Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.
Zobacz poprzednie seminaria

Największa konferencja o nieruchomościach 2017

Wielu chce zarabiać na nieruchomościach, ale niewielu wie, jak to robić skutecznie. Jeszcze inni próbują uczyć innych, ale sami nie mają za dużo doświadczenia. Pewnie spotkałeś się już z ideą wolności finansowej – osiąganie pasywnego przychodu, który pozwala Ci pokryć Twoje życiowe potrzeby. Być może jesteś już na drodze to tej wolności. A może masz poczucie, że to „zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe”? Tej jesieni całkowicie zmienisz swoje spojrzenie na nieruchomości! Weź udział w największej konferencji na temat nieruchomości w 2017 roku i dowiedz się, jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach.

Zainwestuj kilkaset złotych i dwa dni swojego życia, żeby nauczyć się, jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach i przekuć tę wiedzę na dziesiątki tysięcy złotych zwrotu z inwestycji!

Kiedy i gdzie?

21-22 października 2017 w Warszawie w Budynku Fundacji Nowe Horyzonty na ulicy Bobrowieckiej 9 (mapa)

To już drugie seminarium na temat nieruchomości organizowane przez ASBIRO

Jeśli już trochę nas znasz, to wiesz pewnie, że historia ASBIRO dzieli się na dwa okresy – przed i po seminarium o nieruchomościach w 2013. To było absolutnie wyjątkowe wydarzenie! Do tej pory organizowaliśmy seminaria, która przyciągały 250-300 osób. Temat nieruchomości wciąż był dość tajemniczy. Niewiele osób o tym mówiło, dostęp do szkoleń był ograniczony. Postanowiliśmy to zmienić i było to coś, co całkowicie zmieniło ASBIRO. Pierwsze seminarium ASBIRO na temat nieruchomości przyciągnęło prawie 600 osób!

To był ogromny skok a ostatnie dni przed wydarzeniem wypełniał ciągły kontakt z hotelem i prośby o dostawienie kolejnych krzeseł. W tamtym czasie była to największa konferencja na temat nieruchomości. 

Zresztą, zobacz sam:

 

Dużo się zmieniło przez ostatnie 4 lata

Od tamtego wydarzenia dużo się zmieniło. Rynek dojrzewa, wiedza na temat nieruchomości jest coraz powszechniejsza, a jednocześnie sami mamy coraz więcej możliwości. Być może Twoja firma się rozwija i masz wolne środki, z którymi nie wiesz, co zrobić. A może od lat pracujesz na dobrze płatnej posadzie i udało Ci się odłożyć gotówkę, którą chciałbyś zainwestować? Albo po prostu chcesz zrezygnować z etatu i masz możliwości zakupu nieruchomości pod wynajem?

Kiedy organizowaliśmy nasze pierwsze seminarium, tematem były głównie mieszkania. Od nich dość łatwo zacząć i tym wtedy żyliśmy. Dziś w gronie naszych wykładowców są osoby, które inwestują w grunty, w działki budowlane, budynki komercyjne, garaże, biura, kamienice czy nieruchomości turystyczne. Są osoby, które są specjalistami w podnajmie, czy flipach. Wcale nie musisz mieć dużo gotówki, żeby zacząć. 

Dojrzały już rynek potrzebuje też tematyki związanej z pośrednictwem nieruchomościami, wystrojem wnętrz, sposobami na szybki i tani remont. Obecnie, uczymy się, jak zajmować się działalnością deweloperską, remontowaniem kamienic czy budowaniem całych osiedli. Do tego pojawiło się sporo klubów inwestycyjnych oraz inicjatyw, które zajmują się wspólnym inwestowaniem. Są to tematy, które poznasz podczas tego wydarzenia!

 

 

„Jeśli chodzi o mnie to uważam, że nieruchomości są zawsze właściwą opcją.”
Donald Trump

 

ASBIRO uczy inwestowania w nieruchomości

Nasza uczelnia od czasu pierwszego seminarium o nieruchomościach zorganizowała już 3 grupy na kierunku MBA Nieruchomości, co przełożyło się na milionowe zyski z inwestycji wśród naszych studentów. Organizowaliśmy też wyjazdy do UK, gdzie pokazywaliśmy, w jaki sposób można inwestować za granicą. Jeżdżąc na wyjazdy ASBIRO „Poznaj Biznes w…” szukaliśmy okazji, aby zdobywać wiedzę na temat lokalnych uwarunkowań na rynku nieruchomości a w gronie naszych studentów i wykładowców są też osoby posiadające nieruchomości chociażby w Azji.

