Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Nowoczesna i bezpieczna forma prowadzenia biznesu. Spółka z o.o. w praktyce – Tomasz Łuczak

21 września 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wykładu na kanale YouTube ASBiRO:

Posłuchaj wykładu naszego wykładowcy Tomasza Łuczaka.

Przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem, właściciel biura podatkowego Esland.pl. Stworzył platformę na której , wszystkie swoje finanse masz pod kontrolą. Księgowość sp. z o.o. z dostępem on-line 24/7.

Tomasz w swoim wystąpieniu rozbija szereg mitów związanych ze spółkami z o.o, min.

#MIT: Podwójne opodatkowanie
Być może słyszałeś o tym, że przy spółce płaci się podwójny podatek dochodowy. Jest w tym ziarno prawdy, jednak, tak jak wspomniałem, istnieją LEGALNE sposoby na uniknięcie podwójnego opodatkowania. Są one mało znane, ponieważ ludzie bogaci, którzy odpowiadają za prawo handlowe, chronią je przed resztą społeczeństwa. Dodatkowo podatek, który płacisz obecnie można obniżyć o 50%.

Biznes Camp jest trwającym 6 dni szkoleniem/ warsztatem dla ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą od życia czegoś więcej. Dla osób które jak my uważają, że prowadzenia firmy można nauczyć się tylko od praktyków. Na naszej uczelni wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy m.in tacy jak Tomasz. Dowiedz się więcej: https://biznes-camp.pl/

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/_sub_ASBIRO

Edukacyjno-rekreacyjny wyjazd dla rodzin!

1 września 2017 | Iwona Jabrzyk | Bez kategorii

ASBIRAKI to nasza oferta dla przedsiębiorczych rodzin.

Zakopane 22-26 listopada 2017

Każdy rodzic chce aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu swoich pociech. Ileż to różnych pomysłów każdy z nas miał na ciekawe zabawy czy wyjazdy z dziećmi. To my chcemy być tymi, którzy pokażą dziecku świat czy nauczą podstawowych umiejętności. Ile to razy planowaliście w głowie wyjazd w góry czy na kajaki?

 

Jesteśmy grupą rodziców, sami mamy dzieci, też odczuwamy tą potrzebę i też widzimy te same przeszkody, aby tę naszą potrzebę aktywnego spędzania czasu z dziećmi zaspokoić. Dlatego też porządnie przedyskutowaliśmy temat z innymi rodzicami i wspólnie postanowiliśmy wyjść z propozycją, aby profesjonalnie zająć się organizowaniem takich wyjazdów. 

Zjazdy ASBIRAKÓW to nie tylko atrakcje dla dzieci. Podczas wyjazdu znajdziemy kilka godzin, gdzie oddamy nasze dzieci pod opiekę asbirowym animatorką, a my udamy się na warsztaty i wykłady dla rodziców.

  

W programie dla dzieci:

 • Olimpiada zimowa dla rodzin
 • Mały Bankowiec
 • Warsztaty chemiczne ” Ale się namieszało!”
 • Poznanie z muzyką i kultura Podhala
 • Wycieczka na Gubałówkę oraz Kulig

Dla dorosłych odbędą się warsztaty i zajęcia.

Dowiedz się więcej
=> https://asbiraki.pl/

Miejsce, gdzie poznasz równych sobie przedsiębiorców!

23 sierpnia 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. 

Możesz tu spotkać i porozmawiać z prawdziwymi praktykami i pasjonatami własnych biznesów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami kursu.

Kim są nasi wykładowcy? Tylko i wyłącznie doświadczeni przedsiębiorcy. Niekoniecznie każdy z nich ma za sobą kilkadziesiąt lat prowadzenia firmy, ale każdy musi mieć doświadczenie związane z tym, o czym mówi na zajęciach. Jeśli chodzi o branże to wymyśl jakąkolwiek i są duże szanse, że na naszych zajęciach będziesz mógł spotkać kogoś z danej dziedziny.

Znajdziesz tu same konkrety, co działa, a co nie, na co zwrócić uwagę a czym nie zawracać sobie głowy, czego unikać aby nie narobić sobie problemów.

asbiro

Networking to w ASBiRO podstawa. Nigdy nie wiesz, kiedy spotkana osoba, poznany świeży człowiek, kiedyś w życiu jego kontakty, jego możliwości, mogą nam się przydać. Zwykła prosta rozmowa teraz, może za dwa, trzy lata zostać przekuta w niesamowity projekt.

