Studia Podyplomowe MBA

Kurs Zaawansowany MBA

Organizowane we współpracy z Uczelnią Łazarskiego studia MBA Przedsiębiorczość to nasza oferta dla ludzi, którzy już prowadzą swoje małe firmy i pragną je powiększyć. Całe studia mają dać odpowiedź na pytanie jak z 5-10 osobowej firmy zrobić 50-100 osobową.

Raczej nie polecamy uczestnictwa osobom, które dopiero chcą założyć firmę. Takie osoby mogą się nie odnaleźć podczas zajęć i wiele z omawianych tematów może być dla takich osób abstrakcją.

Nasze studia MBA mają rangę studiów podyplomowych, które realizujemy w formule MBA co oznacza, że podczas zajęć kładziemy bardzo duży nacisk na przekazywanie praktycznej wiedzy, jednak już na starcie wymagamy od uczestników kursu posiadania pewnego zasobu wiedzy oraz kompetencji. Każdy uczestnik, który posiada dyplom ukończenia studiów wyższych oraz może pochwalić się doświadczeniem w pracy na kierowniczym stanowisku lub w prowadzeniu własnej firmy po ukończeniu programu oprócz dyplomu ASBIRO otrzyma również dyplom ukończenia studiów podyplomowych MBA Przedsiębiorczość sygnowany przez Uczelnię Łazarskiego.

Jeżeli nie dysponujesz magistrem lub licencjatem nie zamyka to drogi do naszych zajęć. Wtedy po ukończeniu zajęć odbierzesz dyplom jedynie od ASBIRO, oraz zaświadczenie uczestnictwa w kursie wydawanym przez Łazarskiego.

Uczelnia Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego to założona w 1993 roku przez dr Ryszarda Łazarskiego jedna z pierwszych prywatnych prawniczo – ekonomicznych uczelni w Polsce i sądząc po rankingach jedna z najlepszych. Zajmuje pierwsze miejsce w Rankingach Wydziałów Prawa wśród uczelni niepublicznych według „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Rzeczpospolitej”. Jest to również najlepsza polska uczelnia według globalnego rankingu U-Multirank.

Kilka rankingów:

Poprzednie edycje

Nasza Uczelnia studia podyplomowe MBA zaczęła organizować w 2009 roku. Pierwsza grupa liczyła zaledwie 22 osoby. Dzięki pomocy pierwszych absolwentów i bardzo dobrej laurce jaką nam wystawili w każdym kolejnym roku rekrutowaliśmy coraz więcej ludzi. W 2014 roku udało nam się zrekrutować aż 58 osób.

Założenia Kursu MBA Przedsiębiorczość

Standardowy program studiów MBA, jak sama nazwa zresztą wskazuje (Master of Business Administration) jest przeznaczony dla managerów korporacyjnych i często niewiele ma wspólnego z praktyką zarządzania własną, małą lub średnią firmą. Pracować na swoim i u kogoś to dwie różne rzeczy. Stworzyliśmy więc program przystosowany do właścicieli firm, prowadzony przez właścicieli firm, mówiący o problemach właścicieli firm, a więc oprócz standardowych problemów zarządzania, także np. wpływ rodziny na biznes czy późniejszej sukcesji.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest zaprojektowany dla właścicieli małych firm, które zatrudniają od 5 do 15 osób. Nie oznacza to, że mniejsi i więksi przedsiębiorcy nie będą zainteresowani. Na kursie mamy zarówno ludzi, którzy dopiero planują założyć firmę, jak i prawdziwych potentatów. Jeden z naszych studentów w poprzednich grupach zatrudniał 260 osób. Nie zmienia to faktu, że najliczniejszą grupą na kursie są właśnie właściciele małych firm. Jest tak, gdyż cały kurs został specjalnie dla nich zaprojektowany.

Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej firmy i jesteś na początku swojej przygody z biznesem, uważamy że na tym etapie zdecydowanie bardziej przyda Ci się nasz Kurs Podstawowy, ponieważ tematy które będziemy poruszać na zajęciach MBA Przedsiębiorczość mogą być dla Ciebie zbyt zaawansowane. Tych studiów nie polecamy również osobom, które wiążą swoją przyszłość z pracą w korporacji. Wprawdzie takie osoby na pewno wyciągnęłyby wiele ciekawych informacji i praktycznych porad jak rozwinąć skrzydła w swojej pracy, to jednak na rynku jest wiele kursów zaprojektowanych stricte pod rozwój kariery w korporacji, które dla takich osób mogą być bardziej przydatne niż nasze MBA. Jeśli natomiast pracujesz w korporacji, na stanowisku kierowniczym i masz już nie mały bagaż doświadczeń, ale chciałbyś pożegnać się z dotychczasową pracą i pójść własną niezależną drogą, tworząc swoją firmę – studia MBA Przedsiębiorczość są dla Ciebie !

Forma zajęć

Nasze studia MBA trwają 2 lata. Zjazdy organizujemy od października do czerwca i składają się one z 48 dni wykładowych, każdy po 8 godzin, daje to 384 godziny wykładów. Zjazdy mamy zorganizowane w weekendy (sobota i niedziela) i takich spotkań organizujemy 12 w trakcie jednego roku akademickiego. Zjazdy odbywają się mniej więcej co 3 tygodnie. Tradycją stało się, że zajęcia zaczynamy o 10.00, a kończymy o 18.00.

Dodatkowo studenci Kursu Zaawansowanego MBA zapraszamy na webinary, które organizujemy z ludźmi, którzy fizycznie nie mogą zjawić się w Warszawie i poprowadzić dla nas wykładu. Webinary to doskonałe źródło wiedzy o biznesie z całego świata.

Na czym się skupiamy?

Otworzenie jednoosobowej firmy nie jest takie trudne. Wielu ludziom nawet to się nie udaje, jednak stosunkowo łatwo prowadzić jednoosobową firmę. Sami jesteśmy swoim szefem jak również swoim pracownikiem. Rozwój firmy nie jest jednak liniowy. Przedsiębiorcy napotykają dwie poważne bariery.

Pierwsza bariera pojawia się z chwilą zatrudnienia pierwszych pracowników. W praktyce okazuje się, że pracownicy nie są tak produktywni ja my sami. Wszystko robią gorzej, dłużej i drożej. W pewnym sensie, aby się rozwijać musimy pogodzić się z nieco większym dziadostwem w naszej firmie. Ludzie bronią się przed tym. Nie potrafią delegować zajęć, nie potrafią przestawić się z fachowca do osoby zarządzającej. Bariera ta jest jednak dość prosta do pokonania. Przeważnie zaczynamy zdawać sobie sprawę o swoich słabościach w odpowiednim momencie, czytamy książki, uczymy się metodą prób i błędów i nasza firma rośnie. Mamy do tego motywację, gdyż jak firma urośnie to zarobimy więcej pieniędzy.

Druga bariera pojawia się nieco później. Kiedyś Peter Drucker powiedział, że jeden człowiek jest w stanie skutecznie kontrolować pracę pięciu, maksymalnie siedmiu osób. Jego słowa mają potwierdzenie w praktyce. Gdy firma osiąga kilka lub kilkanaście osób właściciel nie jest już w stanie sam zarządzać. Jednego ze swoich pracowników musi awansować na kierownika i nauczyć go zarządzać podległymi mu osobami. W tym momencie nasz pracownik przechodzi przez to samo piekło, przez które my przechodziliśmy nieco wcześniej. Nam jednak o wiele łatwiej było się nauczyć zarządzać. My jesteśmy przedsiębiorczy, założyliśmy i rozwinęliśmy firmę. Nasz pracownik trafił do niej jako pracownik i z tym wiązał swoją przyszłość. Może jest bardzo dobrym pracownikiem, ale na pewno nie jest tak przedsiębiorczy i tak chętny na wzięcie odpowiedzialności na siebie niż my. Musimy znaleźć więc takiego pracownika, który jest na tyle przedsiębiorczy, że podoła zarządzaniu ludźmi, jak również na tyle niesamodzielny, że nie otworzył swojej własnej firmy. Jego motywacja do pracy jest również mniejsza, gdyż jeżeli firma urośnie to nie on, tylko my zgarniemy wszystkie zyski.

