JEDYNY NA RYNKU KURS ZARZĄDZANIA I PRZYWÓDZTWA PRZYGOTOWANY PRZEZ BYŁYCH OFICERÓW I DOWÓDCÓW SIŁ SPECJALNYCH ORAZ JEDNOSTKI WOJSKOWEJ GROM

Siły Specjalne w Biznesie

Razem z naszymi wykładowcami, którzy przez 20 lat służyli w Wojsku Polskim, w tym przez 10 lat w Jednostce Wojskowej GROM, a obecnie doświadczenia ze służby wykorzystują w biznesie prowadząc od 2015 roku firmę deweloperską, chcemy zaproponować Ci wyjątkowy kurs przygotowany specjalnie dla przedsiębiorców. Zdobędziesz „wiedzę tajemną”, sprawdzoną przez dowódców Sił Specjalnych, z zakresu zarządzania, planowania, przywództwa i samoprzywództwa, dostosowaną do realiów biznesowych i gotową do wdrożenia również w Twojej firmie.

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŻELI…

 • prowadzisz własny biznes i chcesz nim zarządzać tak, aby osiągnąć maksymalne rezultaty (zwłaszcza w momentach, gdy ciśnienie jest bardzo wysokie, tempo pracy ekstremalne, a zespół i zasoby, które posiadasz nieidealne)
 • chcesz rozwinąć swoje umiejętności liderskie i być lepszym przywódcą
 • chcesz się lepiej komunikować i skuteczniej motywować swój zespół do działania
 • chcesz odkryć w sobie i swoim zespole pełną moc potencjału oraz energii do wykorzystania w pracy zespołowej oraz indywidualnej
 • chcesz poznać samego siebie, zrozumieć jakie masz ograniczenia i jak możesz je przełamać aby stać się lepszym przedsiębiorcą i człowiekiem.

Chcemy, aby firmy były zarządzane przez kompletnych liderów. Dlatego misją Sił Specjalnych w Biznesie jest mentorowanie, kształcenie oraz wzmacniania liderów. Realizujemy to poprzez wykorzystanie niezrównanego doświadczenia przywódczego nabytego w dynamicznym i zmieniającym się środowisku Sił Specjalnych. Wszystko po to, aby liderzy rozwiązywali problemy, pokonywali przeszkody i finalnie zwyciężali. Nasze metody mogą wydać Ci się abstrakcyjne, jednak zostały potwierdzone przez realizowane przez nas oraz naszych Klientów projekty biznesowe zakończone sukcesem.

Obejrzyj nagranie o tym kursie

PROGRAM KURSU – TRZY FILARY ZARZĄDZANIA

Przywództwo

 • Uporządkowanie procesu decyzyjnego w zespole
 • Kształtowanie umiejętności współpracy oraz komunikacji w zespole:
  • przy bardzo dużej ilości zmiennych, rozpraszaczy, w limicie czasu
  • między ludźmi o różnej osobowości oraz inteligencji emocjonalnej
 • Umiejętne podsumowanie działań, bieżące wyciąganie wniosków i wdrożenie do działania- „Hotwash”, AAR

Planowanie

 • Skrócenie procesu decyzyjnego poprzez:
  • Umiejętną organizację procesu planistycznego
  • Wykorzystywanie potencjału, energii pracy zespołowej- „burza mózgów”
  • Stosowanie zasady „stop, listen, think, act”
  • Stosowanie zasady 5W przy stawianiu zadań

Samoprzywództwo

 • Przełamanie własnych słabości i poznanie swoich granic
 • Koncentracja na zadaniu- cykl OODA
 • Kształtowanie optymistycznego i kreatywnego myślenia w sytuacjach ekstremalnych

Zrealizowane przez nas szkolenia zostały bardzo pozytywnie ocenione przez naszych kursantów, a co najważniejsze zdobyta wiedza i doświadczenia pozwoliło przedsiębiorcom zdecydowanie podnieść efektywność ich firm i przezwyciężyć wiele własnych ograniczeń.

ZAJĘCIA POPROWADZĄ M.IN.