ASBiRO to nie tylko wykłady. Obywatelu świata, świat stoi przed tobą otworem. Każdego roku organizujemy kilka wyjazdów zagranicznych, które studentom i sympatykom ASBIRO pozwalają poszerzyć biznesowe horyzonty i jednocześnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasze wyjazdy to nie tylko biznes i niezliczone spotkania ale również czas na odpoczynek i poznawanie nowych zakątków świata.

Na naszej Uczelni każdy znajdzie coś dla siebie, jesteś na to gotowy?

 • Kurs Podstawowy to nasza sztandarowa oferta dla początkujących przedsiębiorców oraz ludzi, którzy dopiero pragną założyć swoją działalność gospodarczą.

https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy/#start

 • MBA Nieruchomości  – Jeśli interesujesz się inwestycjami w nieruchomości i chciałbyś na tym zarabiać, mamy coś dla Ciebie! To kurs dla osób, które inwestują bądź swoją przyszłość wiążą z inwestycjami w nieruchomości.

https://www.asbiro.pl/studia-mba/nieruchomosci/#start

 • MBA Przedsiębiorczość – Rozwój firmy powyżej pewnej bariery wymaga totalnej zmiany w podejściu do zarządzania. To nasza oferta dla ludzi, którzy już prowadzą swoje małe firmy i pragną je powiększyć.

https://www.asbiro.pl/studia-mba/przedsiebiorczosc/#start

 • Kurs Rozszerzony – Polskie prawo nie pozwala zdobyć tytułu licencjata z prowadzenia małej firmy. Można jednak tak przygotować program innych kierunków, aby był on maksymalnie przydatny osobom, które taką firmą prowadzą. Naszą odpowiedzią jest właśnie Politologia, która wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego z biznesem.

https://www.asbiro.pl/licencjat/politologia/#start

 • Warsztaty Biznesowe – to nowość w naszej ofercie. Są to unikatowe spotkania skierowane do osób pragnących zgłębić tajniki biznesu poprzez praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie. Na miejscu we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Trójmieście!

https://www.asbiro.pl/warsztaty-biznesowe/#start

To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – SIERPIEŃ:)

18 sierpnia 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_sierpien

Gorący sierpień to idealny czas do wypoczynku jak i rozwoju. Środek wakacji, ten czas możesz wykorzystać w praktyczny i pożyteczny sposób. Jeśli tak jak i my, nie lubisz marnować czasu, połącz przyjemne z pożytecznym. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów. Dużo praktycznej wiedzy od naszych niezwykle doświadczonych przedsiębiorców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Sierpnia. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Sierpniu :)

 • Piotr Motyl – Piotr jest przedsiębiorcą z bogatym ponad 17 letnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w konsultingu a także dostosowywaniu rozwiązań do prowadzenia e-biznesu zdalnie w e-commerce (branże elektronika, import, sklepy internetowe). Organizator największej polskojęzycznej konferencji e-commerce w Azji „Biznes Ponad Granicami”. Mieszka na stałe od blisko 5 lat w Tajlandii. Posiada od 3 lat rezydencję podatkową tajską i wizę biznes. Działa od roku jako inwestor na giełdzie w Tajlandii i Singapurze. 
 • Paweł Sieczkiewicz – Przedsiębiorca. Współtwórca firmy Telemdi.co, będącej liderem na polskim rynku telemedycyny. Telemdi.co to tak naprawdę przychodnia lekarska. Tyle, że wirtualna. Nie ma gabinetów, są za to prawdziwi lekarze, którzy przyjmują pacjenta on-line. Przez telefon lub komputer, są gotowi udzielić porady video lub na czacie. Dziś Paweł daje pracę ponad 60 lekarzom.
 • Małgorzata Skawińska – Przedsiębiorca. Psycholog, trener warsztatu psychologicznego. Prowadzi szkolenia w tematyce zarządzania przez wartości, etyki w biznesie, umiejętności menedżerskich związanych z nowoczesnymi technikami zarządzania; zaangażowana w liczne projekty współpracy międzynarodowej z krajami Partnerstwa Wschodniego, Kazachstanu i Birmy.
 • Maciej Dutko – Przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor książek „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”. Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy. Główny Twórca książki: „Biblia e-biznesu 2 Nowy Testament”, która zyskała range najlepszej książki roku z tego tematu. Przez serwis WhitePress uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej. 

Co daje aktywacja konta?

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej

Największa konferencja o nieruchomościach 2017

8 sierpnia 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

Wielu chce #zarabiać_na_nieruchomościach, ale niewielu wie, jak to robić skutecznie. Jeszcze inni próbują uczyć innych, ale sami nie mają za dużo doświadczenia. 

