Klub ASBIRO

Klub ASBIRO to dostępna po zalogowaniu, ukryta część naszego serwisu. Dzięki posiadaniu konta w klubie, każdy nasz wykładowca, student czy zwykły internauta ma dostęp do nagrań jak również do wielu innych rzeczy jak wspólne wyjazdy, seminaria czy najzwyklejsze na świecie zniżki. Posiadanie konta wymagane jest również, aby zapisać się do nas na zajęcia lub uczestniczyć w seminariach. 

Nie masz jeszcze konta w klubie ASBIRO?

Możesz założyć je już teraz! Rejestracja jest darmowa i wiąże się z licznymi korzyściami.

Dowiedz się więcej lub Załóż konto

Dostęp do nagrań

Wszystkie zajęcia organizowane przez Uczelnię ASBIRO są nagrywane i udostępniane studentom po zalogowaniu. Aktualnie posiadamy w bazie 4500 godzin wykładów, które były realizowane podczas różnych kursów ASBIRO na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jeżeli chodzi o dostęp do nagrań to wyróżniamy 4 poziomy dostępu.

Poziom 1 – Nagrania dostępne dla wszystkich

Część nagrań dostępna jest dla wszystkich, którzy posiadają konto i zalogują się na nie. Jako że konto jest darmowe, a jego założenie trwa kilka minut to nie ma najmniejszych problemów, abyś po sprawnej rejestracji mógł cieszyć się kilkudziesięcioma godzinami naszych wykładów.

Zobacz listę nagrań dla wszystkich

Poziom 2 – Nagrania dostępne dla Aktywnych Członków Klubu ASBIRO

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do znacznie większej ilości nagrań. Dzieje się tak, gdyż do puli nagrań, które im udostępniamy, każdego miesiąca dochodzi kilka lub kilkanaście nowych godzin wykładów pochodzących z różnych naszych kursów. Aby zostać aktywnym członkiem klubu możesz zapisać się do nas na zajęcia lub opłacić składkę członkowską. Więcej o tym przeczytasz kilka linijek poniżej. 

Zobacz listę nagrań dla aktywnych

4 nowe nagrania każdego miesiąca

Poziom 3 – Nagrania do kupienia

Część nagrań łączymy w tzw. pakiety i sprzedajemy do nich dostęp za pomocą naszego sklepu. Należą do nich nagrania z organizowanych przez nas Seminariów. Przeważnie takie akcje wiążą się z akcjami charytatywnymi, które podejmuje nasza Fundacja. 

Poziom 4 – Nagrania dostępne tylko dla studentów

Do tej części dostęp mają jedynie nasi studenci i uczestnicy kursów. Są to przeważnie zajęcia dedykowane specjalnie dla nich oraz te, które stanowią uzupełnienie ich wykładów. W zależności od rodzaju kursu mamy inną politykę udostępniania nagrań, ale o tym spokojnie się dowiesz podczas rekrutacji na konkretny kurs. 


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam filmy dotyczące ASBIRO, abyś mógł sobie wyobrazić jakich nagrań możesz się spodziewać w Klubie ASBIRO.

 

Członkostwo Aktywne i Nieaktywne

Jak już zapewne wiesz, konto w Klubie ASBIRO może mieć dwa statusy. Domyślnie konto zaraz po założeniu ma status konta nieaktywnego. Ten status pozwala na logowanie, zapisywanie się na kursy, seminaria czy inne organizowane przez nas wydarzenia. Klubowicz z takim statusem ma dostęp do kilkudziesięciu darmowych wykładów jak również do nagrań z zajęć, w których brał udział. Taką już mamy politykę, że do nagrania które kupiłeś i tych, w których uczestniczyłeś zawsze będziesz miał dostęp, nieważne czy masz aktywne konto czy nie.

Co daje aktywacja konta?

W każdej chwili możesz aktywować swoje konto. Możesz to zrobić nawet jak Twoje konto zostało założone kilka sekund temu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu interesujących możliwości. Oto one.

1. Szerszy dostęp do nagrań

Dla posiadaczy konta nieaktywnego udostępniliśmy zaledwie kilkanaście pokazowych nagrań. Dla ludzi posiadających konto aktywne co miesiąc udostępniamy kilka nowych nagrań z zajęć ASBIRO. Nagrania te udostępniamy od ładnych kilku lat, więc w momencie aktywacji konta dostaniesz potężną dawkę wiedzy, a każdego miesiąca dojdzie kolejna i kolejna. 

Aktualna Liczba + 4 nowe każdego miesiąca

2. Ogromna zniżka na udział w seminariach

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w tym wydarzeniu. 

3. Możliwość zapraszania znajomych na seminaria

Każdy aktywny członek klubu może na seminarium przyprowadzić dowolną liczbę znajomych po cenie takiej samej jak dla aktywnych członków Klubu ASBIRO. Jedynym warunkiem aby ta zniżka obowiązywała jest pojawienie się na seminarium osób zaproszonych jak i osoby samego zapraszającego klubowicza.

4. Przeglądanie profili innych klubowiczów

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do prostej wyszukiwarki innych klubowiczów. Dzięki niej będziesz mógł odszukać ludzi ze swojej branży czy okolicy. Będziesz też miał bardzo prosty sposób, aby skontaktować się z dowolnym naszym wykładowcą, studentem czy uczestnikiem jakiegokolwiek wydarzenia.

5. Absolwentom umożliwia uczestnictwo w kolejnych zjazdach

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

Jak aktywować konto?

Swoje konto można aktywować na dwa sposoby. Każdy z nich wiążę się z opłatą. Poniżej opisujemy co trzeba zrobić.

1. Dokonać opłaty

Najprościej aktywować lub przedłużyć konto dokonując opłaty. Aktualna stawka wynosi 150 zł i po zapłaceniu tej kwoty będziesz mógł korzystać z wszystkich udogodnień Aktywnego Konta przez cały rok. Zauważ, że opłata ta jest zawsze dużo mniejsza niż rabat jaki oferujemy Aktywnym Członkom Klubu ASBIRO przy zapisie np. na seminarium. Często zakładając konto i aktywując je przed zapisem na seminarium można oszczędzić kilkaset złotych, niż od razu przejść do zapisu na samo wydarzenie. To taka nasza forma wyrażenia wdzięczności dla ludzi, którzy przeznaczyli trochę czasu i dokładniej zapoznali się z działaniem naszej Uczelni.

Dokonaj opłaty przedłużającej ważność Twojego konta

2. Zapisać się na kurs i opłacić wpisowe

Mówiąc o kursach mamy na myśli Kurs Podstawowy, Kurs Rozszerzony, Kurs Zaawansowany, Warsztaty Biznesowe jak również udział w Biznes Campie i organizowanych przez nas Wyjazdach. Aby zapisać się na te wydarzenia każdy najpierw powinien założyć konto. Sam zapis zawsze łączy się z zapłaceniem wpisowego za daną imprezę. Wpisowe to wynosi w zależności od kursu od 200 zł do nawet 1000 zł i nie jest zwracane jeżeli ktoś zrezygnuje. Z chwilą odnotowania przez nas wpłaty wpisowego Twoje konto zostanie aktywowane na rok czasu i będzie aktywne nawet jeśli nie przystąpisz do kursu. 

Nie masz jeszcze konta w klubie ASBIRO?

Możesz założyć je już teraz! Rejestracja jest darmowa i wiąże się z licznymi korzyściami.

Dowiedz się więcej lub Załóż konto