WOJCIECH KARASZEWSKI

Wykładowca i absolwent studiów podyplomowych Uczelni ASBiRO. Przedsiębiorca z 20-letnim stażem w służbie ojczyźnie, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, Akademii Obrony Narodowej i wielu innych uczelni. Przez 7 lat był dowódcą Plutonu Specjalnego Straży Granicznej, gdzie odpowiadał za zatrzymania osób podwyższonego ryzyka. Przez 10 lat miał przyjemność służyć w jednostce GROM, z czego 8 lat na Zespole Bojowym będąc wielokrotnie na zagranicznych misjach bojowych, gdzie pełnił funkcje dowódcze, na każdym szczeblu zarządzania siłami specjalnymi poza granicami kraju. Ostatnie dwa lata spędził w Wydziale Szkolenia, gdzie był odpowiedzialny między innymi za selekcję oraz kwalifikacje do jednostki GROM. Współtwórca programu „WORRIOR” opracowanego w celu idealnej weryfikacji kandydatów, przygotowania fizycznego oraz mentalnego do ekstremalnych wysiłków. Maksymalnego wydłużenia efektywności operatorów bojowych poprzez objęcie ich opieką medyczną, odnową biologiczną oraz psychologiczną. Wykładowca z zakresu zarządzania zespołem, samoprzywództwa oraz planowania projektów na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Uczelni ASBiRO. Od 7 lat współwłaściciel MieszkajLogicznie.pl, InwestujLogicznie.pl oraz Siły Specjalne w Biznesie, gdzie z powodzeniem wdraża zdobytą wiedze oraz doświadczenie.


MARIUSZ KRAWIEC

Wykładowca i absolwent dwóch edycji Mastersów w Uczelni ASBiRO. Przedsiębiorca, który na co dzień łączy i czerpie z dwóch światów. Niemal dwudziestoletnia służba oficera Wojska Polskiego, w tym kilkunastoletnia jako żołnierza GROM, pozwoliła mu sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. W praktycznym działaniu, w trakcie operacji bojowych, weryfikował zasady skutecznego planowania. Zrozumiał, jak ważne jest właściwe zarządzanie, współpraca w zespole, automotywacja, ćwiczenie dobrych nawyków i relacje z ludźmi. Praktycznie zdobyta wiedza i popełnione błędy są unikalnym doświadczeniem, które obecnie wykorzystuje w biznesie. Od 2015 roku z powodzeniem prowadzi działalność deweloperską, budując markę MieszkajLogicznie.pl. Z nieruchomościami związany jest od 11 lat. Współwłaściciel InwestujLogicznie.pl oraz Siły Specjalne w Biznesie. Poświęca się również działalności konsultingowej – współtworzy modele biznesowe i prowadzi zajęcia z zarządzania projektami. Doświadczenie menedżerskie i deweloperskie ugruntował w czasie studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Nadwyżkę energii pożytkuje podróżując i wspinając się w górach wysokich.


ROBERT SAKOWICZ

Wykładowca i absolwent studiów podyplomowych Uczelni ASBiRO, przedsiębiorca i inwestor. Współwłaściciel marki MieszkajLogicznie.pl oraz InwestujLogicznie.pl Specjalista zarządzania. Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez osiemnaście lat pełnił służbę dla kraju piastując min. stanowisko Naczelnika Wydziału Zabezpieczenia Działań SG, gdzie odpowiadał za zatrzymania osób o podwyższonym ryzyku. Na wrocławskim lotnisku zarządzał rozbudowaną strukturą odpowiedzialną za zapewnienie bezpieczeństwa. Obecnie swoje umiejętności strategiczne oraz planistyczne realizuje inwestując w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Odpowiada za przygotowanie oraz realizację procesu planistycznego i operacyjnego budowy i sprzedaży. Miłośnik gór oraz tematyki szeroko pojętego rozwoju osobistego.


STRUKTURA KURSU

Trzy główne filary zarządzania firmą: przywództwo, planowanie oraz samoprzywództwo przepracujemy podczas 7 weekendów rozłożonych na 7 miesięcy (1 weekend w miesiącu), a zajęcia odbędą się w trzech różnych miejscach:

 • 1 ZJAZD (22-23.10.2022)- seminarium ASBiRO w Warszawie, wykłady i networking
 • 2 ZJAZD (03-06.11.2022)- Beskidy, zajęcia praktyczne i terenowe w górach
 • 3 ZJAZD (26-27.11.2022)- Warszawa, „Planowanie w Siłach Specjalnych i Biznesie” zajęcia teoretyczne i praktyczne na sali wykładowej oraz aglomeracji miejskiej – Mariusz Krawiec, Robert Sakowicz
 • 4 ZJAZD (10-11.12.2022)- Warszawa, „Przywództwo w Siłach Specjalnych i Biznesie”  zajęcia teoretyczne i praktyczne na sali wykładowej oraz aglomeracji miejskiej – Wojciech Karaszewski
 • 5 ZJAZD (21-22.012023)- Warszawa, „Samoprzywództwo w Siłach Specjalnych i Biznesie” zajęcia teoretyczne i praktyczne na sali wykładowej oraz aglomeracji miejskiej – były dowódca Jednostki Wojskowej GROM
 • 6 ZJAZD (2-5.02.2023)- Warszawa lub Wrocław, zajęcia praktyczne i terenowe w aglomeracji miejskiej
 • 7 ZJAZD (4-5.03.2023)- seminarium ASBiRO w Warszawie, wykłady i networking

