Kluby ASBIRO w Warszawie

W Warszawie jest Nas dosyć dużo, nie wszystkim pasują na spotkania dotychczasowe, czwartkowe wieczory. Dlaczego więc nie zrobić drugiego, równolegle działającego Klubu ASBIRO? Na przykład, tak przewrotnie, w środę rano?

PORANNY KLUB ASBIRO

Rozpoczynamy więc nową, świecką tradycję: śniadanie biznesowe ASBIRO. Pierwsze odbędzie się w najbliższą środę 23 maja o godzinie 7:30 rano w świeżo otwartej kawiarni Caffe Punkt w Warszawie na ulicy Żurawiej 32/34 ( http://www.facebook.com/PunktCaffe). Chcemy aby odbywały się co środę.  (Uwaga! Aktualny czas i miejsc spotkań to środa, godz. 7:15, Green Coffe,  Marszałkowska 84/92) ,

Koordynatorem jest: Agnieszka Piesto (barankowa@interia.pl , tel: 692 019 421) – w celu otrzymywania informacji o kolejnych spotkaniach wystarczy się do niej zgłosić, albo po prostu jutro przyjść.
WIECZORNY KLUB ASBIRO
Równolegle nadal działa Klub czwartkowy. Miejsce spotkań to  Pub Zielona Gęś, Aleja Niepodległości 177, godz. 20.00, koordynator:
Daniel Żółtowski (d.zoltowski@asbiro.pl, tel. 535 353 000)
Dla każdego coś miłego więc :)

CZWARTKOWE SPOTKANIA Z PRZEDSIĘBIORCAMI W WARSZAWIE

Objęliśmy też patronat nad projektem naszych absolwentów działających przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ruszył nowy, cykliczny projekt tworzony przez SKNNLP oraz SKN Zarządzania Projektami.Skierowany jest on do osób wiążących swoją przyszłość z tworzeniem własnego biznesu, lub do takich, który ten biznes już posiadają. Podobnie jak Asbiro, są to spotkania z praktykami biznesu. Praktyczna wiedza, pozytywna i otwarta atmosfera. Zaraz potem nasz czwartkowy KLUB ASBIRO i integracja po spotkaniu.Sprawa dzieje się co tydzień w czwartki o 18.00 na SGH, więcej informacji.http://www.businessbreakthrough.pl/

 

Warszawo rozkwitaj! :)