NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – WRZESIEŃ

pakiet_sierpien

DniOtwarte ASBiRO mamy już za sobą. Było to dla nas nie lada wyzwanie organizacyjne, w przyszłym roku zapowiada się jeszcze więcej wykładów. Przed nami największe seminarium w naszej historii, spodziewamy się około 800 osób! Zapisy mówią same za siebie. Będzie to seminarium poświęcone inwestowaniu w nieruchomości. W międzyczasie dla naszych aktywnych klubowiczów udostępniamy pakiet nagrań z Września. Przepraszamy za drobne opóźnienie. Nasi wykładowcy wynagrodzą wam to w nagraniach :). Jak zwykle, solidna porcja praktycznej wiedzy, prosto od naszych wykładowców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Września. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane we Wrześniu :)

  • Tatiana Prus – Przedsiębiorca, prezes Zarządu Spółki GroupEuroService Sp. z o.o. Posiada doświadczenie w zawodzie od 1996 roku. GroupEuroService została założona w 2005 roku. Świadczą usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz wirtualnego Biura dla ponad 100 podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych. Zajmują się zarządzaniem ryzykiem związanym z zatrudnianiem pracowników oraz w zakresie rozliczeń podatkowych przy współpracy z biurami rachunkowymi i księgowymi.
  • Łukasz Harazim – Przedsiębiorca, kilka lat temu rozpoczął karierę klauna. Takiego zwykłego klauna, którego zaprasza się na urodziny dzieci. Szybko znalazł kilka innych zastosowań klaunów i rozwinął swoją firmę Patikana. Dzisiaj zarządza dziesiątkami klaunów w całej Polsce i przeprowadza kolejne i kolejne inwestycje nie tylko w branży rozrywkowej. Zajmują się organizacją rozrywki na imprezach dla dzieci. Obsługują imprezy masowe jak i imprezy organizowane przez klienta indywidualnego na terenie całego kraju.
  • Adam Pioch – Przedsiębiorca. Mówca publiczny, założyciel klubu profesjonalnych mówców Toastmasters Poznań Toastmasters Piła. Pasjonat storytellingu. Szkoleniowiec uczący skutecznych strategii w świecie e-biznesu.
  • Odyseusz Karalis – Przedsiębiorca, z pochodzenia jest Grekiem, choć sam o sobie mówi „obywatel świata”. Oferuje usługi skierowane do mikro, małego i średniej wielkości przedsiębiorcy w sposób outsourcingowy. Jego klienci w pełni korzystają z dobrodziejstw unijnego prawa – skutkiem czego mają spore obniżenia obciążeń systemowych. Odyseusz jest współwłaścicielem i prezesem zarządu ARIADNI GROUP. Porozumiewa się w 5 językach, w tym w 3 biegle.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w tym wydarzeniu. 

Każdy aktywny członek klubu może na seminarium przyprowadzić dowolną liczbę znajomych po cenie takiej samej jak dla aktywnych członków Klubu ASBIRO. Jedynym warunkiem aby ta zniżka obowiązywała jest pojawienie się na seminarium osób zaproszonych jak i osoby samego zapraszającego klubowicza.

wiecej