Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.
Zobacz poprzednie Biznes Campy

Biznes Camp 2016

Kiedy i gdzie?

29 lipca – 7 sierpnia 2016 w Korbielowie k. Żywca

 

„Można zdobyć świetne wskazówki od drugiego człowieka, który już to przeszedł. W żadnej książce tego nie przeczytasz.”

 

Jeśli podchodzisz poważnie do biznesu, to pewnie wiele rzeczy planujesz z dużym wyprzedzeniem. Spotkania w najbliższym tygodni, cele na kolejny miesiąc i wyniki kwartalne do osiągnięcia. W tym wszystkim nie możesz zapomnieć również o odpoczynku. Z drugiej strony możesz sobie myśleć, że firma się rozwija i trzeba działać. Jednak miarą Twojego sukcesu nie jest to jak dużo pracujesz, ale jak mądrze, to robisz.

Biznes Camp, który ASBIRO organizuje już od kilku lat, jest idealnym miejscem nie tylko do odpoczynku, ale również aby nauczyć się, jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek, żeby z każdym kolejnym rokiem wyniki były coraz lepsze, a Twoja ciągła obecność w firmie nie była niezbędna do dynamicznego rozwoju!

 

Przyjemne z pożytecznym

Miałeś kiedyś wrażenie, że kolejny tydzień wakacji polegający na bezczynnym leżeniu na plaży, a najlepszym wypadku, czytaniu książek, żeby uspokoić sumienie nie jest tym, jak chcesz spędzać wolny czas. W takich sytuacjach choć fizycznie nie ma nas w firmie, to jednak często zastanawiamy się, co się dzieje i jak zespół sobie beze mnie radzi. 

Może też jesteś osobą, która po powrocie z wyjazdu wraca do pracy na etacie i każdy kolejny dzień nieobecności w firmie jest dla Ciebie najpiękniejszym dniem życia. Chcesz się z tego wyrwać, ale nie wiesz, jak. Twoi znajomi opowiadają o tym, jakich biznesów by nie chcieli prowadzić, ale nie masz nikogo, kto rzeczywiście byłby gotowy się wyłamać i naprawdę coś zrobić, pojechać na szkolenie, spotkać się z doświadczonym przedsiębiorcą, dowiedzieć się, jak on zaczynał przygodę w biznesie. 

Biznes Camp powstał dla takich ludzi, jak Ty. Ludzi, którzy nie są zadowoleni z tego, co już mają i są gotowi podjąć działanie, żeby coś zmienić w swoim życiu! Często przedsiębiorcy czują się w osamotnieni w swojej aktywności zawodowej, bo niewiele osób ich rozumie. Jeśli już też znajdą osoby, które podzielają ich pasje to problemem jest dostęp do doświadczonych przedsiębiorców, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać, w jaki sposób można zacząć. Rozwiązania tych problemów znajdziesz właśnie na Biznes Campie.

 

Jeżeli ktoś chce posłuchać doświadczenia innych ludzi i na tej podstawie zbudować własną wiedzą to na pewno warto, bo to jest przede wszystkim doświadczenie. Ludzie mówią przede wszystkim o sobie, o swoich firmach, o swoich porażkach, o swoich sukcesach i myślę, że to jest największy plus ASBIRO.
Agnieszka StasickaWłaścicielka szkoły językowej

 

Poznaj ludzi, którzy pragną sukcesu tak jak Ty

Biznes Camp jest trwającym 9 dni obozem dla ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą od życia czegoś więcej. Każdego roku spotykamy się z grupą około 50 osób, aby razem się uczyć i rozmawiać o naszych biznesach. Nie chcemy zadowalać się tym, że idzie nam dobrze, ale zależy nam na tym, żeby osiągnąć maksymalny potencjał, który jest w nas i w naszych firmach. Podczas tego obozu będziesz mógł słuchać wartościowych wykładów doświadczonych przedsiębiorców i inwestorów oraz poznać inne osoby, które są na różnych etapach swojego biznesowego rozwoju. Od jednych będziesz mógł nauczyć się czegoś nowego, a dla innych sam możesz być osobą, która pomoże im dostrzec nowe możliwości.