Podczas całego Kursu Zaawansowanego MBA będziemy pokazywać jak wspomniane powyżej bariery pokonać. Będziemy mówić o tym jak znaleźć odpowiednich ludzi do pracy, jak nimi zarządzać, jak kontrolować, jak nagradzać. Będziemy uczyć się delegować, zarządzać czasem, zarządzać projektami. Będziemy poruszać tematy związane z marketingiem, reklamą, grafiką, copywritingiem, prawem, księgowością itp. Wszystko jednak nie w kontekście tego, abyśmy sami nauczyli się pisać perswazyjne teksty czy prowadzili sobie księgowość, ale w kontekście pilnowania pracowników i ich pracy.

Pamiętaj, że nasze zajęcia to nie jest omawianie za koleją powyższych tematów. Wiedzę z tego zakresu równie dobrze możesz poznać z książek. Nasze zajęcia wyglądają inaczej. Jako prelegentów zapraszamy doświadczonych przedsiębiorców, którzy opowiadają o tym jak oni w swoich firmach podchodzą do powyższych zagadnień. Teoria jest w książkach, które oczywiście gorąco polecamy, jednak na naszych zajęciach nie spodziewaj się, że będziemy szczegółowo omawiać teorie, uczyć się definicji, czytać teksty źródłowe i studiować podręczniki o zarządzaniu. Na naszych zajęciach będziemy rozmawiać o biznesie i analizować konkretne przypadki firm prowadzonych przez naszych wykładowców. U nas dowiesz się z pierwszej ręki jak ludzie stosują tę wiedzę w praktyce. Szczerze powiedzą co działa, a co nie, jakie błędy popełnili i zasugerują jak tych błędów uniknąć. Takiej wiedzy nie zdobędziesz na żadnej innej uczelni i nie przeczytasz jej w podręcznikach akademickich.

Kto prowadzi zajęcia?

To co wyróżnia oferowane przez nas studia MBA to grupa wykładowców praktyków. Głośno i z pełną powagą mówimy, że w doborze wykładowców nie kierujemy się posiadanymi przez nich tytułami, ukończonymi kursami czy stanowiskami w świecie naukowym. Bierzemy pod uwagę tylko osiągnięcia oraz umiejętność ich przekazania, zgodnie z zasadą “po owocach ich poznacie”.

Wśród wykładowców znajdują się profesorowie jak również osoby, które skończyły zaledwie kilka klas szkoły średniej. Wszystkich jednak łączy to, że w swoich życiorysach mają bogate doświadczenie w zarządzaniu większymi niż kilkunastoosobowymi (własnymi!) firmami.

Wśród naszych wykładowców znajdują się milionerzy, którzy zbudowali swoje majątki od zera tzw. self-made meni. Jest nawet kilka osób, które notowane były na liście 100 najbogatszych Polaków. Wśród wykładowców są także bankruci i ludzie z milionowymi długami, którzy nie poradzili sobie z zarządzaniem 40 czy 80 osobowej firmy. Pierwsi uczą nas w oparciu o to, co im się udało, od drugich natomiast uczymy się w kontekście tego, jakie błędy popełnili.

Stali wykładowcy

Nasz kurs MBA opiera się na wykładach doświadczonych przedsiębiorców. Poniżej prezentujemy krótkie sylwetki wykładowców, którzy stanowią trzon całego naszego programu.

I wielu innych wykładowców również

Nie sposób wymienić wszystkich wykładowców, którzy będą prowadzić zajęcia. Nie chcielibyśmy aby ta oferta ciągnęła się w nieskończoność. Zawsze możesz sprawdzić listę wszystkich naszych wykładowców i zobaczyć z jakimi nazwiskami możesz spotkać się podczas kursu. Gorąco do tego zachęcamy, gdyż w Polskim ASBIRO wykłada już blisko 500 osób.

Pełna lista wykładowców:

Nie sposób wymienić wszystkich wykładowców, którzy będą prowadzić zajęcia. Nie chcielibyśmy aby ta oferta ciągnęła się w nieskończoność. Zawsze możesz sprawdzić listę wszystkich naszych wykładowców i zobaczyć z jakimi nazwiskami możesz spotkać się podczas kursu. Gorąco do tego zachęcamy, gdyż w Polskim ASBIRO wykłada już blisko 500 osób.