Nie unikniesz tematu nieruchomości

Nie ma najmniejszego znaczenia, czy już dziś interesujesz się aktywnie rynkiem nieruchomości, czy nie. Ostatecznie albo wynajmujesz, albo posiadasz nieruchomość. Być może przymierzasz się do kupna mieszkania. To poważna decyzja i lepiej, żeby się do takiego zakupu dobrze przygotować. A nawet jeśli nie myślisz jeszcze poważenie o inwestycjach w nieruchomości, to dzięki temu wydarzeniu dowiesz się, w jaki sposób możesz dobrze kupić nieruchomość konsumpcyjną, albo jak zająć się remontem bądź urządzeniem. To wiedza, która jest potrzebna tak naprawdę dlakażdego. A może okaże się, że po tym seminarium dostrzeżesz wartość w inwestowaniu w nieruchomości i zamiast kupować mieszkanie dla siebie, gotówkę ulokujesz w nieruchomości inwestycyjnej?

 

„Właściciele nieruchomości bogacą się, śpiąc”
John Stuart Mill

 

Zacznij zarabiać

Biorąc udział w seminarium na temat nieruchomości nie zmarnujesz czasu! Nasi wykładowcy nauczą Cię wielu kwestii związanych ze skutecznym inwestowaniem w nieruchomości. Nie będziesz słuchał osób, które o nieruchomościach umieją tylko mówić. Każdy z naszych wykładowców, to osoba, która nieruchomościami żyje! Nikt z nas nie ma czasu na słuchanie teorii. Interesuje nas praktyka. To, co każdy z nas potrzebuje, żeby skutecznie inwestować w nieruchomości,to wiedza ludzi, którzy już tam byli. 

Nasi wykładowcy podczas tej konferencji przekażą Ci wiedzę, którą zastosowali:

 • poznasz case study konkretnych inwestycji z liczbami,
 • dowiesz się, ile nieruchomości kosztują,
 • zobaczysz, za ile naprawdę można je kupić,
 • nauczysz się, jak finansować takie inwestycje.

 

„Nie czekaj z zakupem nieruchomości. kup nieruchomość i czekaj.”
T. Harv Ecker

 

 

Biznes w branży nieruchomości

Podczas wykładów dowiesz się również, jak wyglądają nieruchomości od środka. Część z naszych wykładowców, których będziesz miał okazję posłuchać, to nie tylko inwestorzy, ale również przedsiębiorcy działający w branży nieruchomości. Wiesz przecież, że między kupieniem i sprzedażą nieruchomości jest jeszcze proces przygotowania takiej nieruchomości do sprzedaży. Często musimy dodatkowo zainwestować w remont, wyposażenie, fotografa, który świetnie przedstawi naszą nieruchomość potencjalnym klientom.

A może wciąż obawiasz się, że inwestowanie w nieruchomości nie jest dla Ciebie, bo potrzeba dużo czasu na zarządzanie? Niekoniecznie. Podczas tego wydarzenia poznasz osoby prowadzące firmy zajmujące się zarządzaniem najmem. Są to bardzo doświadczeni inwestorzy, którzy wszystkiego nauczyli się na własnej skórze. Dziś możesz podczas dwóch dni szkolenia skorzystać z ich doświadczenia.

Jedną z osób, które odniosły sukces w nieruchomościach jest Paweł Czerwiński. Najpierw poświęcił kilka lat na pracę w korporacji, gdzie zdobył dużo biznesowego doświadczenia, a następnie zaczął inwestować w nieruchomości. Dziś jest nie tylko doświadczonym inwestorem, ale również posiada firmę świadczącą usługi w branży nieruchomości. Historię Pawła na naszym kanale na YouTube widziało już ponad 100 000 osób!