 

Chodzi o to, żeby nie tkwić w czymś dlatego, że jako tako idzie i jako tako masz z czego żyć i coś tam zbudowałeś, tylko umiesz to zmienić na coś, co jest naprawdę Twoją pasją, co jest Twoim powołaniem, co jest czymś do czego Bóg Cię zesłał, żebyś to robił.
Marcin MatuszewskiPrzedsiębiorca, inwestor w nieruchomości

 

Jak wygląda Biznes Camp

Obóz jest już od lat organizowany w okolicach Żywca. Okolica jest urzekająca! Całość odbywa się w schronisku na Hali Miziowej w Korbielowie, gdzie możesz poczuć niesamowity górski klimat. W przerwach odpoczywać ciesząc się naturą i najczystszym górskim powietrzem, a mając dłuższą chwilę wybrać się na lokalny szczyt, Pilsko, do którego dojście zajmuje około 30 minut.

Od samego początku do końca obozu tematem przewodnim jest przedsiębiorczość i wszystko, co jest z nią związane. Każdego dnia na uczestników czeka około 6 godzin wykładów oraz jeszcze więcej czasu na rozmowy z innymi uczestnikami i wykładowcami. Wszystko to dzieje się w luźnej, wakacyjnej atmosferze. Chcemy, żeby ten obóz nie był w żaden sposób kojarzony z nudnym szkoleniem, podczas którego po pierwszym wykładzie nie masz już siły dłużej siedzieć. Dlatego poza samymi wykładami jest dużo czasu na zwiedzanie okolicy, chodzenie po górach, wycieczkę do Żywca, ogniska i inne rzeczy, które sprawiają, że nauka i rozwój nie kojarzą się z nudą.

 

 miejsce2

Bezcenne kontakty

Każdego roku na Biznes Camp przyjeżdża około 40 osób, zarówno takich, które już prowadzą swoje firmy, ale i  tych, którzy dopiero się do tego przymierzają. Wielu uczestników posiada już unikalne doświadczenie i pomysły na kolejne projekty biznesowe. Są osoby będące właścicielami małych i średnich firm z różnych branż oraz inwestorzy. Do tego spotkamy wiele osób, które są pełne pasji do tego, żeby wystartować ze swoim startupem. Każda osoba, którą spotkasz na Biznes Campie to kopalnia biznesowej wiedzy, ale to dopiero początek.

Podczas wszystkich dni wykładowych zajęcia są prowadzone przez osoby, które na biznesie znają się jak mało kto. Biorąc udział w Biznes Campie będziesz mógł posłuchać zarówno właścicieli rozwijających się firm, którzy opowiadają nie tylko o sukcesach, które udało im się osiągnąć, ale również o porażkach, które są wyjątkową okazją do tego, żeby dowiedzieć się, jak biznesu nie prowadzić. Poza przedsiębiorcami będziesz mógł również posłuchać osób, które inwestują na giełdzie lub rynku nieruchomości. Często zaczynali od prowadzenia firm, a pozyskany w ten sposób kapitał zaczęli lokować w inne aktywa, które przynoszą jeszcze większe zyski. Ich droga nie jest jednak zawsze łatwa, bo dzisiejsze sukcesy okupili wieloma lekcjami, które musieli wynieść z porażek oraz wiedzą sprawdzaną w praktyce i testowaną przez rynek.

 

Te kontakty, które wynosimy stąd, najczęściej owocują parę dni, tydzień, półtora tygodnia po samej imprezie. Wtedy zaczynają się sypać maile, wtedy dzwonią telefony.
Maciej DutkoPrzedsiębiorca, wykładowca ASBIRO

 

wyklady

Nowe możliwości rozwoju

Sam fakt wymiany doświadczeń jest świetną okazją do rozwoju, którą stwarza Biznes Camp, ale to nie wszystko. Bogactwo branż i osobowości, które spotkasz na obozie sprawia, że możesz liczyć na to, że właśnie tutaj poznasz swojego biznesowego partnera. Wiele osób, które poznały się na ASBIRO dziś ściśle współpracuje uzupełniając nawzajem swoje oferty. Są też tacy, którzy wystartowali z całkowicie nowymi projektami korzystając z wiedzy, którą zdobyli właśnie na Biznes Campie. 

Nie zawsze jest tak, że od razu w trakcie trwania wydarzenia coś spektakularnego wydarzy się w Twoim życiu, ale bardzo często jedno zdanie usłyszane w czasie wykładu albo poznana osoba, rozmowa przy piwie czy ognisku będą czymś, co we właściwym momencie pozwoli Ci iść jeszcze dalej w swoim biznesowym rozwoju!