Pewnie spotkałeś się już z ideą wolności finansowej – osiąganie pasywnego przychodu, który pozwala Ci pokryć Twoje życiowe potrzeby. Być może jesteś już na drodze to tej wolności. 

A może masz poczucie, że to „zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe”? Tej jesieni całkowicie zmienisz swoje spojrzenie na nieruchomości!

Zainwestuj kilkaset złotych i dwa dni swojego życia, żeby nauczyć się, jak skutecznie zarabiać na nieruchomościach i przekuć tę wiedzę na dziesiątki tysięcy złotych zwrotu z inwestycji!

Na seminarium będziesz mógł posłuchać około 12 godzin wykładów najlepszych specjalistów od inwestowania w nieruchomości w Polsce. Każdy z nich poświęcił wiele lat swojej kariery, żeby poznać rynek nieruchomości i nauczyć się na nim zarabiać. Dzisiaj możesz skorzystać z ich doświadczeń.

Nie wiemy, ile jeszcze będzie trwał tak dobry czas do inwestowania w nieruchomości jak teraz. Szkoda, gdybyś zmarnował taką okazję na naprawdę duże zyski. Dzisiaj wielu inwestorów z Europy Zachodniej szuka możliwości inwestycyjnych właśnie w Polsce. To właśnie u nas ceny nieruchomości są wciąż korzystne a stopy zwrotu większe niż w innych krajach. Z każdym kolejnym rokiem szanse będą wykorzystywane przez tych, którzy podjęli wyzwanie najszybciej. Dzisiaj możesz podjąć decyzję, że wykorzystasz tę szansę, zanim będzie za późno.

To wydarzenie jest dla każdego, kto poważnie myśli o nieruchomościach.

 • chcesz zacząć inwestować w nieruchomości
 • szukasz innych możliwości inwestowania, niż tylko mieszkania
 • chcesz osiągnąć finansową niezależność
 • chcesz zapewnić sobie spokojną przyszłość
 • przygotowujesz się do zakupu mieszkania
 • masz wolne środki, które chcesz dobrze ulokować
 • szukasz kontaktów do osób z branży nieruchomości
 • chcesz zadbać o finansową przyszłość swoich dzieci

Chcemy, żebyś mógł wykorzystać okazje, które są przed Tobą! Społeczność ASBIRO zrzesza setki osób mniej lub bardziej związanych z branżą nieruchomości i chcemy się spotkać wszyscy razem na jednym wydarzeniu, które pozwoli nam nauczyć się więcej.

— Warszawa, 21-22 października 2017 —

Jeśli dziś nieruchomości są dla Ciebie tematem nowym, po tym wydarzeniu wyjdziesz z wiedzą, którą już następnego dnia możesz zacząć przekuwać na zyski, które będą sięgać kilku, kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych zysku.

Tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać.

Dowiedz się więcej!

www.asbiro.pl/seminarium/najwieksza-konferencja-o-nieruchomosciach-2017/

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LIPIEC :)

28 lipca 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_lipiec

Okres wakacyjny trwa w najlepsze. Nasi ASBiROwcy porozjeżdżali się po różnych stronach świata. Dla osób które, jak i my, nie lubią marnować czasu i łączą przyjemne z pożytecznym przygotowaliśmy specjalny, letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów.  Jak zwykle, solidna porcja praktycznej wiedzy, prosto od naszych wykładowców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Lipca. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Lipcu :)

 • Trader 21 – Przedsiębiorca. Najbardziej zagadkowa postać europejskich (a może i globalnych) finansów. Niewiele o sobie mówi, za to zdążył już się dorobić i ruszyć w wielki świat finansów. Jest jednym z niewielu Polaków, który zrozumiał ideę emigrowania bez emigracji. Zajmuje się doradztwem inwestycyjnym, zaś jego blog Independent Trader uchodzi za najlepszy polski portal inwestycyjno – doradczy. W tym wykładnie Trader 21 opowiada o optymalizacji podatkowej z wykorzystaniem firmy w Estonii.
 • Mariusz Spirydowicz – Przedsiębiorca. Produkcją mebli zajmuje się około 20 lat. Około trzy lata temu rozpoczęli wprowadzać na rynek markę mebli łazienkowych FURNI. Jego firma została największym sprzedawcą na allegro w kategorii Meble – Łazienka i toaleta. Stworzyli sklep internetowy Furnimeble, który po kilku miesiącach zaczął generować większą sprzedaż niż na allegro. W ostatnim roku powiększyli park maszynowy o nowoczesne numeryczne centra obróbcze.
 • Paweł Królak – Przedsiębiorca. Strateg biznesowy i architekt systemów przyspieszających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca. Coraz Lepszy Szef w Coraz Lepszej Firmie, właściciel Klubu Książki Tolle.pl, prezes Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego, wykładowca na studiach MBA, autor i współautor książek i niezliczonych artykułów branżowych. Doradza Klientom Coraz Lepszej Firmy w zakresie strategii biznesowej i zarządzania.
 • Damian Kleczewski – Przedsiębiorca, Inwestor na rynku nieruchomości od 2010r. Autor książek: Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości. Twórca marki i prowadzący audycję Zrozumieć Nieruchomości w Radiu Kontestacja, wykładowca studiów MBA, doradca i szkoleniowiec. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych w kamienicach oraz wielkiej płycie. Planuje i wyznacza strategie działań remontowych, podatkowych i optymalizacyjnych. Doradza innym jak mogą dzięki nieruchomościom zabezpieczyć swoją rodzinę i zyskać cenny czas.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej, niekiedy dochodzącej nawet do 70-90% zniżki na udział w tym wydarzeniu. 

