Ludzie ASBIRO

O sobie...

Przedsiębiorca, wydawca, redaktor naczelna portalu, trenerka rozwoju osobistego, coach ICF, autorka książek i artykułów.

Współwłaścicielka i partner w firmie oraz wydawnictwie, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty i biznes.

Redaktor naczelna ogólnopolskiego portalu Świat Coachingu i coach z międzynarodową akredytacją ICF. Trenerka rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem. Autorka książki „Wyspy komfortu” oraz autorskich warsztatów „Wyjdź ze swojej strefy komfortu- świadomie i celowo”. Partner w OSMConsult i OSMpower, gdzie jest wydawcą książek autorów polskich i zagranicznych.

Ekspertka w zakresie rozwoju osobistego w Akademii Marki z Klasą. Inicjatorka i organizatorka projektów dla kobiet m.in. Kobiecy Lublin, Kongres Kobiet czy autorski program rozwojowy: Kobieta z moich snów. Finalistka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny.

Ekspertka portalu „Zmiany w życiu”. Od ponad 2 lat współgospodarz audycji radiowej o rozwoju osobistym.

Zafascynowana ludźmi i schematami, jakie nimi kierują. Pomaga ludziom odkryć własny przepis na życie zgodnie z hasłem: „Twoje życie-twoja przygoda-twój wybór” opierając się nie tylko na wiedzy, ale również na swoich różnorodnych doświadczeniach. Propagatorka świadomego rozwoju, pozytywnego myślenia, idei „workation" i "life hackingu”, które wdraża w praktyce. Cieszy się życiem, pracuje z pasją łącząc podróże, rozwój, odpoczynek i pracę. Żyje zgodnie z maksymą: „Życie jest zbyt krótkie, by było małe”.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.