Sprawdź pełną listę wykładowców ASBIRO

W ramach studiów otrzymasz również dane kontaktowe do wszystkich naszych wykładowców. Wszyscy oni chętnie się angażują i z pewnością będziesz mógł konsultować z nimi wszystkie bieżące decyzje. Zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, gdzie doświadczenie przedsiębiorcy gra podstawową rolę.

Gościnni wykładowcy

Oprócz stałej kadry wykładowców, na zajęcia dodatkowe w ramach Kursu Zaawansowanego MBA zapraszamy gościnnie różnych ludzi. Uczestnictwo w zajęciach dodatkowych nie jest obowiązkowe, a zajęcia odbywają się na żywo lub w formie webinarów. Zajęcia dodatkowe są idealnym uzupełnieniem naszego programu. W ramach rekrutowanej grupy, możesz spodziewać się następujących, gościnnych wykładowców.

Przykładowe zajęcia

Wszystkie zajęcia na naszych kursach, w tym również na kursie MBA Przedsiębiorczość, są nagrywane i udostępniane naszym studentom po zajęciach, tak aby w każdej chwili mogli sobie je odpalić i odświeżyć wiedzę. Jeśli któregoś wykładu nie nagrywamy, to wyłącznie ze względu na fakt, że wykładowca podczas zajęć podzielił się ze studentami kilkoma ‚pikantnymi’ szczegółami dotyczącymi swoich inwestycji, które wolał aby nie były utrwalone na nagraniach.

Wspólne kolacje

Mamy tradycję, aby w soboty po zajęciach wychodzić na wspólną kolację do znajomej restauracji. Dzięki temu jest okazja do wymiany doświadczeń między studentami, a także wykładowcami, gdyż oni także często wychodzą z nami na „piwo”. Wbrew pozorom, podczas sobotniej kolacji można się wiele nauczyć, niekiedy nawet więcej niż podczas zajęć, gdyż zupełnie na luzie można dyskutować o konkretnym problemie trapiącym Twoją firmę.

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia z poza Warszawy i potrzebujesz noclegu to pomagamy w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami w któych nocujemy w miarę potrzeb. Koszt jednego noclegu bez wyżywienia waha się od 33 do 54 zł.

Dostęp do Klubu ASBIRO

Wszystkie zajęcia są nagrywane i udostępniane on-line naszym studentom. Dzięki czemu w przypadku nieobecności na którymś z wykładów nic się nie straci i będzie można je później obejrzeć.

Studiując na MBA każdy otrzyma członkostwo w Kubie ASBIRO (www.asbiro.pl/klub/), gdzie po zalogowaniu można obejrzeć nagrania ze swoich zajęć Kursu Zaawansowanego oraz innych wykładów z organizowanych przez nas Kursów, Konferencji czy Seminariów.

Kończąc kurs MBA otrzymacie w Klubie ASBIRO status Absolwenta Kursu Zaawansowanego MBA. Dzięki temu będziecie mieć dostęp nie tylko do nagrań ze swojego kursu MBA, ale również do nagrań z jego poprzednich edycji, jak i z edycji, które odbędą się w przyszłości. Dzięki temu co miesiąc otrzymacie dostęp do ponad 30 godzin nowych nagrań. W sam raz do słuchania w samochodzie lub zamiast radia.

W ramach Klubu ASBIRO otrzymasz również:

 • Dostęp do wszystkich nagrań w ramach Kursu Podstawowego i Studiów MBA, nie tylko zajęć swojej grupy, ale wszystkich organizowanych 2, 3, 4 lata temu, a także do wszystkich następnych.
 • Będziesz mógł uczestniczyć w zamkniętych zjazdach klubowych, z ekskluzywnymi wykładami naszych najcenniejszych wykładowców.
 • Będziesz mógł osobiście uczestniczyć na każdym zjeździe Kursu Podstawowego oraz MBA organizowanym w przyszłości.
 • Otrzymasz w zasadzie dożywotnią możliwość konsultowania swoich pomysłów z naszymi wykładowcami.

