NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – PAŹDZIERNIK

pakiet_sierpien

Przed nami największe seminarium w naszej historii, spodziewamy się około 800 osób! Największa konferencja o nieruchomościach 2017. Zapisy mówią same za siebie. 

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Kolejne nagrania, kolejna praktyczna wiedza już teraz, jest dostępna na waszych kontach. Jak zwykle, solidna porcja praktycznej wiedzy, prosto od naszych wykładowców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Października. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Październiku :)

  • Arkadiusz Bąk – Przedsiębiorca od 15 lat związany z branżą budowlaną. Przede wszystkim wyburzenia i przemieszczenia mas ziemnych. W 2004 roku zatrudnił 6 zbieraczy złomu, po czym zbudował żonie w 6 lat firmę zatrudniającą 120 pracowników z parkiem maszynowym 26 koparek, kruszarek, przesiewaczy, 11 czteroosiowych ciężarówek. Realizował prace przy autostradach na Euro 2012 sądził, że będzie to dla niego bardzo dobry okres. Niestety padł ofiarą nieuczciwych wykonawców generalnych i stracił całą firmę. Od 2014 roku jest naszym wykładowcą i specjalistą w kwestiach związanych z bankructwem i wprowadzeniem planów naprawczych.
  • Piotr Król – Przedsiębiorca, założyciel i właściciel firmy Computer Rescue System zajmującej się pogotowiem komputerowym oraz outsourcingiem usług IT w firmach. Od 11 lat projektuje usługi IT dla małych i średnich przedsiębiorstw. Doradza firmom oraz klientom indywidualnym w zakresie efektywnych strategii marketingowych opartych o najnowsze narzędzia dostępne na rynku. 
  • Michel Marbot – Przedsiębiorca, inwestor, twórca i były prezes firmy spożywczej MALMA, lidera na rynku polskich makaronów oraz pierogów i mrożonej pizzy. Niemal z dnia na dzień firma upadła. Sam znak towarowy jego firmy wyceniony był na ponad 40 mln zł. Michael padł ofiarą banku i polskiego wymiaru sprawiedliwości.
  • Karol Froń – Przedsiębiorca. Karierę rozpoczął w korporacji, gdzie bardzo szybko awansował na stanowiska menadżerskie. Po kilku latach założył własną firmę call center, która starowała z 4 pracownikami, a po pierwszym miesiącu działalności zatrudniał już 100 osób. Specjalista od sprzedaży, telemarketingu oraz budowania zespołu.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w tym wydarzeniu. 

wiecej