WYJĄTKOWE WARUNKI ORAZ PROFESJONALNE WSPARCIE

Podczas całego kursu przygotujemy takie warunki szkoleniowe, abyś miał możliwość sprawdzenia siebie w zarządzaniu w sytuacjach kryzysowych pracując w zamkniętej, kameralnej grupie (max. 20-tu przedsiębiorców z podziałem na podgrupy). Gwarantujemy najwyższą jakość zajęć oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wszystkie zadania będziesz realizować pod nadzorem profesjonalnych instruktorów. Dodatkowo podczas trwania całego kursu będziesz objęty opieką coacha/psychologa, który przeprowadził tysiące procesów weryfikacyjnych dla kandydatów do Jednostki GROM. Psycholog wspólnie z instruktorami przekaże Tobie solidny feedback na temat Twoich silnych stron oraz aspektów nad którymi warto popracować.

A to wszystko z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy! Jedną z zasad Sił Specjalnych jest „work hard, play hard”, a każdy kto zna ASBiRO wie, że „nie ma zjazdu bez integracji” ;-)

INDYWIDUALNA WSPÓŁPRACA Z PSYCHOLOGIEM SIŁ SPECJALNYCH

Do współpracy zaprosiliśmy wykwalifikowanego psychologa, który od wielu lat pracuje z wojskami specjalnymi i odpowiada za proces rekrutacji oraz selekcji najlepszych kandydatów.

Etapy pracy z psychologiem w ramach kursu Siły Specjalne:

 1. Rozpoczynając kurs, każdy z uczestników otrzyma do wypełnienia testy osobowości, temperamentu, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz test ILM72, który pozwala na określenie aktualnego stylu przywództwa, ocenę jego skuteczności w długim okresie. Z tego badania korzystają trenerzy, top menedżerowie i właściciele dużych firm na całym świecie.
 2. Podczas zajęć terenowych w górach oraz aglomeracji miejskiej, psycholog wraz z instruktorami będą obserwować każdego z uczestników, jego reakcje i działania w środowisku które szczególnie poddane jest dużej ilości zmiennych oraz generuje ogromne pokłady adrenaliny. Spostrzeżenia te zostaną podsumowane z każdym uczestnikiem indywidualnie na zakończenie zjazdów.
 3. Indywidualne konsultacje online z każdym z uczestników w celu omówienia raportów z wynikami testów, obserwacji ze zjazdów terenowych oraz przekazanie wskazówek do pracy i rozwoju indywidualnego

CENY

KROK 1:

wpisowe 1000 zł płatne do 7 dni od dnia zapisu

KROK 2:

 • Czesne płatne z góry: 15 800 do 10 października
 • Czesne płatne w 3 częściach (o 1000 zł drożej)

5 600 zł do 10 października 2022

5 600 zł do 30 listopada 2022

5 600 zł do 31 stycznia 2023

KRYTERIA PRZYJĘĆ:

Zbieramy bardzo kameralną grupę, max. 20 osób, które prowadzą własne biznesy, zarządzają ludźmi, mają motywację do rozwijania się jako liderzy i są gotowi szkolić się w tym zakresie nie tylko na sali wykładowej, ale również w trudnych terenowych warunkach.

Po kliknięciu ZAPISUJĘ SIĘ wyświetli Ci się formularz z 5 pytaniami o Twoje doświadczenia oraz oczekiwania wobec kursu. Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi przez Wojtka, Mariusza i Roberta, dostaniesz informację czy zostałeś przyjęty do grupy. Tę informację przekażemy Ci najpóźniej 7 dni od daty zapisu. Możesz wstrzymać się z opłaceniem wpisowego i czesnego do czasu uzyskania decyzji o przyjęciu na kurs.

Zapisz się

Wybierz opcję:

1 Płatność z góry

16 800,00 zł
 • 1. Płatność: 1000.00zł do 14 października 2022
 • 2. Płatność: 15800.00zł do 10 października 2022

2 Płatność w ratach

17 800,00 zł
 • 1. Płatność: 1000.00zł do 14 października 2022
 • 2. Płatność: 5600.00zł do 10 października 2022
 • 3. Płatność: 5600.00zł do 30 listopada 2022
 • 4. Płatność: 5600.00zł do 31 stycznia 2023

MASZ PYTANIE?

✎   Zapisz się