Każdy aktywny członek klubu może na seminarium przyprowadzić dowolną liczbę znajomych po cenie takiej samej jak dla aktywnych członków Klubu ASBIRO. Jedynym warunkiem aby ta zniżka obowiązywała jest pojawienie się na seminarium osób zaproszonych jak i osoby samego zapraszającego klubowicza.

I wiele więcej :)

wiecej

Dni Otwarte ASBiRO | 23-24 września 2017

25 lipca 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

dniotwarte

Dni Otwarte ASBiRO to 44 wykłady na 4 równoległych salach! Jeżeli chcesz poznać Ducha Uczelni ASBIRO, to nasze dni otwarte są do tego idealną okazją. W jednym miejscu zbierzemy ponad setkę naszych wykładowców, mnóstwo studentów jak i naszych absolwentów.

Na każdej z tych sal będziemy prezentować wykłady z różnych tematów:

 • Zaczniemy od problemów zarządzania pracownikami w firmach.
 • Na innej sali dowiesz się więcej na temat marketingu i całego procesu pozyskiwania klientów.
 • Inne sale przeznaczymy na tematy związane z nieruchomościami.
 • Czego nie może zabraknąć na tego typu wydarzeniach cały cykl poświęcimy podatkom i ich optymalizacji.

Jeżeli chodzi o poziom wykładów to będą różne. W naszej ofercie mamy różne kursy dla różnej grupy odbiorców. 

Będzie można swobodnie przechodzić między salami i wybierać te wykłady, które zainteresują Cię najbardziej.

Będą tematy dla osób które dopiero założyły swoje firmy, na poziomie naszego Kursu Podstawowego jak również będą także takie bardzo zaawansowane na poziomie naszego kursu Zaawansowanego, a więc studiów MBA. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pamiętaj! – Każdy aktywny członek klubu ASBiRO może przyprowadzić na to wydarzenie dowolną liczbę znajomych po cenie takiej samej jak dla aktywnych członków Klubu ASBIRO.

Wszystkie zajęcia będą nagrane, a Ty masz możliwość otrzymania do nich dostępu po wydarzeniach. Wraz z nagraniami z Dni Otwartych udostępnimy Ci także całą masę nagrań z naszych poprzednich imprez jak i zajęć na naszej Uczelni.

Warszawa, 23-24 września 2017

wiecej

Biznes jest prosty! Jak stworzyłem markę Krüger&Matz – Michał Leszek

10 lipca 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wykładu na kanale YouTube ASBiRO:

Posłuchaj wykładu naszego wykładowcy Michała Leszka.

Twórca marki Krüger&Matz – stworzył najbardziej wyrazistą markę na rynku polskiej elektroniki. W tym wykładzie Michał opowiada o pasji tworzenia, fascynacji, sukcesie i jego kosztach oraz własnym podejściu do marketingu i biznesu. Michał opowiada o różnych perspektywach spojrzenia na ten sam biznes w odniesieniu do różnych potrzeba właściciela biznesu jak i konsumenta.