Networking to jest podstawa. Nigdy nie wiemy, kiedy spotkana osoba, poznany świeży człowiek, kiedyś w życiu jego kontakty, jego możliwości, mogą nam się przydać. Zwykła prosta rozmowa teraz, może za dwa, trzy lata zostać przekuta w niesamowity projekt.
Adam PiochPrzedsiębiorca, wykładowca ASBIRO

people

 

Czego się dowiesz podczas wykładów

Najprostszym podsumowaniem tego, czego dowiesz się podczas wykładów jest to, jak osiągnąć sukces w biznesie i zarabiać więcej! Zaproszeni przez nas wykładowcy często opowiadają o swoich początkach. Historia tego, jak to się stało, że dziś są osobami prowadzącymi odnoszące sukcesy firmy jest idealną okazją do tego, żeby porównać to ze swoimi działaniami i zobaczyć, co może być kolejnym przełomowym krokiem w naszej działalności. To właśnie prawdziwe historie budowania firm są niesamowicie inspirującym i motywującym do działania elementem wykładów.

Dodatkowo, osoby prowadzące wykłady są specjalistami w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem firmy i kolejnym etapem ich prezentacji są praktyczne wskazówki związane ze sprzedażą, marketingiem, reklamą, obsługą klienta, rekrutacją i wieloma innymi rzeczami, z którymi musisz, lub będziesz musiał się zmierzyć prowadząc własny biznes. Najważniejsze jest to, że na Biznes Campie otrzymasz wiedzę popartą życiowym doświadczeniem wykładowców, a nie książkową teorię.

piwo

 

Rozwój nieograniczony czasowo

Jeśli same wykłady to dla Ciebie za mało, możesz dodatkowo do późnych godzin nocnych rozmawiać z wykładowcami i innymi uczestnikami. Często jest tak, że rozmowy poprzedzone wykładami kończą się po północy. Możesz być pewien tego, że jeśli masz jakieś pytania związane z rozpoczynaniem i budowaniem firmy to na Biznes Campie znajdziesz na nie odpowiedzi! 

 

Untitled-4

 

Opinie uczestników Biznes Campu

„Idea Biznes Campu, czyli „przedsiębiorcze wakacje” bardzo mi się spodobała stąd zdecydowałem się na uczestnictwo. Jak zapamiętałem Biznes Camp? Na pewno świetni ludzie z otwartymi umysłami, z którymi można było porozmawiać na ciekawe tematy. Miejsce to coś pięknego, czyste powietrze i niesamowite krajobrazy. Co do wykładów to najlepsza wiedza, jaka mogła być przez te 9 dni. Uważam, że Biznes Camp to świetnie spędzony czas. Mimo że codziennie było kilka godzin wykładów, wróciłem naładowany, napędzony do działania. I to jest właśnie ta produktywność, której szukałem w wakacje.”

 
 

Bartosz Kula, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Przyjazd na Biznes Camp w 2013 roku okazał się strzałem w dziesiątkę. 9 dni intensywnego szkolenia zmieniło naprawdę wiele w moim życiu. Zdobyłem sporo praktycznej wiedzy i poznałem wielu fantastycznych ludzi, którzy mają podobne cele i marzenia. Niesamowite jest to, że z każdym przedsiębiorcą można swobodnie porozmawiać w wolnym czasie. Dla mnie najbardziej inspirujące okazały się wykłady z e-biznesu, inwestowania w nieruchomości oraz zarządzania firmą. Dodatkowe zajęcia nieraz prowadzone były do późnych godzin wieczornych. Wykłady bardzo ciekawe i wartościowe, niezwykle sympatyczna atmosfera oraz górski klimat sprawiły, że kurs stał się wyjątkowym przeżyciem. Dlatego śmiało mogę polecić go każdemu z zamiłowaniem do przedsiębiorczości.”

 
 

Tomasz Mendecki, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Byłem uczestnikiem BiznesCampu, który niedawno się zakończył. Z wykładów wyciągnąłem wiele ciekawych wniosków i zobaczyłem te aspekty, w których dotychczas się myliłem. Czas w Korbielowie to wspomnienia i znajomości na długie lata, teraz oczekuje wyjazdu na narty. Za tak wspaniałą imprezę dziękuję wszystkim osobom, które koordynowały cały projekt.”

 
 

Tadeusz Siekierzyński, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

Dlaczego warto uczestniczyć w Biznes Campie 2016?

