Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.
Zobacz poprzednie seminaria

Spółki offshore – Firma bez granic

Rok temu kończąc rok akademicki zorganizowaliśmy wydarzenie „Inwestowanie w czasach kryzysu”. Zainteresowanie było ogromne i sala wypełniła się osobami, które chciały wiedzieć, jak radzić sobie w tak niepewnych gospodarczo czasach. Wykłady prowadzili specjaliści nie tylko z zakresu inwestycji ale również prowadzenia firmy w bardziej sprzyjających biznesowi miejscach. Wiedza z zakresu inwestycji, którą otrzymali uczestnicy była z najwyższej dlatego postanowiliśmy ten temat rozszerzyć.

Już w czerwcu dowiesz się jak prowadzić bezpiecznie biznes korzystając z globalnych możliwości i nie martwiąc się o oprecyjność państwa.

Kiedy i gdzie?

24-25 czerwca 2017 w Warszawie na UKSW, ulica Wóycickiego 1/3 w auli im. Roberta Schumana, budynek 21 (mapa)

asbiro-sprzedaz-1

Skąd pomysł na seminarium?

Wiele osób związanych z ASBIRO rozijały swoje biznesy równolegle z rozwojem samej uczelni. Kiedy zaczynaliśmy ponad 10 lat sami nie spodziewaliśmy tego jak wielu z naszych ówczesnych studentów będzie naszymi wykładowcami. I nie mamy na myśli jedynie osób, które prowadzą jakieś firmy. Wielu naszych absolwentów ma dziś małe i średnie firmy zatrudniające po kilkadziesiąt osób. Część z nich rozwija się dalej na naszych studiach MBA i przy skali ich biznesu i sytuacji polityczno gospodarczej, często słyszymy rozmowy o tym, jak skutecznie zabezpieczyć swoje firmy, żeby nie okazało się, że państwo pozbawi nas dorobku wielu lat cieżkiej pracy.

Europa to za mało

O spółkach brytyjskich mówimy od lat. Nie tylko mówimy, ale też udało nam się skutecznie pomóc wielu osobom przenieść firmy do UK. W środowisku ASBIRO prawie wszyscy wiedzą o tym, że rejestrując spółkę w Wielkiej Brytani możesz liczyć na to, że

 • koszty założenia, to będzie maksymalnie 250 funtów,
 • roczne koszty utrzymania nie przekroczą 5 tysięcy złotych,
 • nie ponosisz kosztów składek ubezpieczeń społecznych,
 • limit zwolnienia z VAT jest prrawie 3 razy większy
 • nie zapłacisz podatku przy zysku w granicach 50-200 tysięcy złotych
 • każda zmiana prawa czy stawek podatkowych ogłaszana będzie minimum rok wcześniej
 • po 10 latach prowadzenia firmy otrzymasz prawo do emerytury

Spółki brytyjskie to jednak nie wszystkie możliwości jakie stoją przed polskim przedsiębiorcą. Nie tak dawno organizowaliśmy wyjazd do Estonii i kilku uczestników skorzystało z możliwości spółek zarejestrowanych właśnie w kraju startupów. Co jednak kiedy chcielibyśmy szukać możliwości poza Europą?

Możliwości, które są przed nami

O rejestracji firm w rajach podatkowych niektórzy mówią, ale już mało kto wie jak się za to zabrać. Biorąc udział w seminarium o spółkach offshore’owych dowiesz się z czym dokładnie wiąże się rejestracja biznesu, w często oegzotycznych zakątach świata. Być może Twoja firma zajmuje się handlem międzynarodowym lub jest całkowicie oparta o usługi online, może generujesz dochody w różnych częściach świata, albo po prostu chciałbyś wystartować z czymś całkiem nowym. Zastanów się, czy nie warto poszukać miejsca prowadzenia działalności poza Polską, żeby uwolnić się o przepisów, które niszczą rodzimy biznes. Wyobraź sobie jak by się prowadziło biznes bez konieczności płacenia podatku dochodowego. A co gdyby lokalne władze faktycznie wspierały Twoją firmą nie ingerując w jej działalność? 

Chcemy przed Tobą odkryć możliwości, które dzisiaj znane są wciąz niewielu osobom, a dla innych wydają się być niedostosowane do ich działalności. Wszyscy wykładowcy podczas tego wydarzenia mają doświadczenie w prowadzeniu firm w różnych częściach świata i potrafią pokazać konkretne możliwości, które za tym stoją.