Przyjedź, zobacz i porozmawiaj z naszymi studentami

Nie musisz zapisywać się w ciemno. Byłoby to nawet nieroztropne. Sami uczymy, że wszelkich sprzedawców należy trzymać krótko. W przeciwnym wypadku będziemy ciągle kupować niepotrzebne rzeczy. Gorąco zachęcamy do tego, abyś zobaczył na własne oczy jak wygląda nasz kurs.

Seminarium – Trzy razy w roku organizujemy coś co nazywamy seminariami. Zawsze organizujemy jedno w październiku, jako inaugurację roku akademickiego. Kolejne seminarium wypada w okolicach lutego, dokładnie na pierwszych zajęciach drugiego semestru. Trzecie seminarium organizujemy w maju lub czerwcu jako bardziej uroczyste zamknięcie całego roku. Seminarium to nic innego jak otwarte drzwi na naszej uczelni. Wszyscy nasi studenci uczestnictwo w seminariach mają w ramach kursu, natomiast osoby niezwiązane z ASBIRO muszą takie seminarium opłacić. W ten sposób za niewielką kwotę możesz zobaczyć jak wygląda kurs, a także porozmawiać z naszymi studentami i zapytać się ich, czy rzeczywiście warto zapisać się na cały kurs.

Zobacz najbliższe seminaria
Zobacz nagrania z poprzednich seminariów

Opinie

 

Hej Kamil.

Kończyłem ASBIRO MBA w zaszłym roku. Wcześniej prowadziłem interesy albo raczej byłem samozatrudniony… MBA dało mi takiego kopa że całkowicie zmieniłem postrzeganie frazy ”robienie biznesu”. Działalność od lokalnej jednoosobowej firemeczki z Bytomia przekształciła się w firmę pracująca dla Bakomy, Wawela i wielu innych. Ja i mój wspólnik jesteśmy absolutnie pewni że bez MBA NIGDY byśmy nie zaszli do tego miejsca, a przecież dopiero się rozkręcamy….. Jednym z naszych głównych smutków po zakończeniu MBA jest……świadomość zmniejszenia możliwość zdobywania nowej wiedzy… Robię teraz podyplomowe niby jest ok, wykładowcy praktycy ale audytorium….. sami specjaliści tyle że z korporacji…. Zupełnie inny stan umysłu… ;)

Marcin Serwa opinia

Rekrutujemy kolejną, 8 już grupę MBA – Przedsiębiorczość

Czas rekrutacji

do 12 października 2017

Lub do zrekrutowania:

38 osób

Finanse

Poniżej zamieszczamy dokładne informacje dotyczące spraw finansowych i wszelkich opłat związanych z rekrutowaną grupą.

Płatność z góry

WPISOWE – 1000 zł

Płatne zaraz po zapisaniu się na studia, aby zarezerwować dla siebie miejsce w 100%.

CZESNE – 14 600 zł

Płatne przed rozpoczęciem studiów, maksymalnie gotówką na pierwszym zjeździe Kursu Zaawansowanego – MBA.

Razem do zapłaty: 15 600 zł

Płatność ratami

WPISOWE – 1000 zł

Płatne zaraz po zapisaniu się na studia, aby zarezerwować dla siebie miejsce w 100%.

CZESNE – 4x 3900 zł (razem 15 600 zł)

Każda rata płatna przed rozpoczęciem kolejnego semestru, a więc odpowiednio przed zjazdami numer 1, 7, 13 i 19.

Razem do zapłaty: 16 600 zł

Warsztaty Biznesowe

DODATKOWY BONUS DLA STUDENTÓW MBA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ Zapisując się na Nasze studia MBA Przedsiębiorczość możesz również brać udział w zamkniętych warsztatach biznesowych organizowanych przez ASBiRO we Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście i Warszawie w promocyjnej cenie (100zł/dzień zajęć). Warsztaty Biznesowe z ASBiRO to unikatowe spotkania skierowane do przedsiębiorców i osób pragnących zgłębić tajniki biznesu poprzez praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie. Program warsztatów ułożony jest tematycznie i idealnie uzupełnia ofertę studiów MBA Przedsiębiorczość o ponad setkę dodatkowych godzin praktyki i omawiania konkretnych casów biznesowych. W każdy weekend warsztaty dotyczyć będą innego zagadnienia związanego z prowadzeniem firmy, a jako prowadzących zapraszamy osoby, które „zjadły zęby” na danej dziedzinie. Na Warsztaty zapraszamy grupę maksymalnie 30 osób, większość z tych osób pojawia się regularnie na każdych organizowanych przez nas Warsztatach, jednak zawsze mamy zarezerwowanych kilka miejsc wyłącznie dla naszych studentów. Liczba miejsc jednak jest ograniczona, więc jeśli chciałbyś wziąć udział w spotkaniach warsztatowych, koniecznie poinformuj nas o tym wcześniej abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie miejsce. Więcej informacji i zapisy na stronie: https://www.asbiro.pl/warsztaty-biznesowe/