Powodów jest wiele, a oto kilka z nich:

 • Rozwojowe wakacje – jeśli masz dość kolejnych wyjazdów, podczas których nic nie robisz i masz poczucie zmarnowanego czasu, Biznes Camp pozwoli Ci połączyć przyjemne z pożytecznym
 • Piękna lokalizacja – nie łatwo o praktyczne szkolenie biznesowe, które odbywa się w górach, tuż pod najwyższym okolicznym szczytem, gdzie możesz podziwiać piękne widoki i korzystać z uroków górskiej natury
 • Praktyczna wiedza – skorzystaj z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć sukces. Każdego dnia około 6 godzin praktycznych wykładów, z których skorzysta każdy uczestnik bez względu na swój biznesowy staż
 • Networking  – poznaj innych przedsiębiorczych ludzi, którzy nie tylko mogą być dla Ciebie źródłem wiedzy i mądrości, ale może również będziecie mieli okazję wspólnie wymyślić płaszczyznę współpracy, która jeszcze bardziej pozwoli Wam rozwijać swoje biznesy
 • Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!
 • Motywacja – nic bardziej nie motywuje niż historie sukcesu (i czasami porażek) ludzi, którzy są przecież tak bardzo podobni do nas! Skoro innym się udało, to dlaczego miałoby nie udać się mnie?
 • Atrakcje w wolnym czasie – w czasie obozu będziemy mieli ogniska, będzie okazja do tego, żeby wybrać się na niejeden górski spacer a do tego (co dla wielu jest niebywałą atrakcją), wybierzemy się do Żywca, gdzie będziesz mógł napić się świeżego piwa

 

atrakcje

 

Dla kogo NIE JEST ten obóz?

Jeśli Twoją ulubioną formą spędzania urlopu jest bezczynne leżenie na plaży albo przy hotelowym basenie, to zdecydowanie nie powinieneś wybierać się na Biznes Camp. Nie odnajdą się tutaj też osoby, które przeczytały setki biznesowych książek i myślą, że już wiedzą wszystko o prowadzeniu firmy (ale takowej jeszcze nie prowadziły).

Do kogo JEST skierowany ten obóz?

Jeśli chcesz coś zrobić ze swoim życiem i swoim biznesem, to jest to idealne miejsce dla Ciebie! Wielu uczestników po powrocie z Biznes Campu startuje z nowymi projektami oraz usprawnia swoje biznesy przez co zaczynają zarabiać jeszcze więcej. Średnia wieku uczestników mieści się w granicach 20-30 lat, ale zdarzają się osoby zarówno starsze jak i młodsze. Jeśli jesteś jeszcze w szkole średniej, nie ma problemu! Jeśli myślisz, że po Biznes Campie będziesz musiał jeszcze wybrać się gdzieś z rodziną, zabierz ich ze sobą! Jeśli jesteś gotowy do tego, żeby zacząć aktywne działać na swoją lepszą biznesową przyszłość, nie masz się nad czym zastanawiać.

 

Opinie uczestników Biznes Campu 2014

„Biznes Camp jest dla każdego. Osoby które już zjadły chleb prowadząc swoje firmy, jak i te które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem wyjadą z obozu zadowolone. Sporo praktycznej wiedzy i dostęp 24h na dobę od środowiska osób przedsiębiorczych, które już osiągnęły sukces wyróżnia Biznes Camp na rynku szkoleniowo/urlopowym. Dodatkowo wykłady prowadzone w przyjemnej atmosferze, która sprawia, że każdy uczestnik czuję się komfortowo podczas nauki nowych kompetencji. Polecam z całego serca!”

 
 

Bartłomiej Barczak, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Dlaczego Biznes Camp? W moim przypadku przeżycia z Kursu Podstawowego i miesięcznego wolontariatu w Zambii nie wyczerpały mojego głodu doświadczania ludzi z ASBiRO. Wprawdzie byłem na BiznesCampie’14 zaledwie (lub aż) 3 dni, to wiem, że w przyszłym roku pojadę po więcej. Widzę po sobie: ASBiRO przedsiębiorczeje ludzi! :D”

 
 

Krzysztof S. Matejak, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

„Biznes Camp ASBIRO był moim pierwszym spotkaniem z ASBIRO. Biznes Camp łączy networking i wiedzę w jednym miejscu. Tym, za co cenię to kilkudniowe szkolenia jest to, że atmosfera, która tam panuje jest atmosferą kreatywności, które przekłada się na nowe pomysły biznesowe i prywatne. Najbardziej wartościowe jest doświadczenie, które przekazali nam wykładowcy. Łatwiej się uczyć na błędach innych niż na swoich i to jest już najwyższa szkoła jazdy. Polecam jak najbardziej.”