Jakie korzyści dają spółki offshore

W zależności od miejsca, które wybierzesz do rejestracji swojego biznesu możesz liczyć na różne opcje, które nie są tak oczywiste w krajach europejskich:

 • informacje o Tobie i Twojej firmie będą utajnione
 • Twój majątek będzie chroniony
 • jeśli będziesz musiał płacić podatek dochodowy (w wielu krajach takowego brak) to będzie on niski
 • twój kapitał będzie chroniony przed inflacją
 • koszty obsługi firmy będa minimalne
 • otrzymasz wsparcie lokalnych władz 
 • będziesz miał dostęp do rynków kapitałowych zarówno w USA jak również w Europie
 • swobodny handel międzynarodowy
 • nie będziesz musiał składać zeznania podatkowego
 • nie będą Ciebie obowiązywać limity importowe/eksportowe

Trzecia opcja

Okazuje się jednak, że technicznie, są jeszcze inne możliwości, dzięki którym możemy zmieżać w stronę wolności i dobrobytu budując swoje firmy. Wyobraź sobie przemiany, które zaowocują szansą na lepsze życie bez konieczności emigrowania czy to fizycznego czy stricte gospodarczego. Coraz więcej mówi się dziś o specjalnych strefach jurysdykcyjnych i gospodarczych, znanych od angielskiego skrótu LEAP (legal, economic, administrative and political).

Aby takie strefy zaczęły się pojawać nie trzeba przebudowywać całego kraju i państwa. Wystarczy wybrać niewielki obszarowo i ludnościowo fragment Polski i stworzyć  warunki sprzyjające rozwojowi zamieszkałych na nim ludzi. Gdyby nawet ktoś sprzeciwiał się oddzielaniu części terytorium Polski od reszty kraju, to przecież byłoby ono tak niewielkie, i tak słabo zaludnione, że trud niweczenia tej reformy wydałby się każdemu zbędny.

Ta wyselekcjonowana część Polski byłaby nadal częścią Polski, tak jak np. Shenzen jest częścią Chin; zamieszkujący ją obywatele byliby obywatelami Polski; posiadaliby polskie paszporty; oddawali hołd polskiej fladze, a tym, co by ją różniło od reszty kraju byłaby jurysdykcja ciesząca się odmiennością, czyli autonomią. Nikt nie byłby przymuszany do życia w takiej strefie. Zamieszkiwanie jej byłoby aktem wolnego wyboru. Mieszkaliby tam, pracowali i inwestowali tylko ci, którzy by chcieli. Ci, którzy przyjęliby reguły swoistej autonomii.

W Polsce takie strefy specjalne już istnieją; SSE Mielec, SSE Katowice, SSE Wałbrzych. Opierają się one, prawie wyłącznie, na przywilejach ekonomicznych. Ale przywileje ekonomiczne to nie wszystko. Przedsiębiorcom działającym w takich strefach i płacącym z tego tytułu niższe podatki żyje się lepiej, jednakże ich sukces nie zawsze przekłada się na lepsze życie pozostałych mieszkańców. Dlatego, jeśli chcemy stworzyć miejsce czy strefę, w której wszystkim, lub przynajmniej większości, poziom życia ulegnie poprawie, potrzebne są nie tylko niższe podatki, wyższe dochody, czy więcej miejsc pracy, lecz także lepsze, a więc sprawiedliwsze i skuteczniejsze prawo. Wystarczy przyjrzeć się Hongkongowi i Singapurowi, by zrozumieć, o co tu naprawdę chodzi.

Wszystko zaczyna się od nas

Możemy dużo czasu rozmawiać o praktycznych elementach prowadzenia działalności offshore albo o specjalnych strefach ekonomicznych, jednak zda się to na nic jeśli sami nie będziemy mieć szczerego pragnienia wolności. Specjalnie na to wydarzenia zaprosiliśmy wykładowców, którzy nie tylko zajmą się kwestią praktyczną, ale również elementami teoretycznymi. W czasie wykładów na głównej sali przygotowaliśmy też spotkania z ekpertami wolnorynkowej ekonomii, którzy pomogą nam zrozumieć jak solidne teoretyczne podstawy przekuć na praktykę.

Nikt inny Cię tego nie nauczy

Na tym wydarzeniu będzie wielu zagranicznych gości, którzy są niekwestionowanymi autorytetami ekonomicznymi. 

