W czym możemy pomóc?

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Poniżej znajdziesz listę osób do których możesz zwrócić się o pomoc. Jeżeli nie wiesz do kogo napisać, śmiało pisz lub dzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta. Odpowiemy na Twoje pytania lub skierujemy Cię do odpowiedniej osoby z naszego teamu, która przekaże szczegółowe informacje. 

Biuro obsługi klienta

Tatiana Majewska

693964131 t.majewska@asbiro.pl

Kursy, Studia, Seminaria, Wyjazdy

Kurs Podstawowy, organizacja noclegów

Opiekun kursu

Katarzyna Wojdyła

570 571 372 k.wojdyla@asbiro.pl

Kurs Podstawowy #21, #22, Opiekun Wykładowców

Opiekun kursu

Katarzyna Czubak

574 236 673 k.czubak@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony, Plan na Start

Opiekun

Monika Budna

786861540 m.budna@asbiro.pl

Kurs Rozszerzony III rok

Opiekun kursu

Karolina Czapczyńska

572030587 bok@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany- Specjalizacja Nieruchomości, Lokalne Kluby ASBiRO

Opiekun kursu

Paulina Gronowska

737609092 p.gronowska@asbiro.pl

Kurs Zaawansowany - Specjalizacja Zarządzanie

Opiekun kursu

Tomasz Borowski

663804625 t.borowski@asbiro.pl

Studia MBA Przedsiębiorczość

Opiekun kursu

Paulina Kolka

723599530 p.kolka@asbiro.pl

Marketing & PR, ASBiRO TV

Koordynator

Weronika Matwiejczuk

w.matwiejczuk@asbiro.pl

Wyjazdy dla przedsiębiorców

Organizator

Iwona Jabrzyk

504151691 i.jabrzyk@asbiro.pl

Fundacja ASBIRO, Szkoła ASBiRO w Zambii

Strona internetowa i sprawy techniczne

Serwis internetowy ASBIRO

January 15th Ltd

asbiro@january15th.com

Nagrania

Manufaktura Video Jan Bernat

asbiro@manufaktura.video

Zarząd Uczelni ASBIRO

W sprawach współpracy prosimy o kontakt bezpośrednio z zarządem:

Uczelnia ASBIRO

zarzad@asbiro.pl

Prezes ASBIRO

Asia Śliwka

Współzałożyciel ASBIRO

Jan Fijor

ASBIRO LTD

ASBIRO LTD
UNIT 4E, ENTERPRISE COURT,
FARFIELD PARK,
S63 5DB ROTHERHAM
ENGLAND

Konto Bankowe (w Polsce):
03 2490 0005 0000 4530 6206 1404
(wpisowe, czesne i wszystkie inne opłaty)

Company No.:
08221888

Numer BIC:
ALBPPLPW