 
 

Martin Migacz, Uczestnik Biznes Campu

 

 

 

Zdjęcia z Biznes Campu


 

Orientacyjny plan obozu

 • Z samego rana wiele osób robi sobie rozgrzewkę i wchodzą na Pilsku, które jest najbliższym szczytem. Wejście zajmuje około 30 minut, a widoki są oszałamiające. Jeśli wolisz jednak pospać dłużej, nie ma problemu.
 • Każdy dzień obozu zaczynamy wspólnym śniadaniem
 • Po śniadaniu jest pierwsza część wykładów, które prowadzi jeden z zaproszonych przez nas przedsiębiorców. Ta część zazwyczaj trwa około 2-3 godzin z przerwami.
 • W połowie dnia wykładowego mamy obiad i chwilę wolnego. Znów, można się wybrać na górski spacer lub porozmawiać z wykładowcami i innymi uczestnikami.
 • Po obiedzie jest dalsza część zajęć prowadzonych przez kolejnego przedsiębiorcę lub inwestora.
 • Po drugiej turze wykładów jest czas na kolację.
 • Ostatnim punktem dnia jest integracja, która może być zarówno poświęcona na mniej lub bardziej poważne rozmowy oraz granie w Cashflow.
 • Jeśli pogoda dopisuje staramy się jeden dzień obozu poświęcić na górskie wędrówki.
 • Mniej więcej w połowie wyjazdu wybierzemy się na wcześniej wspomnianą wycieczkę do Żywca.

 

Kto będzie wykładał na Biznes Campie 2016?

Filip Piechowiak

Jacek Kropielnicki

Przedsiębiorca, Deweloper

Przemysław Karda

Jestem przedsiębiorcą, podróżnikiem (polarnik i alpinista), pisarzem, trenerem przywództwa oraz ojcem. Zajmuję się kreowaniem silnych osobowości, uczę dowodzić sobą i innymi. Zjadłem na tym zęby, zarówno w sytuacji cywilnych jak i zachowania życia. Wiem o czym mówię, nie uczę głupot i wymagam maksymalnego zaanagażowania. Zapraszam na stronę i do kontaktu. Pozdrawiam. Moja strona www.businessarmy.pl.

Aleksander Wala

Przedsiębiorca, specjalista w dziedzinie podatków międzynarodowych, prowadzi biura rachunkowe w kilku krajach.

Dawid Dudek

Przedsiębiorca, trener biznesu, zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży, technik pozyskiwania klientów i behawioralnego targetowania reklamy. Od 2 lat zajmuje się także analizą social media nastawioną na poszukiwanie okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości. W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu kontaktów do osób zadłużonych, które posiadają atrakcyjne z punktu widzenia inwestora nieruchomości. Autor Biblii Taniego Latania. Uczy jak tanio latać po świecie. Prowadzi blog: www.JakRobicMarketing.pl

Dariusz Małacha

Tomasz Agencki

Cześć. Jestem Tomasz. Prowadzę dwa ogromnie ciekawe biznesy. Pierwszy to Minuteo. B2B, gdzie produkujemy małym i średnim firmom minutowe wizytówki video. Poza zarabianiem na czynsz mam tutaj okazję spotkać prawdziwych wyklętych bohaterów dzisiejszej RP - młodych biznesmanów. Drugi to 'Agentomasz' pod szyldem którego powstają filmy (mogłeś widzieć chociażby Korwin The Movie, In-Dependencia a wkrótce dokument o Asbiro) muzyka, wywiady z ludźmi zaangażowanymi w promowanie wolności oraz podcasty wolność tą przybliżające. Na Asbiro wpadam pogadać o austriackiej szkole ekonomii w sposób całkowicie anty-akademicki.