Profesor Tom W. Bell jest absolwentem University of Chicago, praktykował prawo w Silicon Valley i Waszyngtonie, piastując później funkcję dyrektora d/s polityki w Cato Institute. Od 1998 roku wykłada prawo w Chapman University. Jest autorem licznych prac z zakresu własności intelektualnej oraz prawa Internetowego, jego niewątpliwą specjalności pozostaje prawo policentryczne. Jest autorem kilku książek, najnowsza praca prof. Bella zatytułowana “Your Next Government? From the Nations State to Stateless Associations” ukaże się w 2017 roku. Od kilku lat zajmuje się tzw. jurysdykacjami specjalnymi (LEAP zones). Kilka tygodni temu podpisał memorandum z rządem Polinezji Francuskiej, w ramach którego  zgadza się on na przyłączenie tzw. Seasteading Island do archipelagu. Mieszka w nadmorskim kurorcie San Clemente w Kalifornii, otoczony przyjaciółmi i książkami.

Gabriel Delgado jest wnukiem Manuela F. Ayau, założyciela pierwszego w świecie uniwersytetu libertariańskiego, a zarazem jednej z najlepszych uczelni wyższych Ameryki Łacińskiej, Universidad Francosco Marroquin. Gabriel jest Powiernikiem UFM. Przedsiębiorca mający na swym koncie kilkanaście poważnych start-upów w dziedzinie telekomunikacji, kryptowalut, oraz Internetu, w tym m. in. Widefense, oraz Haven Capital. Sławę w świecie biznesu przyniosła mu inicjatywa budowy w Hondurasie tzw. jurysdykcji specjalnej, zwanej potocznie „Hongkongiem w Amerykach (ZEDE). Gabriel jest właścicielem ZEDE. Po 10 latach prac nad skopiowaniem w Ameryce Środkowej sukcesu Hongkongu, prace nad strefą LEAP trwają.

Kim Kataguiri ma 21 lat i jest Brazylijczykiem japońskiego pochodzenia. W wieku 17 lat założył Ruch Wolnej Brazylii, organizację, która stała się wielkim ruchem wolnościowym pod Krzyżem Południa.  Zasłynął tym, że naucza robotników brazylijskich austriackiej szkoły ekonomicznej i cytuje Ludzkie działanie Ludwiga von Misesa. 

Vit Jedlicka to czeski polityk, publicysta i aktywista partii libertariańskiej. Był przewodniczącym Wolnych Obywateli w Hradec Kralowe, jest założycielem i liderem czeskiego Stowarzyszenia wolnościowego, Reformy. Dwa lata temu,13 kwietnia 2015, proklamował libertariańskie mikropaństwo, Wolna Republika Liberland, której jest od tego czasu prezydentem. Od tego czasu Liberland, obszar o pow. 7 km kw., zlokalizowany na brzegu Dunaju, między Serbią a Chorwacją, zdobył szeroki rozgłos w świecie, a o obywatelstwo republiki aplikowało jak dotąd blisko pół miliona osób.

 

Dlaczego organizujemy seminarium o spółkach offshore’owych?

Zależy nam na tym, żeby każdy ze studentów i sympatyków ASBIRO rozumiał, że nie jest skazany na prowadzenie biznesu w warunkach nie sprzyjających przesiębiorczości. Przed to seminarium chcemy pokazać jakie są praktyczne możliwości, które nie tylko pomogą nam zarabiać więcej, ale również, cieszyć się swobodą prowadzenia biznesu.

Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

Seminarium o spółkach offshore’owych odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2017 na uczelni ASBIRO.

W czasie seminarium będziesz miał okazję spotkać się z wybitnymi specjalistami w dziedzinie ekonomii i przedsiębiorczości, dzięki którym zdobędziesz wiedzę i narzędzia niezbędne do tego, żeby skutecznie prowadzić biznes bez konieczności płacenia wysokich podatków i opresyjności państwa.

Poznaj wszystkich wykładowców

Kim Kataguiri

Ma 21 lat. Jest Brazylijczykiem japońskiego pochodzenia. W wieku 17 lat założył Ruch Wolnej Brazylii, organizację, która stała się wielkim ruchem wolnościowym pod Krzyżem Południa. Zasłynął tym, że naucza robotników brazylijskich austriackiej szkoły ekonomicznej i cytuje Ludzkie działanie Ludwiga von Misesa.

