Do końca rekrutacji jeszcze 3 tygodnie…

Zapowiada nam się wyjątkowo obfity rok akademicki. Zapisy na poszczególne kursy mówią same za siebie. Do końca rekrutacji jeszcze 3 tygodnie a my już mamy na niektórych kierunkach 3 razy więcej studentów, w porównaniu z poprzednim rokiem. Chyba łatwo zgadnąć na które :)

Na naszej Uczelni każdy znajdzie coś dla siebie, jesteś na to gotowy?

  • Kurs Podstawowy to nasza sztandarowa oferta dla początkujących przedsiębiorców oraz ludzi, którzy dopiero pragną założyć swoją działalność gospodarczą.

https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy/#start

  • MBA Nieruchomości  – Jeśli interesujesz się inwestycjami w nieruchomości i chciałbyś na tym zarabiać, mamy coś dla Ciebie! To kurs dla osób, które inwestują bądź swoją przyszłość wiążą z inwestycjami w nieruchomości.

https://www.asbiro.pl/studia-mba/nieruchomosci/#start

  • MBA Przedsiębiorczość – Rozwój firmy powyżej pewnej bariery wymaga totalnej zmiany w podejściu do zarządzania. To nasza oferta dla ludzi, którzy już prowadzą swoje małe firmy i pragną je powiększyć.

https://www.asbiro.pl/studia-mba/przedsiebiorczosc/#start

  • Kurs Rozszerzony – Polskie prawo nie pozwala zdobyć tytułu licencjata z prowadzenia małej firmy. Można jednak tak przygotować program innych kierunków, aby był on maksymalnie przydatny osobom, które taką firmą prowadzą. Naszą odpowiedzią jest właśnie Politologia, która wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego z biznesem.

https://www.asbiro.pl/licencjat/politologia/#start

  • Warsztaty Biznesowe – to nowość w naszej ofercie. Są to unikatowe spotkania skierowane do osób pragnących zgłębić tajniki biznesu poprzez praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie. Na miejscu we Wrocławiu!

https://www.asbiro.pl/warsztaty-biznesowe/#start

To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.