W czym możemy pomóc?

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Poniżej znajdziesz listę osób do których możesz zwrócić się o pomoc. Jeżeli nie wiesz do kogo napisać, śmiało pisz do Kasi. Odpowie ona na Twoje pytania lub skieruje do odpowiedniej osoby.

Biuro obsługi klienta

Karolina Czapczyńska

572030587 bok@asbiro.pl

Kursy, Studia, Seminaria, Wyjazdy

Kurs Podstawowy, Dni Otwarte

Opiekun kursu

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl

Kurs Podstawowy #21, #22, Opiekun Wykładowców

Opiekun kursu

Katarzyna Czubak

574 236 673 k.czubak@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony, Plan na Start, Konsultacje Online

Opiekun

Monika Duda

786861540 m.duda@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony III rok

Opiekun kursu

Karolina Czapczyńska

572030587 bok@asbiro.pl

Kurs Inwestowanie w Nieruchomości, Lokalne Kluby

Opiekun kursu

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Studia MBA Przedsiębiorczość, Warsztaty Biznesowe

Opiekun kursu

Marcin Pryjma

789118193 m.pryjma@asbiro.pl

Klub ASBiRO Masters

Opiekun klubu ASBiRO Masters

Katarzyna Heider-Pryjma

666 089 088 k.heider@asbiro.pl

Wyjazdy ASBIRO, Wyjazdy Rodzinne „Asbiraki”

Organizator

Iwona Jabrzyk

504151691 i.jabrzyk@asbiro.pl

Fundacja ASBIRO

Koordynator

Michał Sobczyk

+48 882 158 661 m.sobczyk@asbiro.pl

ASBiROwe Media Społecznościowe

Koordynator

Weronika Matwiejczuk

w.matwiejczuk@asbiro.pl

Strona internetowa i sprawy techniczne

Serwis internetowy ASBIRO

January 15th Ltd

asbiro@january15th.com

Nagrania

Manufaktura Video Jan Bernat

asbiro@manufaktura.video

Zarząd Uczelni ASBIRO

W sprawach współpracy prosimy o kontakt bezpośrednio z zarządem:

Uczelnia ASBIRO

zarzad@asbiro.pl

Prezes ASBIRO

Asia Śliwka

Współzałożyciel ASBIRO

Jan Fijor

ASBIRO LTD

ASBIRO LTD
UNIT 4E, ENTERPRISE COURT,
FARFIELD PARK,
S63 5DB ROTHERHAM
ENGLAND

Konto Bankowe (w Polsce):
03 2490 0005 0000 4530 6206 1404
(wpisowe, czesne i wszystkie inne opłaty)

Company No.:
08221888

Numer BIC:
ALBPPLPW