lub mailowo: warsztaty@asbiro.pl

Daty zjazdów

 • 21-22 październik 2017 (seminarium)
 • 18-19 listopad 2017
 • 9-10 grudzień 2017
 • 13-14 styczeń 2018
 • 27-28 styczeń 2018
 • 3-4 marzec 2018 (seminarium)
 • 24-25 marzec 2018
 • 14-15 kwiecień 2018
 • 12-13 maj 2018
 • 26-27 maj 2018
 • 9-10 czerwiec 2018
 • 23-24 czerwiec 2018 (seminarium)

Nie znamy jeszcze dat zjazdów w kolejnym roku. Jak tylko podejmiemy stosowne decyzję uzupełnimy ofertę tego kursu.

Integracje

Zobacz jak bawiliśmy się na integracjach w ubiegłych latach!

Procedura rejestracji

Jeśli chcesz zapisać się na nasze studia MBA skontaktuj się z nami poprzez formularz u dołu tej strony. Zapewniamy, że każda kandydatura na te studia jest przez nas indywidualnie rozpatrywana i zastrzegamy sobie, że nie wszystkie osoby, które postanowią aplikować na ten kierunek zostaną przez nas przyjęte. Podstawowym dla nas kryterium przy tworzeniu grupy jest posiadane doświadczenie albo w prowadzeniu własnej firmy, albo kilkuletnie doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku.

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie wyższego wykształcenia, najlepiej drugiego stopnia (ukończone studia magisterskie). Jeśli ukończyłeś studia pierwszego stopnia, ale masz doświadczenie, którego oczekujemy, to Twoja kandydatura prawdopodobnie również zostanie przez nas pozytywnie rozpatrzona. Ponadto co roku na naszym kierunku rezerwujemy dodatkowych kilka miejsc dla osób, które nie posiadają wyższego wykształcenia, jednak posiadają bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa. Wielokrotnie mówimy, że doświadczenie w biznesie ma dla nas znacznie większą wartość niż posiadane dyplomy. Tym samym na nasze studia MBA zapraszamy również osoby, które dyplomów nie posiadają. Wprawdzie uzyskają one status kursanta, nie słuchacza a studia zakończą odebraniem certyfikatu ukończenia kursu, a nie dyplomu studiów podyplomowych MBA – jednak będą mogły uczestniczyć we wszystkich naszych zajęciach na takich samych zasadach jak słuchacze.

Aby rekrutacja na Studia MBA przeszła sprawnie bardzo prosimy zapoznać się z tą krótką procedurą.

 • Poniżej znajdziesz opcje wyboru płatności, wybierz tę która bardziej Ci odpowiada.
 • Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ASBIRO, załóż je oraz wypełnij formularz z danymi osobowymi.
 • Po wypełnieniu formularza poprosimy Cię również o napisanie kilku słów o sobie, abyśmy wiedzieli jakie są Twoje oczekiwania i jak najlepiej dopasować wykłady pod Twoje potrzeby.
 • Podane przez Ciebie dane trafią do opiekuna kursu, który skontaktuje się z Tobą i przekaże dalsze szczegóły dotyczące płatności, dokumentów rekrutacyjnych oraz organizacji zajęć.

Po uregulowaniu wszystkich tych formalności kończymy proces rekrutacji i zaczynamy zajęcia. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań możesz się z nami skontaktować wysyłając maila na adres k.heider@asbiro.pl

 

Zapisz się

Zapisy zakończone

Jeśli masz pytania