Tom W. Bell

Profesor Tom W. Bell jest absolwentem University of Chicago, praktykował prawo w Silicon Valley i Waszyngtonie, piastując później funkcję dyrektora d/s polityki w Cato Institute. Od 1998 roku wykłada prawo w Chapman University. Jest autorem licznych prac z zakresu własności intelektualnej oraz prawa Internetowego, jego niewątpliwą specjalności pozostaje prawo policentryczne. Jest autorem kilku książek, najnowsza praca prof. Bella zatytułowana “Your Next Government? From the Nations State to Stateless Associations” ukaże się w 2017 roku. Od kilku lat zajmuje się tzw. jurysdykacjami specjalnymi (LEAP zones). Kilka tygodni temu podpisał memorandum z rządem Polinezji Francuskiej, w ramach którego zgadza się on na przyłączenie tzw. Seasteading Island do archipelagu. Mieszka w nadmorskim kurorcie San Clemente w Kalifornii, otoczony przyjaciółmi i książkami.

Gabriel Delgado

Jest wnukiem Manuela F. Ayau, założyciela pierwszego w świecie uniwersytetu libertariańskiego, a zarazem jednej z najlepszych uczelni wyższych Ameryki Łacińskiej, Universidad Francosco Marroquin. Gabriel jest Powiernikiem UFM. Przedsiębiorca mający na swym koncie kilkanaście poważnych start-upów w dziedzinie telekomunikacji, kryptowalut, oraz Internetu, w tym m. in. Widefense, oraz Haven Capital. Sławę w świecie biznesu przyniosła mu inicjatywa budowy w Hondurasie tzw. jurysdykcji specjalnej, zwanej potocznie \"Hongkongiem w Amerykach (ZEDE). Gabriel jest właścicielem ZEDE. Po 10 latach prac nad skopiowaniem w Ameryce Środkowej sukcesu Hongkongu, prace nad strefą LEAP trwają. W wolnych chwilach biega z powodzeniem maraton, jest szczęśliwym ojcem czworga wspaniałym dzieci.

Karol Zdybel

Karol Zdybel jest od lat związany z Instytutem Misesa. Koordynował Klub Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) w Warszawie, prezentował referaty w Klubach w całej Polsce, prowadził Lekcje Ekonomii dla Młodzieży i moderował debatę o Unii Europejskiej w czasie zjazdu KASE w Krakowie. W 2016 roku otrzymał stypendium Instytutu na uczestnictwo w seminarium zaawansowanym Zimowej Szkołu Ekonomicznej, gdzie zajął drugie miejsce w czasie egzaminu Akademii Misesa. Jest też regularnym darczyńcą Instytutu Misesa. Karol Zdybel studiował ekonomię i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim i na Uniwersytecie Ruhry w Bochum. Zawodowo związany jest z branżą doradczą.

Trader 21

Najbardziej zagadkowa postać europejskich (a może i globalnych) finansów. Niewiele o sobie mówi, za to zdążył już się dorobić i ruszyć w wielki świat finansów. Jest chyba jedynym Polakiem, który zrozumiał ideę emigrowania bez emigracji. Jak chce być w Polsce, to jest. Woli akurat Minorkę czy Playa Hermosa w Kostaryce, wsiada w samolot i po kilku godzinach rozkłada plażowy leżak nad któryś z oceanów. Zajmuje się doradztwem inwestycyjnym, zaś jego blog Independent Trader uchodzi za najlepszy polski portal inwestycyjno – doradczy.

Vít Jedlička

Odkrywca, a właściwie założyciel Liberlandu. Pierwszego naprawdę prywatnego państwa na świecie, które w połowie kwietnia 2016 roku obchodzić będzie I rocznicę istnienia. Ten skromny jubileusz jest okazją do dyskusji nt. przyszłości gospodarczej Liberlandu, zwłaszcza że coraz częściej mówi się o nadejściu wyczekiwanego z niepokojem oficjalnego uznania naddunajskiej Republiki przez pierwsze „legalne” państwa świata. W życiu ludzi miłujących wolność może on oznaczać dużą zmianę.

Maciej Stępa

Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości. Jest prezesem i współzałożycielem spółki Profit Plus z Trójmiasta zajmującej się kompleksowym doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców i inwestorów.

