlekaj z zapisem!

Co mówią o Studiach MBA nasi Studenci?

­ ­ 

Kliknij w grafikę aby zobaczyć film.


Finanse

Wpisowe: 1000 zł – jest to wpłata jednorazowa, bezzwrotna, która potwierdza Twoje uczestnictwo w studiach. Wpłać ją zaraz po rozpatrzeniu przez nas Twojego zgłoszenia, aby zarezerwować sobie miejsce i zachować wysokość czesnego przy zapisie w trakcie trwania oferty First Minute, Regular i Last Minute.

Dla specjalizacji: Sprzedaż i Marketing oraz Zarządzanie przedsiębiorstwem (2 lata)

OFERTA FIRST MINUTE ważna do 30 czerwca 2024

 • CZESNE przy płatności z góry – 20 400 zł
 • CZESNE przy płatności rozłożonej na raty – 21 900 zł – zapłacisz 4 x 5475 zł

OFERTA REGULAR ważna od 1 lipca 2024

 • CZESNE przy płatności z góry – 21 900 zł
 • CZESNE przy płatności rozłożonej na raty – 23 400 zł – zapłacisz 4 x 5850 zł

Dla specjalizacji: Inwestowanie i Nieruchomości (1 rok)

OFERTA FIRST MINUTE ważna do 30 czerwca 2024

 • CZESNE przy płatności z góry – 10 200 zł
 • CZESNE przy płatności rozłożonej na raty – 10 950 zł – zapłacisz 2 x 5475 zł

OFERTA REGULAR ważna od 1 lipca 2024

 • CZESNE przy płatności z góry – 10 900 zł
 • CZESNE przy płatności rozłożonej na raty – 11 700 zł – zapłacisz 2 x 5850 zł

Chcesz się zapisać?

Dziękujemy za zainteresowanie Studiami Podyplomowymi w formule MBA! Aby się zapisać, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Jeżeli będą dostępne miejsca to opiekun studiów skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić szczegóły zapisu oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.

  Masz jakieś pytania ?

  Natalia Woźny

  728386497 n.wozny@asbiro.pl
  ✎   Sprawdź