www.agentomasz.pl

Ireneusz Barczyk

Przedsiębiorca, pracoholik, społecznik. Rodzice zawsze mu powtarzali, żeby przestał kombinować i „poszedł na kopalnię”. Nigdy ich jednak nie posłuchał. W wieku 7 lat sprzedawał przez krótki czas pocztówki. W czasach liceum zajmował się okazjonalnie handlem na targowiskach i cmentarzach. Od 7 lat z powodzeniem prowadzi firmę Tapicare, która uzupełniła pustkę po rozpadzie jego pierwszej spółki. Kiedyś samozatrudniony - dziś zatrudniający. Rekrutuje najlepszych ludzi i tworzy z nimi ogólnopolskie marki. Mówi o sobie, że zmienia branżę usługową w Polsce. Jest założycielem lub udziałowcem, między innymi, takich firm jak: Dezynfeusz, Pahomas czy Tapicerowo. Lubi pomagać ludziom. Aktywnie wspiera kilka dobrych inicjatyw. Jego firmy mają wpisane na stałe w swoją politykę działania CSR, pomagając znanym i mniej znanym stowarzyszeniom czy fundacjom. Podejmują się również własnych inicjatyw. Dba o to, by marki z nim związane, faktycznie realizowały potrzeby klientów i skutecznie eliminowały ich problemy. Lubi aktywnie spędzać czas. Od 14 lat z drobnymi przerwami amatorsko ćwiczy różne sztuki walki. Sporadycznie biega i pojawia się na siłowni. W czasach szkolnych grał zawodowo w szachy, w których to jednak nie osiągnął spektakularnych sukcesów. Jego praca to zarazem jego hobby - pewnie dlatego czyta wyłącznie książki poruszające tematykę zarządzania i marketingu. Pracuje na 100% i imprezuje na 100%, bo - jak twierdzi - najbardziej nie lubi marnować czasu.

www.Tapicare.pl

Michał Bogdanowicz

www.plumeria.sklep.pl

Andrzej Burzyński

Pastor, przedsiębiorca, prowadzi własna firmę szkoleniowa, autor książek Życie pełne pasji, Przebacz i uwolnij siebie, inwestuje w nieruchomości.

www.koah.pl

Kamil Cebulski

Przedsiębiorca, dziennikarz, Rektor Uczelni ASBIRO

www.kamilcebulski.pl

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor książek „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”. Wykładowca na uczelniach biznesowych w całym kraju (studia podyplomowe i MBA). Twórca autorskiego szkolenia „E-biznes do Kwadratu”. Autor piszący dla Onet.pl. Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite.pl (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto.pl (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy.pl. Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej.

www.dutko.pl

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca. Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Członek zarządu i/lub dyrektor w takich firmach jak Huta Stalowa Wola, Ursus, CIECH , PZL Mielec , współzałożyciel Instytutu GEBO. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii. Pasjonat afrykańskich kultur, dobrej kuchni i nart.

www.hps-training.pl

Jacek Gniadek

Ks. Jacek Gniadek SVD jest misjonarzem werbistą. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie. W 2016 r. wrócił z Zambii. Wcześniej na misjach był w Kongo, Botswanie i Liberii. Pisze o misjach, teologii i ekonomii. Autor dwóch książek: \"Dwaj ludzie z Galicji – koncepcja osoby ludzkiej według Ludwiga von Misesa i Karola Wojtyły\" i \"Ekonomia Boża i ludzka. Kazania wolnorynkowe\".

www.jacekgniadek.com

Łukasz Harazim

Przedsiębiorca, prowadzi firmę organizującą eventy dla dzieci.

www.urodzinydladzieci.info

Piotr Król

Przedsiębiorca, założyciel i właściciel firmy Computer Rescue System zajmującej się pogotowiem komputerowym oraz outsourcingiem usług IT w firmach.

www.crsit.pl

Jacek Kubrak

Przedsiębiorca. Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych z zakresu gromadzenia, przetwarzania i wizualizacji danych. Jego pierwszą firmą był Scan Computer Data System dostarczający rozwiązania informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując interdyscyplinarne projekty doradczo-menedżerskie koncentrujące się na zwiększaniu wartości rynkowej przedsiębiorstw w oparciu o zmiany wykorzystywanych technologii oraz podejścia do innowacji. Wspólnie z partnerami zbudował pierwszą polską prywatną firmę branży kosmicznej Creotech Instruments. Z niej wyewoluowały jego kolejne przedsięwzięcia oraz inwestycje w branży informatycznej

Tomasz Łuczak

Przedsiębiorca, właściciel biura podatkowego.

www.esland.pl

Michał Niewiadomski

Mim, Przedsiębiorca, Artysta, Manager W biznesie daję ludziom radość!

www.Mimello.com

Marcin Pieleszek

Inżynier systemowy, trener, przedsiębiorca. Doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. www.pieleszek.pl

www.pieleszek.pl

Krzysztof Pronobis

Wolnościowiec z natury, życiowy niepoprawny optymista. Prowadzi wraz z żoną Internetowy Sklep Spożywczy w Szczecinie www.e-szop24.pl. Z zamiłowania piwowar domowy.