Kurs Rozszerzony to studia które dedykujemy osobom przedsiębiorczym, które jak my uważają, że prowadzenia firmy można nauczyć się tylko od praktyków. Na naszej uczelni wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy m.in tacy jak Michał. Dowiedź się więcej:  https://www.asbiro.pl/licencjat/politologia

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/_sub_ASBIRO

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – CZERWIEC :)

1 lipca 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_czerwiec

Wakacje czas zacząć! Klubowicze ASBiRO w ten szczególny dzień, udostępniamy dla was nagrania z pakietu ASBiRO. W najbliższym czasie zobaczymy się dopiero w sierpniu, nasza Iwonka przygotowała specjalną, weekendową edycję Biznes Camp. Zapraszamy! 2-6 sierpnia: https://biznes-camp.pl/klub/

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Czerwca. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Czerwcu :)

 • Marcin Ćwirko – Przedsiębiorca ze Śląska, właściciel firmy VALLA SYSTEM działającej w obszarze budownictwa przemysłowego. Oferują wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości. Współpracują tylko ze sprawdzonymi Kontrahentami, co czyni ich firmą godną zaufania. W tym nagraniu Marcin opowiada o swoich doświadczeniach w założeniu i prowadzeniu firmy zajmującej się usługami budowlanymi.
 • Andrzej Jeznach – Przedsiębiorca. Od 35-u lat żyje i pracuje w Niemczech, kilka lat pracował i mieszkał w Moskwie. W życiu nieraz przyszło mu mierzyć się z poważnymi kryzysami. Jego firma przeżyła bankructwo, na rynku funkcjonuje już 25 lat. W szczytowych momentach zatrudniał nawet 150 osób. Jest autorem książki „szef który ma czas”.  W tym nagraniu skupia się na temacie Dobrego życia. W poszukiwaniu sensu naszej pracy. Ewolucja zarządzania.
 • Zbigniew Dzideczek – Przedsiębiorca. Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii. 
 • Sławomir Sikora – Przedsiębiorca, pierwowzór Stefana – bohatera filmu Dług Krzysztofa Krauzego i autor dwóch książek autobiograficznych. Dwóch przedsiębiorców na początku lat 90. postanowiło założyć własną firmę;  szybko padli ofiarą wymuszeń, pobić i zastraszeń. Zostali zmuszeni do spłacania niekończącego się, fikcyjnego długu. Dopuścili się zbrodni na swoich oprawcach. Po dekadzie spędzonej w więzieniu i powrocie do normalnego życia Sikora zaangażował się w działalność na rzecz innych ludzi. Założył Fundację Europejskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych, która ma m. in. zatrudniać więźniów, by pracowali na rzecz społeczeństwa.

Co daje aktywacja konta?

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej

Poznaj biznes Białoruś & Filipiny

22 czerwca 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności
WYJAZD 
___________________

BIAŁORUŚ

Ustrój kraju, o którym już pewnie słyszałeś, sprawia, że nie kojarzymy Białorusi z jakimikolwiek biznesowymi możliwościami. Po niedawnym zniesieniu wiz dla Polaków można jeszcze łatwiej się tam wybrać i dołączyć do grona firm, które zarabiają więcej właśnie dzięki możliwościom, które są słabo odkryte.

Podczas wyjazdu poznasz przedsiębiorców z różnych branż, którzy już działają na Białorusi oraz osoby z otoczenia biznesu takich jak księgowi i prawnicy. Dzięki temu uda nam się jeszcze lepiej poznać lokalne uwarunkowania.

Okazuje się, że Białoruś może okazać się jeszcze ciekawszym miejsce. Jest tak głównie dlatego, że do dzisiaj jest znacznie mniej odkryta, niż Ukraina dlatego wciąż robienie biznesu właśnie na Białorusi jest działaniem dość pionierskim. Szukając tam możliwości rozwoju może się szybko okazać, że zyskamy ogromną przewagę konkurencyjną.

Kiedy?  14-17 września 2017

Gdzie?  Mińsk, Białoruś

Dowiedz się więcej.

www.asbiro.pl/wyjazdy/poznaj-biznes-na-bialorusi

 
 WYJAZD
___________________

FILIPINY

Tym razem zabieramy Was na wyjazd „Poznaj Biznes na Filipanach” – będzie to połączenie konferencji związanej z możliwościami biznesowymi tego kraju z odpoczynkiem na dzikiej filipińskiej plaży.

Filipiny to nie tylko kraj z ogromnymi możliwościami dostępu do siły roboczej, ale również szeroki rynek zbytu, co gwarantuje dwunasta pozycja na świecie pod względem liczby ludności!

Wzrost gospodarczy na poziomie 6,5% sprzyja działalności gospodarczej, a strategiczne położenie przy najważniejszych szlakach handlowych świata zapewnia niemal nieograniczony dostęp do wszystkich najważniejszych ośrodków handlowych, gospodarczych czy przemysłowych.

Nigdzie indziej tego się nie dowiesz. Poznajesz Filipiny biznesowo i turystycznie!

Kiedy?  8-22 stycznia 2018 

Gdzie? Manila, Filipiny

Dowiedz się więcej.

www.asbiro.pl/wyjazdy/poznaj-biznes-na-filipinach

 

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »