Praktyczne warsztaty biznesowe – sprawdzona wiedza z pierwszej ręki.

Dowiesz się jak zrobić aby wskaźniki rozwoju Twojej firmy poszybowały w górę.

Pokażemy Ci jak od podstaw skutecznie zbudować własny biznes. Jest to pigułka wiedzy, którą powinien posiadać każdy przedsiębiorca. Warsztaty są świetnym miejscem, aby poszerzyć swoją wiedzę i z większą pewnością wypłynąć na szerokie wody.

#WarsztatyBiznesowe to nowość w naszej ofercie. 
Zainteresowany? Więc przejdźmy dalej.


Dowiesz się jak odpowiedni zatrudniać i zwalniać pracowników. Otrzymasz wartościowy pakiet, który przeprowadzi Cię przez różne etapy rozwoju Twojej firmy.

Na naszych zajęciach będziemy mówić między innymi o modelach biznesowych i budowaniu start-upów, o tym jak stworzyć spójną i rozpoznawalną na rynku markę, jak zaprojektować skuteczne kampanie marketingowe, czy też jak prowadzić biznes w Internecie.

Nie zabraknie również tematów związanych z optymalizacją i podatkami. Pojawi się tematyka motywacji i pasji w biznesie. 

We Wrocławiu postanowiliśmy tę praktykę wykorzystać jeszcze bardziej niż dotychczas i skupimy się wyłącznie na organizowaniu tematycznych warsztatów, które prowadzić będą wykładowcy współpracujący z nami od wielu lat.

Maksymalnie 30-osobowej grupy!

Ideą Warsztatów Biznesowych jest stworzenie niewielkiej, maksymalnie 30-osobowej grupy, żeby zmaksymalizować korzyści z uczestnictwa w tego typu zajęciach. Wówczas zyskujemy czas na pytania, dyskusje, analizę konkretnych przypadków biznesowych oraz praktyczne przećwiczenie zdobytej wiedzy pod okiem najlepszych praktyków.

Odkąd powstało ASBiRO, na zajęciach zawsze kładziemy nacisk wyłącznie na praktyczne umiejętności i przetestowane przez naszych wykładowców sposoby, które można od zaraz zastosować w Waszych firmach.

Wykładowcami Warsztatów Biznesowych są doświadczeni praktycy biznesu, niektórzy z nich to multimilionerzy z ogromnymi sukcesami na swoim koncie, a inni to często właściciele małych sklepów, warsztatów, restauracji, piekarni czy firm internetowych. Kilku znajduje się na liście najbogatszych Polaków, a kilkunastu jest bankrutami z potężnymi długami. Jedni uczą nas tego co im się udało, a drudzy dzielą się doświadczeniem porażki i ostrzegają przed tym, czego nie robić. Wszystkich jednak łączy jedna rzecz. Wszyscy są przedsiębiorcami, którzy zakładali i prowadzą swoje przedsiębiorstwa oraz mają duże doświadczenie w swojej branży, chcą się nim dzielić i bardzo chętnie służą radą, kiedykolwiek zapyta się ich o zdanie.

Z każdy wykładowcą, z którym będziecie spotykać się w ramach wrocławskich spotkań warsztatowych, współpracujemy już od dłuższego czasu przy organizacji zajęć w Warszawie.

Wszyscy więc dokładnie znają ideę praktycznych zajęć w ASBiRO i tworzą je razem z nami od lat.

wiecej