www.e-szop24.pl

Piotr Pytel

Ze słowa mówionego uczynił skuteczne narzędzie sprzedażowe Wie jak budować i przedstawiać historie, które inspirują, przekonują, angażują i prowadzą do zamierzonego celu. Tą wiedzą i zdobywanym od 17 lat doświadczeniem dzieli się jako ekspert z zakresu wystąpień publicznych, trener sprzedaży bezpośredniej oraz mentor. Prowadzi własną sieć franczyzową Storyteller Club, szkoli środowiska biznesowe i akademickie.

www.piotrpytel.pl

Paweł Salamucha

Przedsiębiorca i Inwestor. W wieku 22 lat został Dyrektorem w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Ostrołęckie Forum Gospodarcze. W wieku 25 lat założył swoją pierwszą firmę, w której po 6 miesiącach zatrudniał ponad 30 osób. Jego ważnym elementem życiowego Biznes Planu jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, na której inwestuje już przeszło 9 lat. Uważa, że „Trumna nie ma kieszeni, a akcji na giełdzie wystarczy dla wszystkich”. Informacje o inwestycjach oraz spostrzeżenia rynkowe Pawła możecie śledzić na jego stronie: www.pawelsalamucha.pl, a od niedawna również w audycji radiowej w Kontestacji - Polski „Wall Street”.

www.PawelSalamucha.pl

Jerzy Sempowicz

Jerzy Sempowicz, przedsiębiorca od 1992 roku. Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz, przede wszystkim, inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy eventów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.

www.madom.pl/szkolenie

Sławomir Sikora

Przedsiębiorca, pierwowzór Stefana - bohatera filmu Dług Krzysztofa Krauzego i autor dwóch książek autobiograficznych.

www.splacamdlug.blog.interia.pl

Daniel Siwiec

Wierzy, że w życiu nie ma przypadków, i nie wierzy w szczęście, więc pierwszy milion postanowił zarobić. Dokonał tego, mając 26 lat. Swoimi ideami potrafi zarazić innych. Jego największym kapitałem jest umiejętność dostrzegania rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Obecnie deweloper realizujący głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Uzależniony od adrenaliny i przełamywania własnych barier. Chętnie dzieli się doświadczeniami, dlatego powie Ci, czym są różnego rodzaju dźwignie oraz jak ich używać do zwiększania zysku. Przekona Cię także, że mając nawet niewielki kapitał, możesz rozpocząć wielotysięczne inwestycje. Pokaże Ci też nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwolą na osiągnięcie szybkiego zysku. Autor książki o inwestowaniu w nieruchomości: Nowoczesny Inwestor.

www.nowoczesnyinwestor.pl

Aneta Wątor

www.anetawator.com

 

Kiedy odbędzie się Biznes Camp 2016?

Biznes Camp ASBIRO odbędzie się w dniach 29 lipca – 7 sierpnia 2016 roku.

 

Miejsce, gdzie odbędzie się Biznes Camp 2016

Nasz obóz odbędzie się w Korbielowie (okolice Żywca). Dokładnie w Schronisku PTTK na Hali Miziowej. Dojechać trzeba na własny koszt. Służymy wszelką informacją odnośnie dojazdu. Poinformujemy Cię też, jeśli wybiera się ktoś z Twojej okolicy. Jest tam parking, na którym można zostawić samochód. Do samego schroniska można dotrzeć na piechotę lub zabrać się z nami samochodem terenowym.

 

Biznes Camp 2016

29 lipca – 7 sierpnia 2016

Schronisko PTTK, Hala Miziowa

Korbielów, okolice Żywca


Wyświetl większą mapę

 

Kilka zdjęć z miejsca obozu

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć: www.halamiziowa.pl

 

Wykłady z Biznes Campu

Podczas Biznes Campu codziennie odbywają się wykłady. Poniżej zamieszczamy nagrania z dwóch wykładów z Biznes Campu 2014, abyś mógł sprawdzić, czego można się spodziewać:

 

 

 

Bonusy, które dostaniesz jako uczestnik Biznes Campu 2016

Bonusy dla wszystkich uczestników naszego Biznes Campu:

 1. Nagrania z Biznes Campów z wszystkich poprzednich lat, łącznie 90 godzin nagrań, Bonus o wartości 227 zł
 2. Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy ze wszystkich poprzednich lat, łącznie 155 h nagrań, Bonus o wartości 392 zł
 3. Nagrania z Kursu Podstawowego ze wszystkich poprzednich lat, łącznie ok. 490h nagrań, Bonus o wartości 1239 zł
 4. Aktywne konto w Klubie ASBIRO ważne przez rok, Bonus o wartości 150 zł
 5. Możesz wpadać na Kurs Podstawowy w dowolnym momencie, Bezcenne :-)

