Ludzie ASBIRO

O sobie...

Jestem prezesem Advice & Consulting DEZI Ltd oraz Recommended Capital Investments Ltd.

Jestem degustatorem życia. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i szansą na jeszcze lepsze jutro.

W latach szkolnych zdobyłem mistrzostwo Krakowa w pływaniu (KS Korona Kraków), trenowałem lekkoatletykę w Szkole Sportowej nr 61 w Krakowie zdobywając medale dwukrotnie na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w sprincie i w skoku w dal. Obecnie posiadam czarny pas w AIKIDO (trenuję w KSA Kraków).

W 1991 roku mając 21 lat założyłem swoją pierwszą działalność gospodarczą, bo nie chciałem pracować na etacie, ciężko mi było poddać się rygorom pracy za wynagrodzeniem, wykonywania Czyichś poleceń…(nie zgadzało sie to z moją buntowniczą naturą). W mojej karierze znalazłoby się kilka klęsk (a kto ich nie miał?), ale również było parę spektakularnych wyników. Byłem handlowcem, zresztą jestem nim chyba po prostu z natury i lubię to. Sprzedawałem nieruchomości, ubezpieczenia (drugie miejsce „Najlepszy agent w Polsce” za rok 2000 i 2001 Gerling Polska), miałem również swoja firmę remontową ( hmmm …ciężki kawałek chleba. Niestety nieuczciwe praktyki kontrahentów zmusiły mnie do rezygnacji z usług budowlanych), miałem również 5 biur kredytowych w Krakowie, Wieliczce, Skawinie. W tym samym czasie powstawała „ Wolna Przedsiębiorczość dla Każdego” – ideą było stworzenie systemu partnerskiego w oparciu o karty kredytowe Banku Millenium i ich promocja i co? …i banki zmieniły politykę zmieniając klienta docelowego…no cóż… duży może więcej hahaha….pamiętaj: banki potrafią zmieniać zasady współpracy bo stać je na to… heh)…moja niepokorna dusza nie pozwoliła mi na przyjęcie nowych wytycznych, gry nie uczciwej w stosunku do Współpracowników i Klientów. Kredyty szły coraz gorzej wiec nie czekałem kiedy już będzie totalnie kiepsko i po kilku latach odsprzedałem swoje udziały i zająłem się czymś co mnie pasjonuje do dzisiaj czyli optymalizacją kosztów firm. …Aaaa i jeszcze bym zapomniał…W owym czasie powstał projekt CEWEPE w oparciu o umowę handlową na wyłączność na Polskę z chińską firmą produkującą pojazdy elektryczne. Projekt istnieje nadal i czeka na odpowiednie warunki…to mój czarny koń ;-)

Podsumowując: Nigdy nie pałałem miłością do podatków i ZUS-u. I z tego niezadowolenia, w oparciu o własne doświadczenie marketingowe i wsparcie biznesowe firmy partnerskiej, rozwinięty został nowy projekt OPTYMALIZACJI KOSZTÓW BIZNESOWYCH (przez ost. trzy lata musiałem się jeszcze sporo nauczyć…kupowałem książki, szkolenia, inwestowałem w rozwój i popełniałem błędy zanim się rozwinąłem w największą i najprężniej działająca strukturę koordynatorów w Polsce :-) …a teraz wiem co nie działa… i tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić byś mógł osiągnąć sukces…) .

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.