Nie zmarnuj takiej okazji

Nie wiemy, ile jeszcze będzie trwał tak dobry czas do inwestowania w nieruchomości jak teraz. Szkoda, gdybyś zmarnował taką okazję na naprawdę duże zyski. Dzisiaj wielu inwestorów z Europy Zachodniej szuka możliwości inwestycyjnych właśnie w Polsce. To właśnie u nas ceny nieruchomości są wciąż korzystne a stopy zwrotu większe niż w innych krajach. Z każdym kolejnym rokiem szanse będą wykorzystywane przez tych, którzy podjęli wyzwanie najszybciej. Dzisiaj możesz podjąć decyzję, że wykorzystasz tę szansę, zanim będzie za późno.

 

„Właściciele nieruchomości bogacą się, śpiąc.”
John Stuart Mill

 

Poznaj ludzi, którzy już zarabiają

Na seminarium będziesz mógł posłuchać około 12 godzin wykładów najlepszych specjalistów od inwestowania w nieruchomości w Polsce. Każdy z nich poświęcił wiele lat swojej kariery, żeby poznać rynek nieruchomości i nauczyć się na nim zarabiać. Dzisiaj możesz skorzystać z ich doświadczeń. 

Wojciech Orzechowski

Wojciech Orzechowski to Biznesmen, Inwestor, Coach oraz Rentier. Jest on twórcą Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®, autorem książki „Zarabiaj na nieruchomościach” oraz twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości „Rentier”. Pomógł już wielu osobom przeprowadzić projekty inwestycyjne oparte na nieruchomościach, które średnio wygenerowały ponad 30 000 złotych zysku. Wojciech jest od 4 lat jestem w Zarządzie Wspólnoty lokali komercyjnych zarządzając nieruchomościami o wartości ponad 60 mln zł. Daje mu to szansę na spotkanie się z różnymi problemami i kwestiami dotyczącymi zarządzaniem nieruchomościami.

Tomasz Błoński

Maciej Stępa

Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości. Jest prezesem i współzałożycielem spółki Profit Plus z Trójmiasta zajmującej się kompleksowym doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców i inwestorów.

Dawid Dudek

Przedsiębiorca, trener biznesu, zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży, technik pozyskiwania klientów i behawioralnego targetowania reklamy. Od 2 lat zajmuje się także analizą social media nastawioną na poszukiwanie okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości. W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu kontaktów do osób zadłużonych, które posiadają atrakcyjne z punktu widzenia inwestora nieruchomości. Autor Biblii Taniego Latania. Uczy jak tanio latać po świecie. Prowadzi blog: www.JakRobicMarketing.pl

Hanna Milewska-Wilk

Członek i pracownik Stowarzyszenia Mieszkanicznik, zajmuje się swoimi mieszkaniami na wynajem od 9 lat, wcześniej przez kilka lat praktykowała bycie najemcą. Z wykształcenia socjolog i filolog, odpowiada za kontakty Stowarzyszenia z instytucjami naukowymi, samorządowymi i innymi organizacjami pozarządowymi; regularnie pisze artykuły dotyczące rynku najmu, śledzi procesy legislacyjne i przedstawia w nich stanowisko Stowarzyszenia.

Paweł Albrecht

Specjalista w zakresie pozyskiwania ofert inwestycyjnych i ich finansowania. Stała wymiana doświadczeń z szerokim gronem inwestorów, zainspirowała Pawła do relacjonowania najciekawszych historii inwestycyjnych. Dzięki temu zachęca do pomnażania swojego majątku poprzez realizowanie sprawdzonych rozwiązań na rynku nieruchomości. Pokazuje, że inwestowanie to głównie wiedza, relacje i doświadczenie. Jego zdaniem kapitał jest obecnie najmniejszym problemem. To rozległa sieć kontaktów pozwala na realizację większych i bardziej dochodowych projektów inwestycyjnych. Jeżeli więc znajdziesz prawdziwą okazję inwestycyjną i brakuje Ci finansowania, Paweł Albrecht na pewno wie kto i w jakim modelu pomoże Ci zrealizować transakcje. Paweł jest zwolennikiem inicjatyw związanych z poprawą jakości oferowanych produktów i usług, m.in. poprzez strategię Lean Management. Prowadzi audycję dla inwestorów ALBRECHT o nieruchomościach w radiu Kontestacja.com. Organizuje wiele własnych eventów networkingowych i szkoleniowych, które są źródłem bezcennych kontaktów i wiedzy. Główną działalnością Pawła jest Sourcing – czyli dostarczanie dla inwestorów okazji poniżej ceny rynkowej. http://www.pawelalbrecht.com/

www.pawelalbrecht.com

Tomasz Burcon

Przedsiębiorca, twórca marki Possession, firmy zarządzającej kilkudziesięcioma apartamentami i pokojami na wynajem krótko i długoterminowy w Trójmieście. Lider Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik". Doradca inwestora nieruchomości. Karierę rozpoczął od założenia w 1996 roku agencji interaktywnej INFIVO (pierwotnie InfoServe) projektującej strony oraz systemy internetowe głownie dla hoteli i pensjonatów. Z pasji rajdowiec, fotograf oraz wykładowca ASBIRO MBA Nieruchomości: zarządzania nieruchomościami i fotografii nieruchomości.

www.possession.pl

Jan Fijor

Przedsiębiorca, podróżnik, dwukrotnie najlepszy sprzedawca nieruchomości w Chicago, obecnie właściciel wydawnictwa Fijor Publishing.

www.fijor.com

Maria Kobryń

Radca prawny, przedsiębiorca, zapalony podróżnik, entuzjasta turkusowych organizacji. Pierwszą firmę założyła i sprzedała z zyskiem jeszcze na studiach. Jest prezesem zarządu spółki Profit Plus Warszawa, będącej częścią grupy Profit Plus. Jest szefem kancelarii prawnej specjalizującej się w nieruchomościach, prawie spółek, prawie umów, prawie medycznym i branży beauty oraz IT i danych osobowych. Doradza również w zakupie nieruchomości poza Polską, w szczególności w Tajlandii.

www.prawobiznesowe.com

Kamil Kosior

Przedsiębiorca, właściciel agencji nieruchomości Lloyd Properties, której zespół obecnie tworzy około 30 doradców w Warszawie. Od zawsze w sprzedaży i w pracy \"na swoim\". Przez 9 lat budował zespoły sprzedażowe, największy liczył 200 handlowców. Pasjonat pracy z ludźmi, rozwijania ich kompetencji i pomaganiu im w osiąganiu sukcesu.

www.lloydgroup.pl

Agnieszka Piesto

Prawnik. Pracowała jako Inspektor Nadzoru w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych. Od wielu lat inwestuje w nieruchomości. Wraz z mężem Danielem Piesto prowadzą dwie firmy zajmujące się inwestowaniem w nieruchomości, najmem mieszkań oraz firmę remontową. Specjalista od nieruchomości trudnych oraz warszawskich kamienic. Autorka książki o inwestowaniu w nieruchomości. Agnieszka jest uzależniona od biegania i roweru

www.https://panstwopiesto.pl/

Jerzy Sempowicz

Jerzy Sempowicz, przedsiębiorca od 1992 roku. Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz, przede wszystkim, inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy eventów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.

www.madom.pl/szkolenie

Daniel Siwiec

Wierzy, że w życiu nie ma przypadków, i nie wierzy w szczęście, więc pierwszy milion postanowił zarobić. Dokonał tego, mając 26 lat. Swoimi ideami potrafi zarazić innych. Jego największym kapitałem jest umiejętność dostrzegania rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Obecnie deweloper realizujący głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Uzależniony od adrenaliny i przełamywania własnych barier. Chętnie dzieli się doświadczeniami, dlatego powie Ci, czym są różnego rodzaju dźwignie oraz jak ich używać do zwiększania zysku. Przekona Cię także, że mając nawet niewielki kapitał, możesz rozpocząć wielotysięczne inwestycje. Pokaże Ci też nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwolą na osiągnięcie szybkiego zysku. Autor książki o inwestowaniu w nieruchomości: Nowoczesny Inwestor.

www.nowoczesnyinwestor.pl

Ronald Szczepankiewicz

Przedsiębiorca. Specjalista i doradca w budowaniu zdolności kredytowej oraz metodach finansowania nieruchomości. Specjalista ds. kredytów hipotecznych. Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki oraz licznych szkoleń z zakresu nieruchomości, finansów oraz kredytów organizowanych m.in. przez Piotra Hryniewicza. Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się bankami hipotecznymi w Polsce będąc doradcą m.in. takich firm jak Home Broker Doradcy Finansowi, Expander Advisors czy Efect Doradztwo Finansowe S.A. Obecnie jako współwłaściciel spółek RM KREDYTY Niezależne Doradztwo Kredytowe oraz ANL Najem, na co dzień pomaga polskim i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich doradca kredytowy. Odbył ponad 3 tys. osobistych spotkań z klientami. Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych pt. \"Tajna Broń Kredytobiorcy\". Dzięki połączeniu tematyki nieruchomości oraz kredytów hipotecznych książka okazała się bestsellerem wśród kredytobiorców oraz doradców kredytowych. Prywatnie zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. * * *

www.RMKREDYTY.pl

Nasze wydarzenie to jednak nie tylko wykłady! Będziesz miał okazję poznania kilkuset osób, które w tym wydarzeniu wezmą udział. Wielu z nich to również inwestorzy. Gdyby każda osoba, która będzie na sali wykładowej podczas tego wydarzenia odpowiedziała o swoich sukcesach na rynku nieruchomości, to moglibyśmy śmiało organizować tygodniowy kongres! I takie właśnie osoby będziesz mógł spotkać – tylko praktyków. Dla jednych nieruchomości są pasmem niekończących się sukcesów, a dla innych były okazją to zmierzenia się z trudną rzeczywistością. Każdy z nich podzieli się konkretną wiedzą. Bez pustej teorii! Sama praktyka!

Weź udział w warsztatach z inwestowania

Poza samymi wykładami równolegle odbędą się zamknięte, kameralne warsztaty związane z różnymi aspektami inwestowania w nieruchomości. Będziesz mógł w bezpiecznym środowisku przećwiczyć narzędzia, które po zakończeniu wydarzenia będzie można od razu wprowadzać w życie. 

 
Liczba miejsc jest bardzo ograniczona więc nie zwlekaj.

Dlaczego organizujemy seminarium o nieruchomościach

Chcemy, żebyś mógł wykorzystać okazje, które są przed Tobą! Społeczność ASBIRO zrzesza setki osób mniej lub bardziej związanych z branżą nieruchomości i chcemy się spotkać wszyscy razem na jednym wydarzeniu, które pozwoli nam nauczyć się więcej. Jeśli dziś nieruchomości są dla Ciebie tematem nowym, po tym wydarzeniu wyjdziesz z wiedzą, którą już następnego dnia możesz zacząć przekuwać na zyski, które będą sięgać kilku, kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych zysku. Tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać.

Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

Największa konferencja na temat nieruchomości w 2017 roku odbędzie się 21-22 października w Warszawie.

Seminarium ASBIRO

Tak wyglądały ostatnie seminaria

Poniżej możesz zobaczyć krótkie relacje z naszych ostatnich seminariów „Jak znaleźć i zatrzymać wartościowych pracowników” oraz zimowego seminarium „Biznes i Rodzina”. Podczas naszych seminariów sale są pełne i często jesteśmy zmuszeniu do wcześniejszego zamykania rejestracji.

 


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube, gdzie znajdziesz wiele godzin wykładów na temat inwestowania w nieruchomości. Po obejrzeniu tego materiału przyjdziesz na konferencję przygotowany i będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na dodatkowe pytania.

 

Jak będzie wyglądało seminarium o inwestowaniu w nieruchomości?

Podczas tego seminarium zajmiemy się dwoma wątkami związanymi z inwestowaniem w nieruchomości:

 1. Jak przeprowadzić skuteczną inwestycję w branży nieruchomości krok po kroku. Poznasz tylko prawdziwe case study projektów inwestycyjnych naszych wykładowców
 2. Jak zarządzać nieruchomościami, żeby inwestowanie nie pochłaniało za dużo czasu.

Osoby prowadzące zajęcia

Listę wykładowców podamy niedługo.

Czego dowiesz się uczestnicząc w seminarium o inwestowaniu w nieruchomości?

Tematy, które zostaną omówione podczas seminarium:

 1. Jak dobrze kupić mieszkanie
 2. Jak przygotować nieruchomość do sprzedaży
 3. Jak znaleźć klientów na Twoją nieruchomość
 4. Jak finansować inwestycje w nieruchomości
 5. Jak wybrać najlepszą ofertę banku na kredyt
 6. Jak prowadzić firmę deweloperską
 7. Jakie wykorzystać optymalizację podatkową przy inwestycjach
 8. Jak przeprowadzić skuteczny i zyskowny flip
 9. Jak zarządzać najmem
 10. Jak wykorzystać alternatywne formy inwestowania w nieruchomości
 11. Jak odróżnić dobrą inwestycję od złej

To jedynie kilka rzeczy, których dowiesz się, biorąc udział w seminarium.

Dla kogo przeznaczone jest to seminarium?

To wydarzenie jest dla każdego, kto poważnie myśli o nieruchomościach. Jeśli możesz się utożsamić z jedną z poniższych grup, to wydarzenie jest dla Ciebie:

 • chcesz zacząć inwestować w nieruchomości
 • szukasz innych możliwości inwestowania, niż tylko mieszkania
 • chcesz osiągnąć finansową niezależność
 • chcesz zapewnić sobie spokojną przyszłość
 • przygotowujesz się do zakupu mieszkania
 • masz wolne środki, które chcesz dobrze ulokować
 • szukasz kontaktów do osób z branży nieruchomości
 • chcesz zadbać o finansową przyszłość swoich dzieci

Zobacz harmonogram konferencji

2 pełne dni wypakowane po brzegi praktycznymi wykładami osób blisko związanych z branżą nieruchomości.


sobota 21 października 2017

10:00 - 11:00Jan Fijor
Czy nadchodzi zmierzch nieruchomości?


Przerwa

11:10 - 12:10Kamil Kosior
Jak sprawić żeby pośrednik chciał właśnie do mnie wracać z najlepszymi ofertami z rynku


Przerwa

12:20 - 13:20Daniel Siwiec
Jak zarobić 40 tysięcy kupując mieszkanie


13:20 - 14:50
Przerwa obiadowa

14:50 - 15:40Hanna Milewska-Wilk
Jak wykorzystać możliwości organizacji zrzeszających ludzi z branży nieruchomości


Przerwa

15:50 - 16:50Paweł Albrecht
Networking dla inwestorów


Przerwa

17:00 - 17:10Dawid Dudek
Znajdź lub wykreuj inwestycyjny diament i jaki szlif zastosować, by powstał z tego brylant (1)

Poznaj strategię reklamową, której celem jest pozyskanie „ciepłego” kontaktu z osobami zadłużonymi oraz numerów ksiąg wieczystych z wpisanymi obciążeniami w postaci zajęć komorniczych lub innego rodzaju zadłużeń.


17:10 - 18:00Jerzy Sempowicz
Znajdź lub wykreuj inwestycyjny diament i jaki szlif zastosować, by powstał z tego brylant (2)

Być może słyszałeś już, że pewnych rzeczy w nieruchomościach \"się nie da\". Jerzy opowie o tym, jak jest naprawdę! Jeśli ciekawią Cię i inspirują nieszablonowe techniki i niesamowite historie innych inwestorów w nieruchomości, to przyjdź i posłuchaj Jerzego Sempowicza, który opowie co nieco o tym jak sobie radzi na tym trudnym i wymagającym rynku.


Koniec pierwszego dnia seminarium

niedziela 22 października 2017

10:00 - 11:00Wojciech Orzechowski
Kreatywne sposoby zarabiania na nieruchomościach, także tych większych

Czasami masz pieniądze, czasami nie masz pieniędzy. Jak działać aby zarabiać dobrze, nie tylko na obrocie mieszkaniami ale także na większych obiektach mieszkaniowych lub komercyjnych. Jak nawiązać współpracę z kimś kto ma pieniądze. Skąd wziąć kapitał do inwestowania. Na co uważać przy zakupach. Jak współpracować z Dostawcami perełek®.


Przerwa

11:10 - 12:10Agnieszka Piesto
Jak inwestować w zabytkowe kamienice


Przerwa

12:20 - 13:20Tomasz Burcon
Jak zbudować pasywny dochód w niecałe 12 miesięcy na najmie krótkoterminowym


13:20 - 14:50
Przerwa obiadowa

14:40 - 15:10Maria Kobryń
Inwestowanie w nieruchomości przez spółkę z o.o. Czy można kupić nieruchomość za kryptowaluty?


15:10 - 15:40Maciej Stępa
Inwestowanie w nieruchomości przez spółkę z o.o. Czy można kupić nieruchomość za kryptowaluty?


Przerwa

15:50 - 16:50Tomasz Błoński
Jakie ryzyko stwarzają nieruchomości


Przerwa

17:00 - 18:00Ronald Szczepankiewicz
Jak kupić 10 mieszkań na kredyt hipoteczny


Koniec drugiego dnia seminarium

 

Wspólna sobotnia kolacja

Być może najwięcej nauczysz się tak naprawdę po wykładach. Zawsze po pierwszym dniu każdej naszej konferencji spotykamy się na wspólnej kolacji. Będzie okazja, żeby dobrze zjeść, wypić razem piwo i porozmawiać. Po wykładach będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na pytania, które pojawią się podczas konferencji. Będziesz mógł porozmawiać o kwestiach, które nie bardzo nadają się do tego, żeby dzielić się nimi ze sceny. Dowiesz się, jak inni inwestują w nieruchomości, poznasz ich historie, a może uda Wam się zacząć wspólne projekty.

Na naszych wydarzeniach ostatecznie chodzi właśnie o relacje. Książki możemy czytać w domu, ale to rozmawiając z innymi doświadczonymi osobami będziesz mógł skorzystać z ich inwestycyjnej mądrości, którą później przełożysz na konkretne zyski.

 

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia spoza Warszawy i potrzebujesz noclegu, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy podczas zjazdów. Koszt jednego noclegu bez śniadania waha się od 33 do 54 zł.

Nagrania z zajęć

Wszystkie wykłady na seminarium będą nagrywane. Jeżeli będziesz uczestnikiem (zapiszesz się, opłacisz i pojawisz na miejscu) to po seminarium nagrania zostaną Ci udostępnione w naszych systemie udostępniania nagrań online.

Oferta first minute

Jeśli jesteś przedsiębiorczy i umiesz szybko podejmować decyzję, możesz zapisać się na największą konferencję o inwestowaniu w nieruchomości i do końca lipca zapłacisz nawet 190 złotych jeśli jesteś aktywnym członkiem Klubu ASBIRO!

Do wydarzenia zostało...

dni
-3
0
h
-2
-3
min
-4
-2
sek
-5
0

 

Ceny w kolejnych miesiącach:

 • 290 złotych – do końca lipca
 • 390 złotych – do końca września
 • 490 złotych – zapisy w październiku

Będąc aktywnym członkiem Klubu ASBIRO możesz skorzystać ze zniżki 100 złotych!
Dowiedz się więcej i opłać konto już dziś.

50 zł rabatu, jeżeli zapłacisz Bitcoinem

bitcoin-225080_640Nieważne z której oferty skorzystasz. Czy jako osoba z zewnątrz, jako członek Klubu ASBIRO lub jego osoba towarzysząca. Jeżeli płatności dokonasz przy pomocy Bitcoin, będziesz mógł zapłacić 50 zł mniej. 

 

Zapisz się

Wybierz:

1. Uczestnik seminarium spoza Klubu ASBIRO

490,00zł
440,00zł
płacąc Bitcoinem

Możliwość zapisu z osobami towarzyszącymi.

Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Opcja tylko dla aktywnych członków Klubu ASBIRO (czytaj więcej)

2. Aktywny członek Klubu ASBIRO

390,00zł
340,00zł
płacąc Bitcoinem

Możliwość zapisu z osobami towarzyszącymi.

Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


Jeżeli chcesz o coś zapytać, odezwij się do Kasi


Kasia Heider-Pryjma
666 089 088
k.heider@asbiro.pl

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »
ASBIRO LTD, UNIT 4E, ENTERPRISE COURT, FARFIELD PARK, S63 5DB ROTHERHAM ENGLAND
Company No.: 08221888 Konto Bankowe: 03 2490 0005 0000 4530 6206 1404
Strona internetowa: www.asbiro.pl E-mail: bok@asbiro.pl Telefon: 574 236 673
Fijor Publishing Uczelnia Łazarskiego WSTiE