 

Spójrzmy, ile warte są łącznie Bonusy, które otrzymasz całkowicie za darmo w ramach uczestnictwa w Biznes Campie w 2015 roku: 227 zł + 392 zł + 1239 zł + 150 zł = 2008 zł

Wartość samych bonusów wynosi: 2008 zł

Konto w Klubie ASBIRO aktywujemy Ci na rok zaraz po zapisie i opłaceniu przedpłaty/zaliczki. W Klubie będziesz mógł obejrzeć wiele nagrań, które udostępniamy każdemu aktywnemu członkowi. Natomiast wszystkie nagrania z poprzednich Biznes Campów i Kursu Podstawowego otrzymasz dopiero po ukończeniu Biznes Campu, w ostatnim dniu naszego urzędowania na obozie.

 

Zniżka, jeżeli będziesz chciał studiować dalej

Jeżeli po Biznes Campie będziesz chciał kontynuować studiowanie na naszej uczelni, to dostaniesz sporą zniżkę. Niezależnie czy będziesz chciał zapisać się na Kurs Podstawowy, Kurs Rozszerzony czy też Kurs Zaawansowany MBA, będziesz mógł liczyć na najlepsze warunki.

 

Dodatkowe atrakcje

Oprócz wykładów i wieczornych integracji były dodatkowe atrakcje. Ciekawą atrakcją (chociaż nie dla każdego) był wyjazd samochodem terenowym na górę (nie będziesz jednak siedzieć w środku, ale trzymać się specjalnych relingów na zewnątrz auta). W jeden cały dzień wybraliśmy się do fabryki piwa grupy Żywiec, gdzie zobaczyliśmy produkcję piwa na żywo (mogliśmy tam skosztować świeżego piwa, prosto z browaru).

 

MOTYWACJA + Praktyczna WIEDZA

Udział w naszym obozie dał coś jeszcze: naładowanie się motywacją do działania na cały, kolejny rok. Przez 9 dni usłyszeliśmy wiele historii, opowiedzianych oficjalnie i nieoficjalnie w rozmowach przy piwie. Historie (doświadczenia innych ludzi) dały nam pozytywnego kopa do działania. Praktyczna wiedza, wyciągnięta z tych historii oraz wykładów, które odbyły się na Biznes Campie mamy nadzieję, że niesamowicie popchnęły Cię do przodu w Twojej drodze do sukcesu.

 Inspiracja 

 

„Nie dostaniesz takiej wiedzy nigdzie indziej, tylko w tej szkole.”
Karoluczestnik Biznes Camp 2015

Tak wyglądały ostatnie wyjazdy

Co roku organizujemy trzy krajowe wyjazdy biznesowe. Sam zobacz, jak wyglądały poprzednie wydarzenia i co na ich temat mają do powiedzenia uczestnicy.


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

 

40 zł rabatu jeżeli zapłacisz Bitcoinem

bitcoin-225080_640

ASBIRO promuje płatności walutą Bitcoin, dlatego jeśli zdecydujesz się uczestnictwo w wyjeździe na wiosenną integrację, skorzystaj ze zniżki za płatność BTC w wysokości 40 złotych!

 

 

Ile to wszystko kosztuje

Decydując się na udział w Biznes Campie 2016 możesz liczyć na 9 dni praktycznej edukacji biznesowej, która będzie się dla Ciebie prawdopodobnie wiązała ze zwiększeniem rentowności prowadzonego biznesu lub właśnie teraz będziesz gotowy do tego, żeby otworzyć firmę. Ten czas spędzisz w rewelacyjnym górskim schronisku, gdzie masz zapewnione noclegi i wyżywienie. Otrzymasz narzędzia niezbędne do tego, żeby osiągnąć sukces. Dodatkowo będziesz mógł nawiązać bezcenne kontakty z wykładowcami oraz innymi uczestnikami a także staniesz się pełnoprawnym członkiem społeczności ASBIRO. Ponadto otrzymasz dostęp do kilkuset godzin archiwalnych wykładów z pozostałych Biznes Campów, konferencji Myśleć Jak Milionerzy oraz Kursu Podstawowego.

Za to wszystko zapłacisz 1850 złotych (500 złotych w momencie rejestracji oraz 1350 złotych gotówką na miejscu).

Zapisz się

Zapisy zakończone

Jeżeli chcesz o coś zapytać, napisz do Kasi

 

Kasia Heider-Pryjma
bok@asbiro.pl

tel. 666 089 088

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »