Poznaj Biznes w Niemczech!

Zapisz się

4-5 września 2020

To już trzeci wyjazd ASBiRO do Niemiec! Odwiedzamy przedsiębiorców, tym razem w Berlinie!

Chcesz zbudować biznesowe relacje na rynku niemieckim i sprawdzić czy warto wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą?  

Jeśli tak, to ten wyjazd jest dla Ciebie!

 

👇Zobacz, które kraje już poznaliśmy!

Czego dowiesz się podczas wyjazdu?🤩

 

👉 Jak szukać klientów na terenie Niemiec?

👉 Jakie są możliwości biznesowe w Niemczech?

👉 Jak wygląda system podatkowy w Niemczech?

👉 Jak wygląda rynek nieruchomości na terenie Niemiec?

👉 Jak wygląda rynek oczami lokalnych przedsiębiorców?

👉 Jakie produkty/ usługi opłaca się sprzedawać w Niemczech?

👉 Jakich błędów nie popełnić w rozmowach biznesowych czyli biznesowy savoir vivre.

👥Kogo poznasz?💚

Czeka Cię duża dawka spotkań i rozmów biznesowych z przedsiębiorcami! W końcu ludzie są największą wartością!

  1. Magdalena Żuchowska – Aktywny inwestor na rynku polskim. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła w 2016 roku. Autorka książki “Z głową w chmurach z kasą w murach ” jak (nie ) inwestować w nieruchomości. Ponadto razem z partnerem prowadzi w Berlinie największe biuro księgowości dla polskich przedsiębiorców działających na terenie Niemiec oraz jego oddział w Gorzowie Wielkopolskim. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla firm budowlanych. Współwłaściciel spółki Easy-Office.
  2. Artur i Dariusz Melka – prowadzą firmę BEST BUTY. Podzielą się swoim doświadczeniem w sprzedaży m.in na ebay.de i prowadzeniem firmy na rynku niemieckim.
  3. Jarosław Betlej – International Executive Sprzedaży & Marketingu, ze szczególną koncentracją na polsko – niemieckie fuzje firm branżowych oraz na sprzedaż polskich produktów w Niemczech. 25+ lat doświadczenia w tworzeniu przedsiębiorstw o znacznym wzroście, Central European Director w globalnej organizacji wokół Londynu, Frankfurtu, Barcelony, Hamburga prowadząc ekspansję networku do 7 krajów, pozyskanych 400+ klientów B2B. Absolwent Akademii Komunikacji Marketingowej w Düsseldorfie. Wartościowe doświadczenia w przedsiębiorczych nowych biznesach, procesach twórczych i optymalizacji jakości produktu, skutkujące kilkoma międzynarodowymi nagrodami.
  1. Alina Winiarski – Business Center Berlin z firmy tradeoffice24.com GmbH
 

Gotowy na wyjazd?

Zapisz się

🗣 Opinie uczestników 💬

Wyjazdy międzynarodowe ASBiRO pozwalają Ci znaleźć się przed konkurencją. Dowiadujesz się rzeczy, których oni jeszcze nie wiedzą. Dochodzi do Ciebie, że można coś inaczej.

Bartosz Langa Uczestnik wyjazdu do Tajlandii

Dzięki ASBIRO wyjazd był połączeniem wyjazdu z „pilotem”, czyli miękkim lądowaniem jak by coś i możliwością zrealizowania się w podróży w sposób zupełnie swobodny… Coś niebywałego!

Anna Uczestniczka wyjazdu Chin 2016

Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)

Jacek Uczestnik wyjazdu do Monachium

🗒Program Spotkań i Konferencji

 

4 września 2020 (piątek) – POZNAŃ

10:00 – Spotkanie w Magazynie AMAZON pod Poznaniem. Zwiedzanie. Ok 13:00 – przejazd do Kostrzyna nad Odrą. Zwiedzanie firmy polosko-niemieckiej. 16:00 – przejazd do Berlina. Czas na zakwaterowanie w Hotelu: Novum Hotel Aldea Berlin Centrum (rezerwacja we własnym zakresie). 18:00 – Spotkanie organizacyjne oraz integracja uczestników. 

5 września 2020 (sobota) – BERLIN

Konferencja „Poznaj Biznes w Niemczech”. 9:00 – 18:00 – Spotkania z przedsiębiorcami. Networking i Wykłady dot. rynku niemieckiego. Przerwy kawowe oraz obiad w czasie konferencji. Wieczorem wspólna integracja w centrum Berlina, której nie możesz ominać!

Ile kosztuje uczestnictwo ?

Koszt uczestnictwa: 690 zł

Koszt uczestnictwa dla członka Klubu ASBIRO to 590 zł

  • Cena zawiera: Organizacja konferencji, 2 przerwy kawowe oraz lunch w czasie konferencji. Organizacja wszystkich spotkań w ciągu 2 dni z wybranymi przedsiębiorcami, networking biznesowy oraz wspólne integracje dla uczestników z zaproszonymi prelegentami.
  • Cena nie zawiera: Dojazdu do Berlina, noclegów oraz posiłków, ubezpieczenia turystycznego oraz innych  własnych wydatków podczas wyjazdu.

 

  • Zorganizujemy wspólną listę transportową oraz listę hoteli, gdzie będą nocować uczestnicy.

 

POZNAJ BIZNES W NIEMCZECH

Masz pytanie?

Tatiana Majewska

517676546 t.majewska@asbiro.pl

Zapisz się

Zapisy zakończone