Jacek Gniadek

Ks. Jacek Gniadek SVD jest misjonarzem werbistą. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie. W 2016 r. wrócił z Zambii. Wcześniej na misjach był w Kongo, Botswanie i Liberii. Pisze o misjach, teologii i ekonomii. Autor dwóch książek: \"Dwaj ludzie z Galicji – koncepcja osoby ludzkiej według Ludwiga von Misesa i Karola Wojtyły\" i \"Ekonomia Boża i ludzka. Kazania wolnorynkowe\".

www.jacekgniadek.com

Piotr Motyl

Piotr Motyl Jest przedsiębiorcą z bogatym ponad 17 letnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w konsultingu a także dostosowywaniu rozwiązań do prowadzenia e-biznesu zdalnie w e-commerce (branże elektronika, import, sklepy internetowe) Prowadzi bloga https://www.piotrmotyl.pl Absolwent studiów podyplomowych Asbiro Master of Business Administration Członek Singapore-Thai Chamber of Commerce Jest współautorem książek z serii „Biblia e-biznesu” które zostały uznane za najlepsze poradniki e-biznesu w 2014 i 2017 roku. Organizator największej polskojęzycznej konferencji e-commerce w Azji „Biznes Ponad Granicami” Info zawodowe: Działalność gospodarcza w Polsce - 8 lat Spółka z o. o. - 2 lata Spółka LTD (UK)- ponad 5 lat Spółka offshore (EUA) - 1 rok Mieszka na stałe od blisko 5 lat w Tajlandii. Posiada od 3 lat rezydencję podatkową tajską i wizę biznes. Działa od roku jako inwestor na giełdzie w Tajlandii i Singapurze. Z wystąpienia Piotra dowiesz się jak praktyce wyglada: Zaplanowanie, założenie, prowadzenie spółki offshore. Komu się to opłaci i na co należy uważać uruchamiając biznes w innym kraju.
Ponadto Piotr Podzieli się wiedzą jak prowadzić zdalnie biznes, mieszkając w dowolnym miejscu na ziemi.
 Materiał będzie idealny dla ciebie jeśli interesują Cię rozwiązania jak wybrać kraj: * w którym masz siedzibę biznesu; * waluty w których chcesz zarabiać; * w którym płacisz podatki; * miejsce na świecie, gdzie chcesz mieszkać i wydawać pieniądze; * czy wreszcie tyle czasu wolnego, ile potrzebujesz, by realizować swoje pasje i zadbać o rodzinę.www.piotrmotyl.pl

Harmonogram wykładów


sobota 24 czerwca 2017

10:00 - 11:30Tom W. Bell

Przerwa

11:45 - 13:15Kim Kataguiri

Przerwa

14:15 - 15:15Trader 21

13:15 - 14:15
Przerwa obiadowa

15:30 - 16:45Piotr Motyl

Przerwa

17:00 - 18:00Maciej Stępa

Przerwa

Koniec pierwszego dnia seminarium

niedziela 25 czerwca 2017

10:00 - 11:30Vít Jedlička

Przerwa

11:45 - 13:15Jacek Gniadek

13:15 - 14:15
Przerwa obiadowa

14:15 - 15:15Karol Zdybel

Przerwa

15:30 - 16:45Gabriel Delgado

Przerwa

Wykładowcę podamy wkrótce

Koniec drugiego dnia seminarium

Tak wyglądały ostatnie seminaria

Poniżej możesz zobaczyć krótkie relacje z naszych ostatnich seminariów „Jak znaleźć i zatrzymać wartościowych pracowników” oraz zimowego seminarium „Biznes i Rodzina”. Podczas naszych seminariów sale są pełne i często jesteśmy zmuszeniu do wcześniejszego zamykania rejestracji.


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

 

Jak będzie wyglądało seminarium o spółkach offshore’owych?

Uczestnicząc w seminarium o spółkach offshore’owych dowiesz się, co jest konieczne, żeby prowadzić biznes swobodnie i bezpiecznie. Żeby Ci w tym pomóc, nasi wykładowcy skupią się na dwóch głównych elementach.

1) Raje podatkowe – dowiesz się jak można skutecznie optymalizować działalność w oparciu o kraje, które umożliwiają znacznie większą swobotę prowadzenia działalności.

2) Specjalne strefy ekonomiczne – nasi wykładowcy pokażą praktyczne narzędzia, dzięki którym zrozumiesz jak funkcjonują specjalne strefy ekonomiczne oraz w jaki sposób można je wprowadzać w Polsce.

Dla kogo przeznaczone jest to seminarium?

Nasze najbliższe seminarium jest dla wszystkich, którzy chcą być spokojni o swoje firmy w kontekście środowiska biznesowego w jakim one się rozwijają. Nawet jeśli wydaje Ci się, że temat jest dla Ciebie zbyt odległy to po tym semiarium będziesz widział, że jest wiele możliwości, z których możesz zacząć korzystać już dzisiaj.

Miejsce seminarium

Seminarium odbędzie się w Warszawie na UKSW, ulica Wóycickiego 1/3 w auli im. Roberta Schumana, budynek 21 (mapa)

Integracja ASBIRO

Tradycją jest to, że w sobotę po zajęciach wszyscy studenci wraz z wykładowcami udają się do zaprzyjaźnionej restauracji, gdzie trwają dyskusje na rożne tematy. Wbrew pozorom to podczas kolacji rozmawiając z uczestnikami kursu można wynieść ze zjazdu najwięcej ciekawych informacji, rad i inspiracji.

Kolacje odbywają się w restauracji hotelowej, gdzie nocują uczestnicy kursu dojeżdżający spoza Warszawy. Niestety bardzo mało osób mieszkających w Warszawie zostaje z nami na kolacji, gdyż spieszą się do domów. Tracą przez to wiele, dlatego też jeżeli mieszkasz w okolicy Warszawy i chcesz zapisać się na kurs, zawsze zaplanuj sobie wyjście z całą grupą na kolację w sobotę po zajęciach.

Kolacje wnoszą taką wartość, że podczas jednej z nich studenci z 12 grupy Kursu Podstawowego to, co dzieje się na sali szkoleniowej w sobotę zaczęli nazywać „przed-zajęciami”, kolację „zajęciami właściwym”, natomiast niedzielne zajęcia to „po-zajęcia”.

 

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 54 zł. Informacje o noclegach są przesyłane zarejestrowanym uczestnikom około 1,5 tygodnia przed wydarzeniem.

 

 

Nagrania z zajęć

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione w naszych systemie udostępniania nagrań online.

20% rabatu jeżeli zapłacisz Bitcoinem

bitcoin-225080_640Nieważne z której oferty skorzystasz. Czy jako osoba z zewnątrz, jako członek Klubu ASBIRO lub jego osoba towarzysząca. Jeżeli płatności dokonasz przy pomocy Bitcoin to będziesz mógł zapłacić 20% mniej.

 

 

Ograniczona liczba miejsc

Organizowane przez nas seminaria przyciągają sporo osób zainteresowanych przedsiębiorczością i ekonomią. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń liczba osób jest ograniczona, więc jeśli chcesz mieć pewność, że uda Ci się wziąć udział w seminarium, nie zwlekaj z rejestracją.

Tłumaczenia wykładów

Podczas wydarzenia będzie kilka wykładów w języku angielskim. Możesz wybrać opcję rejestracji z dodatkowym tłumaczeniem. Koszt tłumaczenia to 100 złotych. Podczas rejestracji w dniu konferencji otrzymasz zestaw słuchawkowy a wykłady będą tłumaczone symultanicznie.

Chcesz zabrać znajomych?

Jeśli chcesz zebrać ze sobą osoby towarzyszące, wybierz odpowiednią opcję zapisu, podaj liczbę osób, które chcesz ze sobą zabrać oraz podaj ich dane. Osoby kosztu uczestnictwa osoby towarzyszącej to 190 zł nawet jeśli nie jest członkiem klubu ASBIRO.

Jeśli któraś z Twoich osób towarzyszących założy konto w ASBIRO na podany przez Ciebie adres email, automatycznie zostaną jej udostępnione nagrania wykładów z tego wydarzenia :)

Zapisz się

Wybierz:

1. Osoba spoza Klubu ASBIRO

390,00zł
312,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 390.00zł przy zapisie

Możliwość zapisu z osobami towarzyszącymi.

Zaloguj się
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


2. Osoba spoza Klubu ASBIRO + TŁUMACZENIE

490,00zł
392,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 490.00zł przy zapisie

Możliwość zapisu z osobami towarzyszącymi.

Zaloguj się
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Opcja tylko dla aktywnych członków Klubu ASBIRO (czytaj więcej)

3. Aktywni członkowie Klubu ASBIRO i osoby towarzyszące

190,00zł
152,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 190.00zł przy zapisie

Możliwość zapisu z osobami towarzyszącymi.

Zaloguj się
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Opcja tylko dla aktywnych członków Klubu ASBIRO (czytaj więcej)

4. Aktywni członkowie Klubu ASBIRO i osoby towarzyszące + TŁUMACZENIE

290,00zł
232,00zł
płacąc Bitcoinem
 • 1. Płatność: 290.00zł przy zapisie

Możliwość zapisu z osobami towarzyszącymi.

Zaloguj się
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Jeżeli chcesz o coś zapytać, napisz do Moniki


Monika Duda
m.duda@asbiro.pl
786 861 540

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »